0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (817 puan) tarafından

Bizde 1 hafta kaldı ben çok hastayım diye eşim çağırmıştı beni iyileştirdi sağolsun bugün gitti evine. Onsuz duramıyorum çok özlüyorum biz hiç ayrı kalmadık ben bekarken. Çok fena ağlıyorum kızlar artık yanıma gelsinler hep burda bu şehirde yaşayalım istiyorum… var mı benim gibi ailesi uzakta olan? Çok zormuş Allah’ım nefes alamıyorum ya :(

22 Cevaplar

0 oy
(7,170 puan) tarafından
Yeni mi evlendin sen 
(817 puan) tarafından
5 yıl olacak canım ama aşırı düşkünüm aileme
(7,170 puan) tarafından
Bacım böyle yapma ölüm var ölüm insan en sevdiği ile imtihan olur
(817 puan) tarafından
Çok doğru söylüyorsun ama elimde değil Rabbim uzun ömürler versin ailelerimize onlar bizim nefesimiz her şeyimiz..
(7,170 puan) tarafından
Öyle canım çok haklısın ama allah sevdigiyle imtihan ediyo insanı bak benim annemde ailesine çok duskundu 1 senenin içinde benim düğününden sonra 2 dayisini ve ananemi kaybettik annem 1 sene kendine gelemedi ruh gibiydi dedeme çok düşkündü herkesi silerim babamı asla derdi 3 ay kuş kaldı dedem yüzüne bakmadı annemin 3 ay sonra dedemi de kaybettik 1 yıl içinde 4 can kaybettik hepsi de annemin en hassaslariydi hele şu dedemle kus kalmasi resmen ibretlik olay çok soyldim yapma dedim ama içimden geliyo napiyim dedi anlıyorum ama yapma bacım sakin kal
-Reklam-
0 oy
(1,255 puan) tarafından
Ben cok uzaktayım eşim askeri personel yılda 1 defa görüyorum ilk evlendigim zamanlarda bende çok ağlıyordum alıştım mecbur 
(817 puan) tarafından
Seninki daha zormuş canım ya Allah sabır versin Allah kavuştursun inşaAllah
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Daha yeni gitmisya ondan böyle hisseediyosun. Ben de iki yıllık evliyim annemlerle aynı şehirdeyim ama ordan kendi evime geldiğimde mesela yahut bana oturmaya gelip gittiklerinde içimde kocaman bir boşluk hissediyordum 
(817 puan) tarafından
Keşke aynı şehirde olsak sürekli görüşürdük. O kadar üzülmezdim yine. Şimdi ne kadar uzun kalsa o kadar çok bağlanıyorum kopamıyorum.. eşim sağolsun ne zaman istesem gönderiyor beni onlara ama yetmiyor hep yanımda olsunlar istiyorum hep sarılmak istiyorum anneme..
(1,375 puan) tarafından
Kıyamam. Allah selamet versin içine
0 oy
(766 puan) tarafından
Evt ben çok zor ya tek olmak eşim tıra çıkmış eşim ailesi ile beraberiz çok zor  bazen isyan ediyor ağlıyor ama beni duyan bir Rabbim var yetmez mi insanlar işine yaradigin kadr iysindir
(817 puan) tarafından
Ana gibi yar olmazmış gerçekten uzakta olduğu için daha da değerini anladım. Onun dizinin dibindeyken hep bol bol koklayıp öpseydim keşke.. Allah’ım yokluklarını göstermesin aminnn
(766 puan) tarafından
Amin inşallah aramızda 8 saat yol var bazen ailemle konuşmak istemiyorum diyirum uzak vermeseydiniz keşke o kadar
0 oy
(8,979 puan) tarafından
Ben de çok çok uzaktayım ailemden. Senede bir ben giderim bir kere de onlar gelir. Ama deprem bölgesindeyiz. Bu sene gelmeyecekler. Çok mutsuzum onun için.
(817 puan) tarafından
Senede 1 gidince de uzun kalıyor musunuz canım hani gittiğinize değsin
(8,979 puan) tarafından
İki hafta yada üç hafta genelde. Daha fazla kalamiyorum
0 oy
(1,216 puan) tarafından
15 aylık evliyim bende aynı ildeyiz arabayla 30 dakika evimiz bende ayni durumdayım yakın olsak bile 2 haftada bi eşim kalmaya getirir beni sen yine özledin diyip 2 3 gün durup geri gideriz 
(817 puan) tarafından
Aynı şehirde olmanız çok güzel ya Allah başımızdan eksik etmesin onları inşaAllah
(1,216 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(119,482 puan) tarafından
annen nerde yasiyo
(817 puan) tarafından
Konyada yaşıyorlar evleri orda
cokda gurbet sayilmaz bee bin hizli trene bi kac saate ordasin
(817 puan) tarafından
Kız öyle de hemen gidilmiyo ki.. biletler çok pahalanmış eskiden sürekli görüşüyorduk 290₺ olmuş
(3,468 puan) tarafından
Konya'nın neresinde kuzum bende konyadayim
esin ne is yapiyo hani tayin falan isteseniz
0 oy
(6,435 puan) tarafından
Yanınıza taşınma imkanı yok mu 
(817 puan) tarafından
Annem anneanneme bakıyor arada ihtiyaçlarını alıyor o yüzden gelemez buraya canım. İlerde anneannem vefat edince gelecekler buraya burdan ev alırız o zaman dedi annem
0 oy
(1,263 puan) tarafından
10 yıl oldu evleneli. Hâla aynıyım. Dalga geçiyorlar artık benle. Oğlum bile anne sen büyüdün artık ağlama diyor :)
(817 puan) tarafından
Aynen ya ne kadar geçse de o özlem sanki ilk günkü gibi devam ediyor.. annem ağlama kızarım bak diyor. Eşim de öyle kızıyor sanki bidaha hiç mi görüşmeyeceksiniz diyor. Ama onun o kapıdan çıkıp gitmesi çok fena yapıyor beni.. oğlum da beni sakinleştiriyor anne üzülme diyor daha 3 yaşında..
(1,263 puan) tarafından
Tek tesellim çok şükür sağ. Sende bunu düşün
(817 puan) tarafından
Evet canım Allah’a çok şükür..
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ben İstanbuldayım ailem bursada baktığın zaman çok uzak değil ama sık gidip gelmeyiz pazar günü gelecek inşallah annem. Bazen bana da çok zor geliyor keşke uzağa evlenmeseydim diyorum bazen :(
(817 puan) tarafından
Ben eşimden çok memnunum iyi ki eşimle evlenmişim ama ailemden ayrı kalmak çok yıpratıyor beni.
(766 puan) tarafından
Bazen bende ailem diyirum keşke uzak vermeseydin hayırlı eş herseyin başıdır ama
0 oy
tarafından
Bende anneme çok bağlıyım ya annem bana 5 dakika yürüme mesafesinde ama gidecekler gitmesinler diye sürekli dua ediyorum
0 oy
(1,464 puan) tarafından
2 saat mesafedeyim annemlerle her sabah görüntülü konuşuruz yan yanayken rahat edemiyorum bn evimde mutluyum onlarda kendi evinde annemle pek yıldızımız barismaz ztn yakın olsaydım da anlasabilcegimi sanmıyorum böyle iyi 2 ayda 1 onlar geliyo biz gidiyoruz 
0 oy
(605 puan) tarafından
Bende bi haftadır hatayım bi haftadır yanımda yarın gidicem gözlerimde yaş resmen gitsin istemiyorum keşke hrp yanımızda olsalar çok üzülüyorum bunalıyorum hatta deprosyana giriyorum bazen özlemdenn beş yıldır evliyim nerdeyse ama ailem düşkünüm allah kimseyi anasız babadız kardeşiz koymasın rabbim
0 oy
(1,762 puan) tarafından
1100 km var aramızda eşim askeri personel kimsem yok bende çok özlüyorum yılda bir kere gidebiliyoruz eşim gitmeme de izin vermiyor. İçime kapandım iyice.
0 oy
(734 puan) tarafından
Oha evlenmesiydin ozman annenin yanında dursaydın evlilik evcilik oyıncagı değil 
(817 puan) tarafından
Çok güzel moral veriyorsun sağol
0 oy
(1,443 puan) tarafından
Bende istiyorum ama olmuyor evin tek kızıyım  üstelik 
0 oy
(2,522 puan) tarafından
İlk sene bende boyleydim hatta durmadan markete gider gibi atlar giderdim ailemin yanına sürekli sonra zamanla alıştım ama izledikçe haber vermeden gidiyorum. Yapacak birşey yok onlarında bı düzeni var hep yanımızda duramazlar
0 oy
(5,397 puan) tarafından
Aynı yerde oturuyoruz biz. Eşim başka yere taşınalım dedi annem için kabul edemedim düşününce bile ağlamıştım
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Bnede anne duskunuyum ama maaalesef gurbetlik
0 oy
(13,102 puan) tarafından
Bende öyleyim

Annem gelip gidince çok ağlıyorum 

Hatta eve girince kapıda annemin kapıdan çıkarken çıkardığı terliği görünce daha da çok ağlıyorum Ocak da 6. Deneme gireceğim evliliğim de 2 çocuğum var ama alışamadım hiç 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 397 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,192 göst.
26 Ocak 2021 Aile kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 764 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 837 göst.