0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Mrb benim en son adet tarihim 24 ocak ti adetim 2 gecikti bende gidip test aldım sonra oradakiler bana 15 gün geçmeden çıkmaz dediler  daha sonra yaptım hemen iki çizgi çıktı sinra doktora gitim kese gözükmedi ama rahim kalınlaşmış dedi daha sonra kesin varsa kanda Beli olur dedi kan verdim daha sonra e nabizdan baktım gebelik doguralnmis dedi ama doktor malesef gitmiş şimdide biraz pembe akıntı geldi pes pembe az bişey neden gözükmüyor bişey anlamadım

10 Cevaplar

0 oy
(3,101 puan) tarafından
Deger kac cikti
(3 puan) tarafından
2495 çıkmış
(3,101 puan) tarafından
Masallah var ozman canm insallah saglikli bir gebeliktir sen 10 gn falan daha bekle oyle gt.ama kanama olursa git bekleme
-Reklam-
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Canım muhtemelen var ama kanama oldu demişsin bence hemen acile git baktır
0 oy
tarafından
Canım hamilesin ama kanama olmuş acile git
0 oy
(4,853 puan) tarafından

Leke şeklindeyse yerleşme kanamasidir ama fazlaysa kanama mutlaka gozuk doktora 

Ayrıca daha çok yeniyse kese gözükmez 5000 lerde faln gözüküyor 
0 oy
(2,260 puan) tarafından
Bende de 5. Haftada pembemsi az kanama olmuştu hemen acile gittim progestan yazdılar ama çok şükür bir şey olmadı şu an kızım 2 yaşında genelde yerleşme kanaması oluyor ama tabi en iyisini doktor bilir 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Ultrasonda görünmesi için daha erken canım gebelik var acile git bence yerleşme kanaması olabilir düşük riski olabilir 
0 oy
tarafından
Beta HCG değeri zaman geçip yüksek olunca daha çabuk belli oluyor o yüzden 10 gün sonra demişler de kanaman varsa doktora git tatlım
0 oy
tarafından

Beninde testlerimde gebelik çıktı ama meger patlamak üzere kistmis   baktirmani araştırmanı tavsiye ederim

0 oy
tarafından
Rahim kalinlasmissa gebelik vardr
0 oy
(3,838 puan) tarafından
Benimde son adet tarihim 24 ocaktı ama ben tam 2 hafta önce gebelik testinde öğrendim 2 gün sonra da kan testi verdim çıktı. Ama kanaman varsa mutlaka doktora git canım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 84 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kaderates (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde kaderdemir (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 185 göst.
20 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 57 göst.