0 oy
212 göst.
Aile kategorisinde (467 puan) tarafından
1 paket kedi dili almıştım a101 den bununla nasıl bir tatlı yapabılırım 

12 Cevaplar

0 oy
(119,231 puan) tarafından
tramisu yap    
(467 puan) tarafından
Kahvem yokki canım ya neskahve falan yok maalesef
(119,231 puan) tarafından
aaa tuh yaa
-Reklam-
0 oy
(7,276 puan) tarafından

Kendi dili ile okuyan benn :D:woot:

0 oy
(7,372 puan) tarafından
kedı dılı dıyınce kedının dılı sandım gercekten
0 oy
tarafından
Bardakta tiramisu yapabilirsin canım benim bi tarifim vardı güzel oluyo nefis yemek tariflerinde vardı 
tarafından
https://www.nefisyemektarifleri.com/u/sukeyne/ tarif linki atılmıyo canım niyeyse ben profilimi paylaştım seninle
tarafından
Tamamdır canım çok teşekkür ederim,oradan bakayım şimdi
tarafından
Rica ederim canım gönül rahatlığıyla deneyebilirsin sadece son paylaştğıma bakma yanlış yazmışım düzeltmiştim ama düzeltmemişler kaldı öyle kaldırın diye mesaj atıyorum gördükçe keşke biz silip düzenleyebilsek ellerine sağlık şimdiden
tarafından
Tamamdır canım,baktım da çok güzel görünüyor tatlılar valla tek tek hepsini deneyeceğim galiba :)
tarafından
Teşekkür ederim canım dene mutlaka ☺️ seninde tarifler varsa denemek isterim bende
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Muhallebi yap üstüne dok bide çikolata sos dok ohh mis tiramisu felan yapanda var 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Kaşık pasta yap canım. Kedi dillerino sütle ısla diz üzerine muhallebi yap dök en son üzerine de çikolata sosu çok güzel oluyor.
0 oy
(810 puan) tarafından

image

Bundanda yapabilirsiniz
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Yalancı profiterol yapablrsin ben hep yaprm
0 oy
(1,712 puan) tarafından
Çikolata sosun varsa Ekler yapabilirsin güzel oluyo
0 oy
(456 puan) tarafından
Keddi dilinin üzerine muballebi onun üzerine çikolata sosu çok güzel olutor canım 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Güzel bir vanilyalı muhallebi yap kedi dillerini sütle hafif ıslatıp tepsiye diz yalnız bunu hızlıca yap sütün içinde fazla bekletme çok yumuşuyor üzerine muhallebiyi dök onun uzerinede çikolatalı sos yoksa tablet çikolatayı az sütün içinde eritip onuda dokebilirsin çok güzel oluyor profiterol gibi 
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Yalancı profiterol çok güzel oluyo malzemn varsa 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 285 göst.
20 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Mesutun hatunu (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
17 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
0 oy
11 cevap 198 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu

379,077 soru

11,346,997 cevap

34,813 kullanıcı

...