0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (1,837 puan) tarafından

Eşimi markete yada pazara yollamaktan nefret ediyorum. Bir paket irmik alacak kırk defa aradı. Her alışverişte aynı şey ya. Kızım olmasa kendim yapıyordum hep ama artık o yapıyor alışverişi ama listeyi tamamlayana kadar ömrümden ömür gidiyor ya ;)

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz berbr gidiyoruz doğumdan sonra bn giderim valaha alırım arabaya korum markt arabsina eşimde eve cikartr yoksa o anlmz icme sinmz
(1,837 puan) tarafından
Ölmekten beter ediyor beni. Onu yolmayayim diye mi yapıyor anlamadım. Liste yapıp eline veriyorum her şeyi ayrıntılı yazıyorum yine arayacak bir şey buluyor mübarek adam
tarafından
Liste yaprsam unutrm ya illaha bn gidecm eşim fiyata faln bakmz bn incelrm baya
(1,837 puan) tarafından
Ben fiyata bakım 40 saatte cikmadigim için beni götürmüyor artık :D ama burnumdan getiriyor böyle de
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben geçen yeşil soğan maydonoz al çabucak g dedim Adam maydonozu almis yeşil soğanı unutmuş ayrı bi günde kakao al kek atacam dedim Adam gitmiş puding almis eee puding demedinmiydi sen dio :D en sonunda kızdım dahada yanlış almiyo
(1,837 puan) tarafından
Ya galiba onu yollamim diye yapıyor yoksa ***** biri değil normalde niye böyle oluyor anlamadım
(22,070 puan) tarafından
:D yok kiz anlamıyorlar ne bilsinler
(1,837 puan) tarafından
Ya dışarda görsem asa lak herhalde derim alisveris esnasında :D ama normalde zeki biridir
0 oy
(4,262 puan) tarafından
Ben almasi gerekenlerin resmini atiyorum :D 

Netten ben yapiyorum alisverisi genelde
(1,837 puan) tarafından
Pazar alışverişini nasıl resimle anlatayım kız :D
(4,262 puan) tarafından
Yaa demi ama bizim surekli aldigimiz bi tezgah var hemen hemen hersey var esime ordan al diyorum alcaklarini mesaj atiyorum,saticiya soyluyo o koyuyo iste :D
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Mesaj olarak atsan almiyormu canim
(1,837 puan) tarafından
Canım listeyi en ince ayrintisina kadar yapıyorum neyi kaç kilo alacak çeşit ismine kadar yazıyorum ama yine arayacak bir şey buluyor mübarek adam
(7,273 puan) tarafından
Aklın nerde heerrriiiiiiif de beraber gidin canim hem cocuklarada iyi oluyor biz beraber gidiyoruz
0 oy
tarafından
detaylı yazıyorsan eğer firma ve ölçüsünü... Eşin bir market çalışanına versin o hall etsin olmazmı
(1,837 puan) tarafından
Kız yok anacım öyle büyük bir liste değil. Örneğin şimdi irmik süt ve dondurma istedim kırk defa aradı :D
tarafından
Sonra da diyorlar ki eşinize annesiymiş gibi davranmayın. Nasıl olcak o
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Görüntülü aramayla halledin ne aldığına bak 
(1,837 puan) tarafından
Görüntülü aramayla iletişim kuramiyoruz gürültülü oluyor etraf eşim duymuyor bir kulağı sağır maalesef canım
(14,428 puan) tarafından
Geçmiş olsun kulaklık takabilir kuzum
0 oy
tarafından
Beni hiç aramaz ben iki ekmek al derim gereksiz ne varsa alır gelir lazım olur diye
0 oy
(119,463 puan) tarafından
haah aynindan bendede var 2 ekmek diyom hangi sekil diyo papayta baget duz yuvarlak sayip duruyo
0 oy
(503 puan) tarafından
bizde de tam tersi durum. bir iki parça şey alınacak diye yolluyorum markete bi bakıyorum 2 poşet doldurmuş gelmiş. yaa naptın diyorum, ama bunları sen seviyorsun diye aldım abur cubur akşamları tv izlerken diyor :) ama çok para gidiyor öyle şeylere bende ondan kızıyorum 
(3,281 puan) tarafından
Aynı benim eşim çocuk nar yiyor diye 3 kilo nar alınır mı yeter ki sevdik beğendik demeyelim
(503 puan) tarafından
aynen aynen :) ay hamileyken bile canım bişey çektiğinde söylemeye çekinirdim, gidip kendim alırdım genelde
0 oy
(3,281 puan) tarafından
Mesaj olarak liste şeklinde at ben öyle yapıyorum yoksa unutuyor eşimde
0 oy
tarafından

Resim atar işaretler atarim anca öyle yolunu bulduk bzi:D

0 oy
(353 puan) tarafından
Ben istediğim şeylerin fotoğraflarını gogleden bulup atıyorum markette iki saat arıyor :D bilmiyorlar napsinlar 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
1 paket irmik için ne diyo olabilir bu kadar arayıp merak ettm :D 
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Ben de dogumdan sonra izne ayrildm evdeym esim istem dönerken aliyor eksikleri. Eksikleri söylüyorum mesela bulgur. Ayri ayri her marka bulgurn usenmeden fotoğrafını çeker hangisini alaym diye sorar iyi bsy yaptgni sanir ama bnm hosuma gitmiyo cok oyalaniyor . Her sefernde cevabim belli “farketmex oyalanmadan gel” ama her sefernde sorar
0 oy
(2,315 puan) tarafından
Bende eşimi markete göndermeye korkuyorum 1 paket pirinç al desem 30 parça şey alıp geliyor. Ne kadar varsa harciyor. O yüzden göndermiyorum:(
0 oy
(585 puan) tarafından
Valla doğumdan sonra internnetten yapıyoruz market işini
0 oy
(3,380 puan) tarafından

Hiç sorma 10 ürün söylerim 15 ürün alır 5 tanesi benim istediğim gerisi boş şeyler sinirlenip ben giderim sonra o yüzden mecbur kalmadıkça onu yollamıyorum yollarsam wp den resimli şekilde atıyorum istekleri:D

0 oy
(1,448 puan) tarafından

Bizde de tam tersi eşim evin alışverişini yapar pazara gitmez market genelde ama benden iyi bilir evde ne eksik yeni evliyken birlikte giderdik simdi kendi gidiyor hic sormam ne aldn diye biliyor herseyi babama benziyor bu huyu babamda öyleydi:angel:

0 oy
(1,850 puan) tarafından

Yok kız ben kendim yapiyom vallaha eşime desem doğru alır ama bir huyu var istediğim şey dışında herşey alır onu almaz hahaah:woot:

0 oy
(1,045 puan) tarafından
Benmkide aynı bişeyi almak için 40 kere arar 

İlgili bir soru bulunamadı

381,073 soru

11,408,515 cevap

34,945 kullanıcı

...