0 oy
329 göst.
Aile kategorisinde tarafından

1 saatimi aliyor benim 22 aylik sallamaktan ayaklarim agryor artik hatta bugun 1bucuk saatte uyudu şimdi bile 1 saat oldu uyumuyor

Öglen 1 gibi başladim sallamaya 2 bucukta uyudu her işim aksiyor bu yuzden napabilirim

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben de emzirerek uyutuyorum abartisiz 2 aaat suruyo Jsjsj :D
(197 puan) tarafından
Kaç aylık canım bebeğin?
tarafından
4 kuzu
(197 puan) tarafından
Aynıymış benim kızım da bugün tam 120 günlük :) atak dönemi başlamadı galiba daha sizde bir ara sadece emerek uyudu bir ara ayakta yüzü dışa dönük gezerek uyudu şimdi ayakta sallanarak uyuyor 4 aydır 40 şekilde uyudu dikiş tutturamadık bir türlü emerek uyutmak istemiyorum öğretmenim eylülde başlayacağım ben olmazsam nasıl uyutacak annem diye yoksa en güzeli bana da emerek uyutmak geliyor
tarafından
Baslamaz olur muuu ??  :D geceleri deliriyo resmen .Ciglik atarak aglayarak uyaniyo normalde cok guzel uyurdu gece :D artik beynim error veriyo
(197 puan) tarafından
Akıl sağlığımızı kaybetmeden biter inşallah şu atak dönemi :)
-Reklam-
0 oy
(683 puan) tarafından
İkizlerim var aynı anda uyutuyorum 1.30 saat sürüyor hadi güzelce Bi uyasalar deliksiz 2-3 saat gam yemicem de yarım saate Bi uyanıolar 11 aylıklar 
tarafından
Benimde sık uyaniyor gece hatta dün gece hic uyumadi gunduzde 12ye kadar yatti
0 oy
tarafından
20 aylık kızım. Ben üstüne gitmiyorum.  Uyumak isterse öğlen mama içerken uyuyor. Gece de öyle ne zaman isterse o zaman uyur . Ne onu ne kendimi germiyorum
tarafından
Üstüne gitmeyince ssabaha kadar uyumaz
0 oy
tarafından
Öğlen genelde kendi uyuyakalır gece de uyku durumuna göre değişir uykusu varsa memede 5 dk da uyur yoksa ayakta yarım saatte uyur seviyo benimki uykuyu uykusu yokken yatır yine uyur 
tarafından
Ne guzel ne sanslisinn mesela bana misafir gelcek işleri hallederim uyutunca yemegi yapaym derim yemegim yetismez
tarafından
Üstüne düşünce inat ediyodur elleme uykusuzluktan gözleri kızarana kadar yolu var benimkide aklı ermeye başladığında inat eder uyumazdı 1 2 baktım uyumuyo saldım çayıra çatlayana kadar uyutmadım öyle öyle derken öğlen kendisi uyumaya başladı
tarafından
Bende uyutmadim bi kac kez öglen ama bu kez gece uykusu hiç olmadi dk başi uyandi gece husursuz oldu
tarafından
Çocuktan çocuğa fark ediyo işte illaki büyüdükçe alışır İnşallah rabbim güç kuvvet versin
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Uyku iyice daraltana kadar elleme bide
tarafından
Canim ellemezsem sabaha kadar oturur valla ben dayanamjyorum ki
0 oy
tarafından
En fazla yarım saatimi alıyor yanında uzandım mi tamamdır hemen uyuyor çok şükür 
tarafından
Yanina uzaninca tepeme ckyo
(82 puan) tarafından
Aynı benim ki saçımı cekiyo üstüme cikiyo tepiniyo
tarafından
Hahaha benimki şimdilik anlamıyor ☺
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Valla kendi haline bırakıyorum oynasın yoruldum açıksn diye uykusuz geldiğini anladığım zaman hemen mamasını yedirip uyutuyorm yarım saat falan sürüyor
tarafından
Benimkide yatyor yerlere uykusu geldi saniyorumm
(1,785 puan) tarafından
Bu saat oldu benimki halen uyumadı yatakta dönüp duruyo
tarafından
Hah evet bide dönmeleri var fıldır fıldır
(1,785 puan) tarafından
Benimki yüz üstü atiyo kendini ille öyle uyucak
0 oy
tarafından
Kendileri uyuyor uykuları gelince direkt battaniyelerini istiyorlar 

Biri mayısta 4 yaş olacak diğeri 28 aylik
tarafından
Masallah darisi bize
0 oy
(45 puan) tarafından
Aynı benim oğlum sinir krizi geçiriyorum hep sonunda intihar edecem eşim de yurt dışında yalnızım delirecem
tarafından
Bende yalnizim
0 oy
(2,671 puan) tarafından
İnan 1saattir uyumaisni bekliyrm valla dahada uyumamış :-)
tarafından
Sinir ediyolar ya
0 oy
(482 puan) tarafından
Uyku rutini olusturacksin . Eger hasta değilse kesinlikle her gün aynı saatlerde uyur.  Rutin cok önemli asla ihmale gelmez. Keske ayakta sallamayı bıraksan kendi başına uyumayı ogrenirdi sen de rahat ederdin bebiste rahatça uyurdu 
tarafından
Her oglen yatirrim en fazla yarim saat oynar arada
(75 puan) tarafından
Kendi kendine uyumasını nasil saglayabilirim
0 oy
(119,282 puan) tarafından
10 dk en fazla 15 dir kii 15 bulmaz
tarafından
Masallah ya
0 oy
tarafından
Rekor bende 

6 saat
0 oy
(2,710 puan) tarafından
Vallahi iyice  uykusu geliyo sonra emip küt  gidiyo  ama bu ara memeye düştü  sanirim dis cikariyo biraz zorlaniyoruz
0 oy
(249 puan) tarafından
Internetten uyku eğitimini araştırmanı tavsiye ederim 
0 oy
(524 puan) tarafından
Büyük 3 buçuk yaşında, gündüz uyumadığı için gece çabuk uyuyor ama küçük 7 aylık diş çıkarıyor canımıza okuyor :D babasının da benim de ayaklarımız kopuyor sallamaktan. 
0 oy
tarafından
30saniye kiz
0 oy
tarafından
Gündüz yarım saati buluyor gece de bir saatte anca uyuyo oda inat ediyo baya gece uyumayı hiç sevmiyor
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Saat 12 de başladım şimdi gözünü kapattı ayaklarım koptu ama uyudu çok şükür saat 2.13  
0 oy
(11 puan) tarafından
Bende durum aynı 1 saat 2 saat bazen 3 saat sürüyor kızım su an 2 yaşında ama ayakta saklamakla olmaz artık ağırlar ben yanına uzanıyorum önce azıcık sohbet ediyorum sonra da saçlarımla oynuyor öyle yatıyor en azından yorulmuyorum (her çocuğun huyu da bir değil ) ilk başta işe yaramaz belki ama başka bir tavsiye yatırmadan  önce banyo yaptır banyodan bir saat  sonra yanına uzan öyle daha kolay olur

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 209 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 166 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.