0 oy
765 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızımı meleğimi çok özlüyorum başkasına teselli vermek üzülme demek kolay geliyor ama kendi içimdeki ateşi söndüremiyorum 2 senedir gözümün önünden gitmiyor kefene sarılmış minik bedeni elimden kayıp giti kucağıma alıp koklayamadan bile meleğimi çok çok özlüyorum her aklıma geldiğinde göz yaşlarıma hakim olamıyorum

29 Cevaplar

0 oy
(194 puan) tarafından
Başın sağolsun canm nie kaybettin yavrunu
tarafından
Sağol kordon füğümlenmesinden dolayı kalbi durdu
-Reklam-
0 oy
(327 puan) tarafından
Başınız sağolsun canım benim rahatsızmiydi canim
tarafından
Sağol hiç bir şey yoktu aniden hareketi durdu gidinceye kalbi durmuş dediler
0 oy
(47 puan) tarafından
Gece gece icim kötü oldu be ablam. Rabbim sabir versin kolay degil ama bek öbür dünyada seni bekleyen bir cennet kusun var. Burasi gecici öbür dünya ise baki. Cennete girdigimizde orda hic büyümeyen cocuklar olucaklar o cocuklar iste dünyada kücük yasta ölmüs cocuklar ve cennetin cocuklari olucak hep kücük kalicaklar herkes onlari sevicek ve cennet cocugu oldugundan dünyadaki halinden daha bir tatli ve güzel yüzlü olucak. Dünyadada sakin Allaha isyan etme sabr et gör bak elinde sonunda meleginle kavusucaksin. Ve birde hic cocugu olmayanlarin cennete bir sürü cocuklari olucak ve onlarda hic büyümiyecek . Hayirli geceler ablam
tarafından
Yok hiçbir zaman isyan etmedim sadece içim çok yanıyor
0 oy
tarafından
Canım benim rabbim yüreğine ferahlık verir inşallah
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Rabbim sabır versin inşallah cennette seni bekliyordur dünya da herşeye tahammül ederim ama evlatlarima bişey olsa Allah korusun da dayanamam Rabbim gönlünüze ferahlık versin inşallah :(
tarafından
Kaldıramıyorum bende rabim düşmanıma bile yaşatmadın bu acıyı
0 oy
(24 puan) tarafından
Rabbim sabır versin canım 
tarafından
İnşallah
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Ah CNM allah rahmet etsin bugünde biz de öyle bir olay yaşadık eşinin  kuzeninin eşi de 9 aylık bebegi karnında kalbi durmuş ölmüş 
tarafından
Rabim onarsa sabır versin
0 oy
tarafından
O kadar zor bir durum ki bunu sadece yaşayan bilir. Düşünüyorum aceba nasıldı eşim gördü saçları çok vardı demişti aklımda hep demek ki saçları çok olacaktı diyorum. Bir kere görmedim koklayamadim ya içimde kaldı. Minicik bedenini toprağa verdik. Çok istediğim o ismi mezarına yazdı babası. Benim güzel kızım diyirum hep canım kızım melek oldu. Allah hiç kimseye göstermesin bu acıyı.
tarafından
Amin inşallah ben sadece resimini gördüm kapkara uzun ve çok saçları kiraz gibi dudakları ben beyaz teni vardı yavrumun keşki kucağıma alıp koklasaydım diyorum rabim düşmsnıma bile yaşatmasın evlat acısını rabim sanada sabır versin
tarafından
Amin amin inşallah canım Allah hiç kimseye yaşatmasın bu acıyı. Malesef ben görmedim....

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 391 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Es-Es (872 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 483 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde 525253 (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 347 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kubosss35 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 771 göst.