0 oy
108 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (551 puan) tarafından
Adresi secene kadar farklı bir fiyat adresi seçince bı anda 45 lira birden fiyat artıyor işleme devam etmek istemedim neden böyle acaba indirim kodu kullandım ondan mı dicem ama fiyatın azalması lazım artıyor ?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kargo ve kapida odeme ucreti 19 tutuyor
(551 puan) tarafından
İlk siparişe özel kargo bedava yazıyor
tarafından
1 parcayi bilmeden 2 3 kere eklemis olabilir misin baktin mi
(551 puan) tarafından
Baktım öyle bir durum da yok
-Reklam-
0 oy
(603 puan) tarafından
İndirimli ürün attıysam ve üstüne indirim kodu kuşlandıysan fiyat artıyor. 
(551 puan) tarafından
Evet indirim kodunu kullan dedim fiyat düştü ödeme de tekrar çıktı kodu satmadı sanki
(603 puan) tarafından
Hem indirimli ürün hem kod kullandırtmıyor
(551 puan) tarafından
Hepsi indirimli değil ama içinde normal fiyatta olan ürünlerde var
0 oy
(548 puan) tarafından
Canım belirli bir ücret karşılığında ya diyelim ki 200 indirim koduyla düşüyor ya belki kargo ücretinin altında kalınca kargo ve kapıda ödemeyi ekliyordur 
(551 puan) tarafından
Hoş geldin indirimi var bide fırsat kutusu kupon indirimi diyor ikisi bir arada kullanılmıyor mu acaba kuponu önce onaylıyor ödemeye gelince indirimi devre dışı bırakıyor kart bilgilerini yazıp onaylayinca yine indirim yapar mı acaba
(548 puan) tarafından
Yapmıyor diye biliyorum canım sen hangisi yuksekle onu kullan
(548 puan) tarafından
Benimde iki tane bı indirimin vardi olmadı bende hangisi yüksekse onu kullandim
(551 puan) tarafından
Hoşgeldin indirimini ben yapmadım canım orda otomatik yazıyor kendisi ben kuponu kullandım sadece onu da sonra devre dışı bırakıyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 71 göst.
9 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 165 göst.
12 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ball annesi (1,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
1 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde creazygirl34 (3,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 75 göst.

379,797 soru

11,369,000 cevap

34,852 kullanıcı

...