0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar merhaba bu ara üzerimizde sanki nazar var gibi işimiz gücümüz rast gitmez oldu eşim işten çıktı ben sürekli hastayım ve ayrıca daha önce işten çıktığı zaman sürekli iş teklifi geliyodu adamın işten çıktığını herkes biliyo o kadar sağa sola haber verdi bir kere arayan olmadı ayrıca dün gece oğlumla oyun oynuyolardi birden bişey oldu sırtına yere yığıldı kaldı saatlerce masaj yaptım duş aldı geçmiyor normalde hep oynarlar ama nedense ilk defa oldu böyle bişey benim üzerimde eşimin üzerinde aşırı ağırlık var eşim artık akşam bizim üzerimizde bişey var kesin diyip diyip durdu kafama taktım bende hangi duaları okusam iyi gelir bu ara çok sıkıntılı dönemden geçiyoruz dua eder misiniz bana çok ihtiyacım var 

3 Cevaplar

0 oy
(2,323 puan) tarafından
7 tane Ayetel kürsü oku Rabbim kaza bela ve kötü niyeti bizden uzak tut diye dua et. İçini ferah tut inşaAllah düzelir herşey canım. 
tarafından
İnşallah canım inşallah sağolasın
-Reklam-
0 oy
(7,591 puan) tarafından
Felak nas oku nazar için sıkıntılardan feraha çıkmak için inşirah suresi cok etkili,evde bereket ve bol rızık için de vakıa suresi okuyun gerçekten faydasını görürsünüz.
tarafından
Tamam canım sağolasın inşallah düzelir rabbimin izniyle
(7,591 puan) tarafından
Sen o vakıa suresi ni üç akşam namazından sonra oku bak neler değişecek çok etkili bir sure.
tarafından
Tamamdır teşekkür ederim inşallah canım cidden çok sıkıntılı dönemden geçiyoruz özellikle eşim akşam artık kendimi öldürecem fln dedi içim kötü oldu korktum
(7,591 puan) tarafından
Belliki bunalmış adam sen dualara sıgın canım Rabbim kulunu terketmez elbet yetişecektir.
tarafından
Evet bunaldı baya rabbim yardım etsin inşallah sağolasın dediklerini yapıcam Allah razı olsun canım
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Rabbim feraha çıkartsin
tarafından
Amin canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 105 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ssdeveli (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 199 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,877 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 155 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,832 kullanıcı

...