0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından
Kızlar bu zamanda esleriniz ev gecindirebiliyor mu  ya yetiyor mu fatura market eksikler derken ay sonu geliyor mu hadi biraz dertleşelim

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok şükür canım yetiyor 
-Reklam-
0 oy
(119,483 puan) tarafından
biz hamd olsun geciniyoz allah herkexe bol.rizik bereket versin
0 oy
tarafından
Çok şükür yetiyor canım 
0 oy
tarafından
Çok şükür yetiyor 
0 oy
(348 puan) tarafından
Kendi evimiz olduğu için yetiyor canim 
(860 puan) tarafından
Şükür canım
0 oy
tarafından
Cok şükür kuzum,Rabbım herkese bol bereketli ferahlık versin inşallah❤
(860 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Allah'a şükürler olsun geçinip gidiyoruz Allah olmayanlara versin herkesin evine bol bereket versin inşallah 
(860 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(5,078 puan) tarafından
Valla kocam bu kadar çalışmasaydı biraz zor yeterdi. Çocuğun alışverişi hastanesi aşısı evin giderleri falan derken her ay resmen 9-10 bin gidiyor. Evde kira olunca daha zor
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Geçinemiyorum dersek Allah taş eder valla ama kredi borcumuz var 50 bin lira dukkan açtık bütün para oraya gidiyor 5 bin lira fatura ödedi dün esim.kac gündür canim tatlı çekiyor bisiler yapacaktım esim faturaları odeyince bu aralar fırını çalıştırma diyince yapasım kaçtı durmadan cocugu tuvalete alistir diyip duruyor 19 aylık yaz olsun alistiricam bez ıslak mendil çok pahalandi ama çok şükür karnımız tok sırtımız pek Allah dışarıda olan ac susuz olan ve muhtaç olan insanların yardımcısı olsun bu zamanda geçinmek cidden çok zor 
(860 puan) tarafından
Aynen canım halimize de şükür
0 oy
tarafından
Hamdolsun Allah'ın verdiğine. Fakat yetmiyor canım. Kredi kartına yüklenip duruyoruz. Rahatsızdim bugün özele gittim. Devlet te mesai saatleri içinde kadın doğuma sıra bulmak zor oluyor ve acil bakmıyor diye.

İnan Allah a eve gelene kadar 700 lira çıktı cebimizden. Ve asgari ücretle geçiniyoruz. Daha doğrusu geçinmeye çalışıyoruz
(860 puan) tarafından
Allahım yardım etsin cümlemize
tarafından
Amin inşallah canım. Rabbim kimseye muhtaç etmesin
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Getirmeye çalışıyoruz canım 
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Esim evine çocuklarına eşine kendine 4 4luk bakmak için yurt dışına şoförlük yapıyor aylık 20 bin giriyor eve o bile yetmiyor 4 çocuk yaşam lüks ikisi okula gidiyor 3 sene sonra iki ufakta gidecek 
(860 puan) tarafından
Hayat zor canım
0 oy
(2,316 puan) tarafından
Çok zorlanıyoruz maalesef, 3,700 ev kredisi ödüyoruz. Mama için bir kızım var mama,bez, ek gıda derken zorlanıyoruz. Faturalar zaten uçmuş, birde ben altın yapıyorum çeyrek borcumuz var. Bu ay 500 lira ile mutfağı çevirmeye çalıştım haftaya maaş alacak inşallah eşim de biraz rahatlarız. Rabbım herkesin kesesine bolluk bereket versin. 
(860 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allahım yardım etsin
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Çok şükür geçinip gidiyoruz
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Çok şükür canım yetiyor Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin 
0 oy
tarafından
Kredi karti olmasa asla asla. Çocuğu bizde özele götürdüğümüz için mümkün değil yetişemez. Tek çalişiyor cünkü. Aile desteği de var tabi o olmasa hele işimiz çok zor. Bi bu ay 2bin gitti sadece doktor ve aşıya. Allah yardım etsin diğer eksikleri katınca eşimin maaşını aşiyor zaten. 
0 oy
(44 puan) tarafından
Çok şükür canim, yetiyor artiyor da. RABBIM hepimizin yardımcısı olsun 
0 oy
tarafından
Yetiyo çok şükür 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Ailesinden isteyen olmazsa yetiyor sukur:))
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Malesef geçinemiyoruz anca faturalar kira kızımın maması bezi artık kendime mutfağa da bişi alamaz olduk
(860 puan) tarafından
Allahım hepimize yardım etsin bende kaynanamla yaşıyorum Allah'a şükür iyi anlaşırız bir süre ayrılmayı düşünmuyorum ben bile zorlandığım zamanlar oluyor

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 454 göst.
19 Nisan 2020 Aile kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 445 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,876 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ht (2,093 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 275 göst.