+2 oy
921 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Evet sevgili saygılı arkadaşlarım bundan sonra gayet resmi vıcık vıcık olmayan konuşmamla sizlerleyim. Birileri merak etmiş bu kadar aktifken ev iş koca çocuk nasıl hallediyorsun diye . Güzel bir şekilde sorsaydı güzel cevabını alırdı. Şimdi sizlere soruyorum siz bu kadar aktifken nasıl hallediyorsunuz işlerinizi saygıdeğer arkadaşlarım hanımlar <3 maksat insanların merakı gitsin

34 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Bu kimseyi ilgilendirmez onlara neee:D onlar beceriksizse banane 

tarafından
Alnından öpüyorum
tarafından
Mersi canım :)gurubun yeni üyesi arkideş selam olsun sana :):)
tarafından
Bak kutuplaştigimizi belli ediyosun olmaz böyle.dd
tarafından
Hahahahah tamam sustum :)
-Reklam-
0 oy
(9,443 puan) tarafından
Kocama sorsam elimden telefon düşmez ama gel gör ki ev bal dök yala :D 
tarafından
Yok ya böylesine aktifken ev mi temizlenir sende bi alemsin
0 oy
(7,224 puan) tarafından

Bnde merak ediyom vala şafakla kalkıp bütün işi bitiriyolar kesin:woot::D

tarafından
Evin belirli bi düzeni olduktan sonra günlük rutin işler o kadar uzun sürmez
(7,224 puan) tarafından
Kız surmuyoda bnm oğlan arkamdan dagitiyo:))
0 oy
tarafından
mesela şuan bebeleri yatirdim burdayım niye kiz onlar mi gelip işimizi yapıyor 
tarafından
Bu arada ben çok aktif değilim cocuklardan
tarafından
Niyetleri var heralde
tarafından
olabilir
0 oy
tarafından
Günde 2 3 kez girerim ve bende merak ediyorum bazıları hic çıkmıyor sanki
tarafından
Vakti olan giriyo olmayan nasıl girsin
0 oy
tarafından
Çay yaparken yemek yaparken çocuk saklarken..... hakaten tledonu elinden bırakan varmı 

Tuvalete bile telefonla giden insanlar çoğu 

Mesaj yazmak zor değil ayrıca iş yapmaya da engel değil aktif olduğum zaman gayeyte her işimi yaparim
(1,777 puan) tarafından
Ama sözüm meclisten dışarı her dk girenler var ya,hani şuan yazıyorum eşim karşımdan söylenir, işlerimi bitirdim oturdum çocuklar gelip anne oynayalım diyor, yani sürekli her dk girenlerin hayatı hareketsiz mi, yani her yorumda olanlar cevap atanlar benimde garibime gidiyor, hiç mi dışarı çıkmazlar, hiç mi eşleriyle oturup çay içip uyumazlar
tarafından
İnsanların her zaman hayatı hareketli olcak diye bişey yok ki hergün dışarı çıkılmaz her gün dip köşe temizlik yapılmaz çocuklar akşama kadar uyanik kalmaz benim eşim 4/12 şuan evde yok oğlum karşımda kalemlerle oynuyo elimde çay keyfim yerinde
tarafından
Ececec cim suan televizyon karşısında önümde yemeğim elimde telefonumla burdayım yani kadın isterse
tarafından
Bunu bende yapıyorum kızlar ama görüyoruz 24 saat burda olanlar var gece gündüz. Bu kadar telefon elindeyken kimse çocuğuyla ilgilenemez kusura bakmayın ben inanmıyorum 10 bin+ puanı olan kişilerin çocuğuyla ilgilendiğine eşiyle zaman geçirdiğine . Anca 5 10 yıldır üyedir burda o yüzden 10 bin+ puanı vardır ona inanırım . bir kaç yılda o puanı yapmış insana üzülüyorum valla zaten görüyoruz her yorumun altında varlar
(1,777 puan) tarafından
+++ sana ececec öyle vallahi
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Şöyle akşam çocuk uyunca temizlik yapıyorum ve hiç bir iş bırakmıyorum sabaha belirli bir saatinde yemek saati yemek yapıyorum 
tarafından
Diyorum ya rutini olan zaten kendine vakit ayırır
(7,376 puan) tarafından
Oo canım ben hergün saçımdan tırnağına kadarda bakımını yaparım rutin de devam
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Bende merak ediyorum sadece iş yerinde çok aktif oluyorum ama eve gelince yemek iş derken çok zaman kalmıyor telefonu elime almama 
tarafından
Sen çalıştığın icin zor oluyodur ama evde olan istediği zaman girebilir
(3,830 puan) tarafından
Hayır canım tam tersi işteyken hep tel elimde zamanım oluyor ama evdeyken sürekli bir şey çıkıyor zamanım olmuyor girmeye
(520 puan) tarafından
Orasi nasil isyeri kiz bende is ariyorum :)
(3,830 puan) tarafından
Hahaha memurum canım ama rahat işim üniversite de büro görevlisiyim ama hocaya bağlıyım o yüzden rahatım çünkü hoca haftanın 2 günü 3-5 saat sadece geliyor 3 gün full boşum
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Ben çok aktif değilim ama bu soruyu soran arkadaş aktif olanları anlaması için her yoruma bakması ve çok aktif olması gerekiyo o kişi nasıl işlerini hallediyoki acaba
tarafından
Büyük bi sır
0 oy
(2,846 puan) tarafından
Yemek yerken, bebek emzirirken, temizlikten yorulup 5 dk oturduğumda giriyorum çok aktif sayılmam eskiden çocuk yoktu daha aktiftim eşim işten geldiğinde zaten telefonu elime almıyorum ona zaman ayırıyorum 
tarafından
Eşim vardiyalı çalıştığı icin çoğu zaman evde uyuyo uyumadiginda çocukla ilgilenip bana zaman bırakıyor bende kendimi buraya atıyorum
0 oy
(17,583 puan) tarafından
3 çocukla hemde gayet aktifim onlarada yetiyorum sizede :D
tarafından
Cansın
(17,583 puan) tarafından
Çaktırma geberiyom sjsjsj
tarafından
Sus sus açığa çıkarma sırrı
(17,583 puan) tarafından
Temem :D
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Valla burada da aktifim Instagram'da da cayır cayır paylaşım yaparim annemle saatlerce görüntülü konuşurum 5 aylık kızım var pırıl pırıl evim var. Yetişen her türlü yetişir beceriklilik başka bişey ksksksks
tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Vallahi onu 7/24 saat dolanlara sormak lazım büyük başarı şahsen Hem çocuklar hem kendilerini hem Kocalari Hem ev işi ile ilgilenmek büyük başarı İki çocuğum var günlük rutin işlerimi yapıyorum Kahvaltı yaparken buraya giriyorum çay kahve içerken buraya giriyorum Akşam mesela şimdi çocuklar uyuyor çayım yanımda girip Bakıp çıkıyorum Onun dışında işim olduğu zaman zaten Telefonda müzik açıktır ben işe odaklanmışımdır çocuklara eşime
tarafından
Bende gece yatmadan ortalığı toparlar yatarim sabah kalkınca bı süpürge bi vileda kahvaltı yaparken girerim çocuk emzirirken sallarken girerim ocakta yemek karıştırırken girerim
0 oy
tarafından
Eşim geç geliyor çünkü yemek derdim pek yok..sabah 8de gider..ben geri yatıyorum..2 kızım uyuyor o saatlerde..onlarla geri kalkıyorum kahvaltı yapıyoruz 1.15te evden okula gidiyoruz 1.45te geri dönüyorum..1e kadar  ev süpürülür bulaşık yıkanır temiz bırakıp gidiyorum gelince uğraşmıyorum..3 gibi küçük kızımı uyuturum 5e kadar uyanmaz..2 saat boş oturuyorum resmen..6da tekrar okula gidiyoruz büyük kızımı almaya..3 çeşit yemek yerine 2 çeşit yapıyorum yetiyor bize..beslenme de hazırlıyorum sabahtan ayrıca..akşam da önce ödevler yapılıyor sonra  yemek yeniyor kitap okunuyor falan derken gün bitti uyuyorlar..yorucu işim yok evde 
tarafından
Benimkide bu hafta 4/12 gece 12 buçukta gelir oğlum zaten yaramaz değil o varken rahat rahat işimi hallederim geceden ortalığı toparlayip eşim gekince yemek yiyip yatmam 2 3 olur geç yattığımiz icin eşim geç uyanir o uyurken evi süpürür silerim öğlen o kalkinca da yemek yeriz oturur cay corba iceriz işe gider . E o gidenee kadar zaten işler bitiyo çocuk gunde iki sefer uyuyo benim vaktim olmasında kimin olsun
tarafından
Aynen cnm eşin geç gelmesi avantaj gibi..benimki sanayide çalışıyor kaporta boya işinde..işleri yoğun  teslim edilcek arabalar çok oluyor pazar  bile çalışır..ben de ona göre düzen kurdum çocuklarla kendime göre yemek yaparım günlük yürüyüp hava da almış oluyoruz..burada aktif değilim olmak da istemem bazen tartışma çıkabiliyor karşıt fikirler olunca..değmez diyorum ama spiral konusu çok spruluyor o konuda yazarım genelde :)) dedikodu yada  ailevi konulara yazmıyorum
tarafından
Ben ilgimi çeken herşeye yazarım bilgim olan şeylere de yazarım olumsuz yorum yaptığım arkadaşlar bazen kan kusuyo ama olsun bu yolda devam
0 oy
tarafından
Kim diklendi len lütfiyeme 
tarafından
Yeminle paratoner gibiyim bu ara evren bana oynuyo bak
0 oy
tarafından
İşlerimi bitiriyorm öyle giriyorm kızım uyuyunca giriyorm 
0 oy
(12,881 puan) tarafından
Genelde gündüz 1 veya 2 girerim akşam kızım uyuyunca girebiliyorum. Bazen hiç işim yoksa burdayım böyle genelde iş 
tarafından
Evin belli rutini olduğunda insana da vakit kalıyo zaten genel çok işim olduğunda bende giremiyorum çok
0 oy
(14,428 puan) tarafından

O kadar çok işim olurki benim ama ne yapar eder iki dk bakarım mutlaka :D akşam full burdayım :kissing:

tarafından
Bazıları iki işi aynı anda yapamayıp milleti de kendi gibi sanıyo
(14,428 puan) tarafından
Puhhahhahaha annem valla başka biyere girdiğim yok bi whatsap bi bura yetiyııı da artiiiyı bile
Buraya bakmazsam çatlayıveririm orta yerimden
tarafından
Benimde aynısı insta yok bişey yok WhatsApp ta kahve story si bakcagima burdakilere bakiyorum
0 oy
(1,951 puan) tarafından
Meraktan catlasin vermicem cevap. O nasil takip ediyor ki beni demek ki o da ben gibi.
(1,777 puan) tarafından
Kız seni dövecem snsmsks
(1,951 puan) tarafından
Hahhaha :D
(1,777 puan) tarafından
Oğlum burayı sen karıştırıyon ha :D yorumlarını görüyorum diyorum aslım napıyor ne diyor, nrşah  lütfen  snsnsksksksmsmsmsmsm
(1,951 puan) tarafından
Giriyorum ama kafama göre post yok cevap vermiyorum hic :D
Mikser benim adım sadafagags
0 oy
(119,001 puan) tarafından
beni merak ediyo o birileri em cok babannemin bi lafi var da yazmim simdi
tarafından
Çok üzüldüm gerçekten memlekete ne zaman geliyorsun
bana kalsa 40 cikinca gidecemde esim olmaz diyo oda hakli mezun olcak yanimda olmani istiyom diyo ☹ geme temmuzda gitcem gibi
(520 puan) tarafından
Ya nekadar zengin ama yalnizsin sanada cok uzuluyorum sevda bende gurbette yalnizim ama yurt disi degil enazindan ona sukrediyorum bende maddi olarak cok buyuk sikinti cekiyorum allahta bizi boyle siniyor
kiz ben zengin degilim gonlum zengin
(520 puan) tarafından
Gonlunde zengin dahada zengin ol insallah canim

İlgili sorular

+2 oy
30 cevap 956 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Dilekk (1,093 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 516 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 481 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 246 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu

377,289 soru

11,290,843 cevap

34,706 kullanıcı

...