+1 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde (389 puan) tarafından
48 günlük bir bebeğim var inanın hastane haricinde 48 gündür evdeyim çatlayacam depresyondayım herkes küçük sakın dışarı çıkma üşütür hasta olur diyor ee ben hiç dışarı çıkamayacak miyim? Zaten babası asker tekim inanın boğuldum artık 

13 Cevaplar

+1 oy
(603 puan) tarafından
Çık canım çokta sakınma. Sar sarmala çıkın temiz hava alın
(389 puan) tarafından
Hava yutar gazi olur diye korkutuyorlar
(603 puan) tarafından
Hava yutar mı :) nerede oturuyorsun canım. Doğuda oturuyorsanız belki evet üşür.
(389 puan) tarafından
Hayır en güneyde hatayda :)
(603 puan) tarafından
Ayy Hatay mı sizin yemeklere bayılırım ben. Adı yetti aşermeme :) yavrunu al çık temiz hava al canım. Avm felan girme bence zaten 30 dk bile kendine gelmene yeter :) şimdiden size iyi.gezmeler :)
-Reklam-
0 oy
(2,579 puan) tarafından
Ben 40 çıkmadan köye gittim başka şehire gittim ilçeye gittim hep gezmelere gittim ha bide mecburi degill ama yaz bebegiygi benim rahattım şuan hava soğuk pusetine örtü ortersen kulağına ağzına burnuna soğuk hava girmezse hicbirsey olmaz çik gez ne olacak
(389 puan) tarafından
Bilmiyorum üşütür hasta olur diyorlar hava yutar gazi olur diyolar napacagmi şaşırdım hani eşim olsa yüz kere çıkmıştım esim de yok
(2,579 puan) tarafından
Puseti varsa üstünü ortsen ince bı battaniye ile pusetin hiç birşey olmaz allahin izniyle
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Çıkılır neden çıkılmasın ben sadece oglum varken atardım onu arabasına gider alışveriş merkezlerinde gezer yemek yer çay kahve içerdim eşim işte olurdu veya bazen onun çıkış saatine denk getirirdim o işten çıkana yakın ben çarşıya gider gezerdim oda yanıma gelirdi birazda beraber gezer eve dönerdim.. şuan iki evladım var daha geçen cuma gezmeye gittik millete bakma sen sıkı sıkı giydir çık gez 
(389 puan) tarafından
Bilmiyorum ki ana kucağı aldım benim için daha iyi olur oglum da böyle etrafa meraklı bir çocuk seviyor izlemeyi
(9,626 puan) tarafından
Kanguru mu demek istedin canim eger oysa onunla da çıkarabilirsin şapkasını falan örtersin kulaklarından hava girmez yüzü zaten sana dönük olacağı için ağzından burnundan da fazla hava almaz ama eger biyere giderim çay kahve falan içerim dersen arabası varsa onu alsan daha iyi olur kanguruyla otur kalk zor oluyo :)
(389 puan) tarafından
Kafa da kalmadı evet kanguru demek istedim:)
(9,626 puan) tarafından
Seni fazla sinirlendirmisler  :)) bosver etrafin ne dediğine bakma istediğini yap evladını senden başka kimse fazla  düşünemez içinden ne geliyosa onu yap istediğin zaman çık istediğin zaman evinde otur kimseyi ilgilendirmez bu
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Okadar değil bebek arabasında üşümez yada kendinede sararsan üşümez çik dışarı kafana takma bişey diynleri
(389 puan) tarafından
İnan insan hayattan bıkıyor ama hasta olur diye korkuyorum hep öyle dediler çünkü
(3,754 puan) tarafından
Canım havalar soğuk ewet ama senden başka bırakıp hava alacan birisi yoksa ne yapcan mecbur markete git kapalı bı yer mesela
(389 puan) tarafından
Bilmiyorum acaba avm ye gitsem mi diyorum
0 oy
(249 puan) tarafından
Sar iyice çıkar sen iyi olcanki bebise iyi bakasin
(389 puan) tarafından
Doğru diyorsun kendime gelmem lazım ben sıkıntıya girdikçe o da etkileniyor
0 oy
tarafından
15 günlükken gezmeye başladık 
0 oy
(211 puan) tarafından
Benim bebeğim 10 günlükken 3 saatlik yola gitmiştik mecburiyetten bir hafta sonra da geri döndük hava bayağı soğuktu ben de disardaydim hep üsüttüm ve bebeğe geçmişti ama havalar biraz ısınınca sıkıca giydirir çıkarırsın bence iyi olur hem hava almış olur çocuk güneşli günlerde çıkar bence 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Ooooo nerelere nerelere gittik :))) say say bitmez.  Sıcak güneşli havaları asla kaçırmayız. Güzel havaları kaçırma çıkın dolaşın. Bebek dışarının havasını alınca daha çok hasta olmaz. Güneşli havada sar sarmala ayaklarını iki üç kat giydir bebek arabasına battaniyesine koy bir 10 15 dkk bile olsa çıkın temiz hava alsın. 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ben 40 çıkmadan şehirler arası yolculukta yaptım AVM AVM de gezdim. Hiç birşey olmaz bunalinca çık
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Valla bacım çıkan kırk icinde de gezdiriyor valla ha sen gezdiriyor mu dersen normal bı kış olsa belki ama coronada varken aşağı kaynanama bile inmiyorum çünkü gazlı bir bebeğim var soğuk aldımi iyi olmaz
0 oy
(2,352 puan) tarafından
Çık gez kuzum ya herkes bisey soyler durur kimseyi dinleme bosver kutupta yaşamıyoz sonucta güzelce sar bebisini evde durma hep daha cok bunalirsin 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
8 günlüktü il değiştirdiğimizde daha 40 ı bile çıkmadan fıldır fıldır gezip gene il değiştirdik hiç bir şeyde olmadı sar sarmala bindir arabaya çık gez hem senin için hem bebiş için iyi gelir. Çocuk doğurdun eve seni bağlayan zincir değil ve herkesin ne dediğini umursama bazen bu annen bile olsa ❤️
0 oy
(119,086 puan) tarafından
hic bisi olmaz sar sarmala cik gez 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 256 göst.
29 Kasım 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Beratcinar (2,468 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 299 göst.
6 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Elif aslannom (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zeynozeyno (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.

378,094 soru

11,316,934 cevap

34,762 kullanıcı

...