0 oy
523 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Belki ötekini attığımda görmeyen vardır 

Eşinde sperm azlığı yafa azospermi var mı olan var mı ne yaptınız hangi tedavileri uyguladılar ne kadar bir para gitti rica etsem cevap verir misiniz 

6 Cevaplar

0 oy
(446 puan) tarafından
Desiklerin hakkında bi bilgim yok ama rabbim acil şifalar werir ins ardindanda bı bebek size:))
tarafından
Aminnn inşallah
-Reklam-
0 oy
(843 puan) tarafından
L arginin isimli besin takviyesini araştırın sperm arttırır zararı yok. Protein oluşumuna destek veriyor 
0 oy
tarafından
En yakın arkadaşım eşi azo sperm Ankara da Gürgan klnik te tedavi gördüler en güzel yer birde orası 22 bin verdiler tüm tedavi için eşine hap verdiler uuzn süre kullandı arkadşaımında iğne yaptılar karından düzenli yumurtalarını çoğaltyılar sperm bulursak şans artıralım diye sonra ameliyata girdiler operasyon diyelim acısız kısa kızın yumurtalarıbı topladılar eşinden ameliyata alıp canlı sperm bulmaya çalıştılar analize gönderdiler sperm bulamadılar canlı kaldı öyle şimdi tekrar başladılar para biriktirip 
tarafından
22 bin mı
Mümkün değil ben o kadar parayı istesem de biriktiremem ki
tarafından
Düğünde lki altınlarını sattı onlarda Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah tez vakitte gönlün deki olur
tarafından
Aminnn inşallah
Benim oda yok olsa satacam
0 oy
tarafından
Proxeed diye bir vitamin var tüp bebek tedavisinden önce onu vermisti eşime doktor gerçi bizim öyle bir sıkıntımız yoktu ama kaliteyi arttirmak için vermişti. Bizim tedavi olmadı 2 sene sonra kendiliginden oldu ama bir çok kişiden iyi geldiğini okumuştum. Facebook ta tüp bebek mucizeme adım adım diye bir grup var orada bu sorularını sorarsan yardımcı olurlar. Bunun dışında istanbul pendikte bir aktar var yanıklar baharat diye ordan da fayda gorenler vardı. Tahlil istiyor baharatci ona göre kür yapıp veriyor. Bir kür öncesinde tahlil birde sonrasında spermiogram yapıp ise yarayip yaramadığını kendiniz de görüyorsunuz.
tarafından
Facede bulamadım linkini rica etsem atar mısın
tarafından
Bide ilacın resmi varsa rica etsem atar mısın
tarafından
https://m.facebook.com/groups/1451641941743031?tsid=0.841324920049469&source=result
Bu grubun linki. Ama kapalı gruptur. 13 bin üyesi var.
tarafından
https://urun.n11.com/vitamin-ve-mineraller/proxeed-plus-30-sase-skt092020-P378796727

Bu da vitamin linki en az 3 ay kullanılması öneriliyor. Sen o grupta sorsan daha iyi bilgilendirirler.
0 oy
(227 puan) tarafından
Sperm azlıgı vardı doktorumuz bi vitamin verdi 250nin üzerindeydi sgarayı borak dedi bana da rahim filmi vitamn verdi ertesi ay hamile kaldım aşılanmaya hazırlanıyorduk biz
tarafından
Peki ilacın adı neydi hatırlıyor musun rica etsem resmini atar mısın ilacın
(227 puan) tarafından
Unuttum ki canım kızım dogdu 5 ay oldu 1 ay kullandık sadece nerede oturuyorsun
tarafından
Kastamonuda oturuyorum
(227 puan) tarafından
Hım konya olaydı doktorun adını sölerdim
0 oy
tarafından
Canım ne yaptın tedavi konusunu 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sevmm (1,951 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde kara merve (354 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
17 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde baharsena (1,189 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
14 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Asli_eren_47 (763 puan) tarafından soruldu

380,331 soru

11,388,008 cevap

34,891 kullanıcı

...