0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Dun doktora götürdüm göz damarı tıkanıklığı var dedi doktor ameliyat olması lazım 19 aylık daha önce çocuğu böyle Bir ameliyat olan varmı yada akrabası yakını falan başka bir doktorada göstermeli miyim bilmiyorum doğduğundan beridir sürekli gözlerinden yaş geliyor sanki ağlıyor gibi gözleri sürekli dolu dolu

5 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Hiç duymadım ama böyle ameliyatlık durumlarda ben asla tek doktorla yetinmem mutlaka 2 3 doktora daha giderim 
tarafından
Ya bizde dedik bı taneye daha gösterelim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doğan bebeklerde oluyo ama keşke o zamn doktora goturseymissin canım doktor damla veriyo ve göz cuckirlarina parmağınızla masaj yapın diyo benim kzim olmuştu ben götürdüm verdi kullandık geçti bizim bı akrabanın öyle canim ogluda kuccuken öyle olmuss şuan 1 yaşında faln doktor ameliyat demiş onunda gözleri küçücük olmuş hep doluyo ama başka bı doktorada göster istersen belki damla verir başka bı çözüm olur ameliyatsiz
tarafından
Ya yeni dogdugu zaman öyleydi götürdüm damla verdi masaj yaptım biraz geçti sonra yine başladı artık hiç durmadı yani doktoruna dedim masajla damlayla geçmez mi hayır geçmes öyle dedi
tarafından
Nasıl gecmezmis. Biz damlayı duzneli kullandık 20 dakka boyunca masaj yaptık geçti ins bişey olmaz canım başka doktorada göster Allah şifa versin canim ❤️
tarafından
Tamam ilk bir yıla kadar masaj oneriyolar bir yıldan sonra artık düzelme olmuyor ameliyat olması gerekiyor canım bizimki sürekli masaj yaptım ama gecmedi sağol teşekkür ederim
0 oy
(571 puan) tarafından
Evet surekli yas geliyor kizariyor arkadaşimin oglu da oyleydi doktor onada damar tikanıkligi demisdi dun ameliyat ettiler oda 17 18 aylik
tarafından
Vala dedim başka bı doktorada gösterelim hele tam emin olmak için sizede çok geçmiş olsun canım
(571 puan) tarafından
Allah razi olsun allah sifa bekleyen herkese sifa versin iindalh sizde 2 3 doktora goturun emin olun insah birsey yoktur
0 oy
tarafından
1 yasina kadar gecmezse ameliyat oluyorlar . Kucuk bi islem canim korkma buyuk ihtimal baska doktorda  ameliyat der . Bizimde vardi yasarma oluyordu . Surekli yasariyordu . İnan iyiki olmus dersin
tarafından
Evet kısa sürüyor diyolar
0 oy
tarafından
Bir değil birkaç doktora daha gösterin bence. 
tarafından
Evet yarın goturecez işte başka doktorda baksın

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 106 göst.
15 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mavirane (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
10 Ocak 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,508 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 154 göst.
29 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
4 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (356 puan) tarafından soruldu

382,196 soru

11,443,666 cevap

35,014 kullanıcı