0 oy
109 göst.
Aile kategorisinde (128 puan) tarafından
Anne olabilmek için tedavi görüyorum klomenim son 5 tane kaldı bu ay da olmazsa doktorum başka bir tedaviye başlayacağımızı söyledi. İçimdeki hasretin dinmesi için bana Allah rızası için meryem suresi okur musunuz ? hanımlar Sizler annesiniz evlat sevgisinin ne olduğunu biliyorsunuz lütfen benim de evlat sevgisini tatmam için el açar mısınız? Okuyan okumayan herkesten Rabbim binlerce kez razı olsun.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben bu duanın faziletine çok inanıyorum 8 ay müsait olduğum hergun okudum Rabbime şükür kızım nasip oldu insallah senin için okurum canım Allah gönlüne göre hayırlı bir evlat versin 
(128 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim arkadaşım ben de yarın başlayacağım reglim bitince inşallah. Rabbim evladına ve sana uzun ve sağlıklı ömür nasip etsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Lohusayim canım inşallah rabbim gonlume göre versin inşallah güzel sonuçlar alırsın üzülme Allah büyük Allah'tan ümit kesilmez. ❤️ Yeni doğum yapan annelerin duası kabul olur derler rabbim yuznunu güldürsün 
(128 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Rabbim razı olsun evladın da sen de her zaman güzelliklerle karşılaşın inşallah çok çok teşekkür ederim :)
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Peki sorun tek sizdemi
(128 puan) tarafından
Sorun olmadığını söyledi doktor ama takviye için klomen verdi yapılacak bütün testler eşime de bana da yapıldı ama hala sonuç alamadık . inşallah bi gün bizim de hasretimiz bitecek
(4,853 puan) tarafından
İnşallah Rabbim en kısa zamanda nasip eder
(128 puan) tarafından
inşaallah allah kimsenin kucağını boş bırakmasın çok zor
0 oy
tarafından
Okudum canım. Rabbim yardımcınız olsun insallah. Hayirli ve sağlıkla alın kucağınıza. 
(128 puan) tarafından
Rabbim razı olsun senden gerçekten o kadar minnettarım ki
tarafından
Senden de canım benim.
0 oy
tarafından
Allah'ın izniyle Akşam okurum canım. eşinde sorun yoksa Klomen etki etmezse femara yi deneyin. Çok etkili. Ben femara ile tedavi olup hamile kaldım. Bol bol nar tüket canım inşallah faydasi olur. Rabbim en hayırlı zamanda evlat nasip etsin inşallah ❤️
(128 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun gerçekten Rabbim senin için ne kadar hayır varsa önüne sersin inşallah . bakalım doktorum ne önerecek. Güzel tavsiyen için çok teşekkür ederim :)
tarafından
Amin inşallah canım. Rica ederim ❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde Edahifa2204. (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Ayazefeninannesi (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 54 göst.
0 oy
1 cevap 65 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Hosmerim (2,679 puan) tarafından soruldu

378,426 soru

11,327,433 cevap

34,780 kullanıcı

...