0 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde (2,475 puan) tarafından

Annem tavsiye etti şimdi kardeşim çocukken kuşu kaçmıştı bülbül gibi sakiyan çocuk kekeme oldu 

Sonra birisi Musa duası oku demiş eser kalmamisti bende konuşması için okuyacağım birisi de istifade etmek isterse diye paylaşayım dedim

image

5 Cevaplar

0 oy
(1,343 puan) tarafından
Allah razı olsun canım 
(2,475 puan) tarafından
Herşey dua üstüne ben hüznümu ve kederimi alemlerin  Rabbine arz ederim ondan istiyorum
-Reklam-
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Oglum 30 aylk daha konsmuyo 3 doktora götrdm hicbi sorun yok bu duayida okudum icirdim ama malesef konusmuyo daha bi daha yapayim bu duayi saoalsn hatrlattim sen neden okuycan 
(2,475 puan) tarafından
Gurbetteyim yalnızim koca bile yanımda yok insana açız  biraz ondan da oldu galiba
(2,722 puan) tarafından
Bizde gurbtteyz canm cok bi muhattabimiz yok ama buyuk oglm var hic susmaz bn desen inan artk konusmaktan yoruluyrm kitap kartlar boyama yaptriyom her yaptigimi anlatyrm ama yok
(2,475 puan) tarafından
Kartları oğlum sevmiyo malesf boyama yapacak yaşta değil bir iki karaliyo o kadar bizim kardeste yok bir Allah bir oğlum
(2,722 puan) tarafından
Allahm yardm etsin kzum zor gercektn benmkide boyama bilmiyoda eli alssn iki karaliyo sen doktora gtrdunmu
(2,475 puan) tarafından
Götürdüm bisj demedi
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kızım 18 aylık olcak bilinçli kelime kullanmıyor sanki yaa baba diyor meme diyor birkaç kelime kullanıyor ama ben sorunca solemiyor bende okuyayım insAllah 
(2,475 puan) tarafından
Valla bu zamane çocuğu olmakta zormuş hetcekten kim kimsrnyuzu görmüyorlar pratiğe dökmeden ogrenilmiyo dil kimse kimseye gitmiyo artık kalabalık aile konu komşu ortamı yok ondan da böyle oluyo ben 9 aylıkken konuşmusum ne kadar maruz kalmışsam konuşmaya hemen dilim çözülmus
(3,419 puan) tarafından
Aynen canm eskiden hep çocuk içinde büyüdük şimdi aynı değil kızımla doğdu doğalı yalnızız pandemi geldi ne park yüzü gördü ne bişey konuscak kimsede yok ben ne kadar kitap okusam ilgilensem yetersiz geliyorum
0 oy
tarafından
Öyle bi sıkıntı yok şuanlık inşallah olmaz da ama olursa Allah razı olsun dua için
(2,475 puan) tarafından
Olmasın cnm Allah a emanet
tarafından
Rabbim de yardımcımız olsun sizinde inşallah
(2,475 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(1,664 puan) tarafından
15 aylik oğlum bolinclikelime kullanmıyor hani dede baba mama diyo sadece ama bölerek değil.  Okuyayım.. teşekkür ederim 
(2,475 puan) tarafından
İns faydasını görürsünuz

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 327 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Esraaa (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 104 göst.
4 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 477 göst.
26 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Angela77 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu

379,729 soru

11,367,426 cevap

34,850 kullanıcı

...