+1 oy
1,058 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
Diyelim kaynanız kendine bakmıycak hale geldi  ve tek  gidrceği yer  sizlersiniz   siz bakarmısınız yoksa huzur evinemi verirsiniz ?? 

82 Cevaplar

+11 oy
(817 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hiç sevmem kendisini hiç hemde fesat yılanın tekidir diliyle kaç defa yuvamı yıkıyordu ağlak surat. Ama ama amaaaa işte vicdanım var benim eşime kıyamam asla ona bunu yaşatamam eşim için ve Allah rızası için bakarım.
(3,832 puan) tarafından
Aynen bende +++
(1,658 puan) tarafından
Bende bir şartla bakarım hiç bir çocuğu özellikle de kızları evime ayak basmayacak şartıyla bakarım
(1,253 puan) tarafından
Ben bakmMmmmmmmmmmmmm benimde yuvami yikiyordu asla bakmam vicdanim kurudu benim artik
-Reklam-
+4 oy
(17,703 puan) tarafından
Ben vicdanlı biriyim Rabbim merhametimizi almasın elimizden oğlu bakacam derse bakıcaz tabi annesi sonuçta ama asla hakkımı helal etmeden.. 
(1,439 puan) tarafından
Benden sana artı oy
(3,695 puan) tarafından
Aradığım yorum ❤
(17,703 puan) tarafından
Sağol canım ❤️
(17,703 puan) tarafından
Sende sağol meva 1 ❤️
+2 oy
tarafından

Bu ne gıııı öglen öglen Jsjjsjs :D

tarafından
Sahahahahaha kiz yemin ederim daha 2 gun ocne esim dedi bu cocuk uzayli diye ahahahaha oyle yaramazliklar yapiyo ki fotosunu yolladim bana kesin uzayli yazmis aklima o geldi sjsjsjsjjs
tarafından
Kızzzz Zeynep sen nerdesınn kaç gündür yaaa
tarafından
Covidlendik anacim butun ev maaile 2.kere olduk bu sefer biraz agir gecti zor toparladik giremedim bi sure hic anca rutine donduk de elime tel aldim normal hayata dondum ben de valla
tarafından
Anaaaa ne merak ettım senı yaaa gelmıs gecmıs olsunnnn
tarafından
Sagol canim sorma walla bi posta daha uzerimizden gecti covid sagolsun allah beterinden saklasin diyoruz napalim
+1 oy
(537 puan) tarafından
Kızı onun komşusu oluyor ondan çıkmıyor o bakar herhalde 
+1 oy
(11,221 puan) tarafından
Her ne olursa olsun elimden geldiğince bakarım çok şükür kaynanalik yapmıyor başımda dır dır değil ama öyle olsa bile bakardım ben böyle gördüm onun için değil Allah için ve ilerde bizim ne olacağımızın garantisi yok
+1 oy
tarafından
Bakarım ben asla da göndermem huzur evine
(1,766 puan) tarafından
Ya evet zorluğu var bende kaynanayla 5 sene yaşamışım huzurum olmadığı için çıktım eğer iyi olsaydı hiç çıkmazdım bi türlü yalnızlığa alışamadım gitti
tarafından
Sessiz ewdede insan kafayı yer herhalde ben yapamam yani tek başıma ama benim ewde cıvıl cıvıl birisi gelince sanki düğün var gibi oluyor ew
(1,766 puan) tarafından
Evet canım çok doğru ama bazıları da yalnızlığa alışmış biri gidince surat asarlar
(1,766 puan) tarafından
Şuan evine gelmek istedim
tarafından
Valla ben hiç surat asmam gelen bereketiyle gelir gel canm
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Bakmam ben ya 
(1,658 puan) tarafından
Aynen
+1 oy
(589 puan) tarafından
Arkama bile bakmam hemen bırakır kaçarım :)) 
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Bakarım canm o kadar değil 
0 oy
tarafından
Birakmam. Gerci vefat etti birkac ay once topragi bol olsun, alip getirecektik omru vefa etmedi.

Kendi vicdanimin altindan kalkamam yasli ve muhtac bir insana sirtimi donersem. 
0 oy
tarafından
Sadece biraz empati diyorum bizim de evlatlarımız var diyorum susuyorum 
tarafından
evlattan once bızımde ana babamız var bende senın gibi dusunuyorum
0 oy
tarafından
Rabbim kimseyi elden ayaktan etmesin eğer öyle bişey olursa bakarım Allah'ın izni ile 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
O kadar aramız kötü ama yine de bakarım
0 oy
tarafından
Bakarm ben       
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Ben bakarım bırakmam huzur evine 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Huzur evi seçeneği bile değişik . Benim kaynanam eşimin annesi olur başka biri değil ve de ben anneysem anneliğin kutsal bişey olduğunun bilincindeysem aklımın ucundan dahi geçirmem. Rabbim bana sağlık ona sağlıklı ömür versin ama öyle bi durum olsa tabi bakarım. 
(622 puan) tarafından
Aradığım yorum ++111
tarafından
Katılıyorum
0 oy
tarafından
Bakarım canim
0 oy
(119,224 puan) tarafından
cevaplaru okiycam
tarafından
Sende cevap ver kız:)
(2,501 puan) tarafından
Bakmaz kaynanasiyla arası kötüydü galiba
tarafından
Bende öyle biliyorum
(2,501 puan) tarafından
Aynen
(119,224 puan) tarafından
benimki muhtac olmaz bana
0 oy
tarafından
Eşimin hatırı için bakarım
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Bakarım canım her ne olursa olsun eşimin annesi aynı şey benim annemin başına da gelebilirdi bakmayacak mıydım o zaman ona

İlgili bir soru bulunamadı

378,958 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...