0 oy
85 göst.
Aile kategorisinde (599 puan) tarafından
Kızlar on yaşında 4sinifa giden kızım var bugün öğretmen çağırdı çok akrasif dedi öfke patlamaları yaşıyor dedi çok sivri zeka bir cocuk ama bi bos vermisligi var dedi evet aslında öz güvenli girişken bir cocuk bu pandemide ve okulla sonradan geldik onun etkisiyle cocuk çok değişti nerden nasıl başlayıp konuşacağını nasıl duzeltecegimi bilemiyorum şimdi ben degisik davransam diyecek bak agrasif olunca annem babam değişti deyip hep zora girdimi bunu kullanmiyacak  mi yani anlayacağıniz nerden nasıl başlayacağımı davranacağımı bilemedim fikirleriniz yol göstermek isteyen tecrübeli olan yada olur rehber öğretmeni filan olan bi yardımcı olun okulla olayalr uzun o yüzüden yazmadım istediğinizi sora bililirsiniz

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Okulun rehberlik servisi yok mu canım iletişime geçsen ben hep diyorum bebekken herşey çok kolay iş büyüyünce başlıyor 
(599 puan) tarafından
Canım yönlendirecem dedi öğretmen ama onunla konuşacak ben ne yapsam işte evet valla öyle dertler yeni başlıyor
tarafından
Sende görüş canım sanada fikir verir yol gösterir
(599 puan) tarafından
Tmm inşalalh öyle yapayım tskler önce onu çağırsın sonra ben ggidyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ergenlik yaşi çok alt yaş sinirlarina indi canim. Psikolojik destek aldirabilirsin hem onun hem sizin sağliniz için,öfke nöbeti cok zor bi durum ben de bunu ergenliğim de yasiyodum surekli ve anksiyete panik atak tanisi kondu hâla ilac kullaniyorum
(599 puan) tarafından
Hadi ya o kadar mi sınıf birinci cocuk şuan ill onda bile değil of of
tarafından
Kesin oyledir diyemem ama benim de 2. Sinifa giden erkek kardesim var zehir gibi akli var çok akilli ama gel gorki asla ofkesini bastiramiyo annemgil destek aliriyo canim
tarafından
Kiz çok zekiler ya ondan da olabilr :D
(599 puan) tarafından
Ne bilem yaa ince böyle degilki ki sınıfta edebiyle ahlakıyla başarısıyla önce bi cocuk tu anlamadım sağolsun canım alacaz destek olmazsa bizde
0 oy
(119,365 puan) tarafından
pedegogdan destek al bemce en iyi onlar bikir
(599 puan) tarafından
Inslaalh canim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 127 göst.
25 Ekim 2023 Aile kategorisinde Orkide (98 puan) tarafından soruldu

380,409 soru

11,389,944 cevap

34,898 kullanıcı