0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (893 puan) tarafından

image

kizlar hangisi kullanıyorsunuz daha kullanışlı

9 Cevaplar

0 oy
(1,950 puan) tarafından
Ikisi de var ama mavi derim ben
(893 puan) tarafından
Cnm bişey srocam parke için sürekli azcik su sıkıyor temiz eder mi yaa bilemedim diğeri sanki hem koyup temizliyosun yine kullanıyorsun kovalı snde hangi marka var aydınlat beni
(1,950 puan) tarafından
Maviden memnunum canim ben mop iyi temizliyor parkeyi çıkarıp yıkıyorum bir de.
Diğeri kaba geldi bana ama mopu iyi oluyor sadece su haznesinden çıkarıp sıkma haznesine batirinca suyunu iyi sıkmıyor o yuzden memnjn kalmadim
(1,950 puan) tarafından
Su kalınca koku yapiyor büyükte ama mavi olan koku yapmiyor
-Reklam-
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Yeşil olan güzel değil paslaniyor çöpe attım. Deerma nin mopunu kullanıyorum o guzel
(893 puan) tarafından
Cnm link bırakır misin bakiyim
(1,849 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Su fifisli hiç iyi değil sürekli kiri oraya buraya atiyo beze yapismiyo ve elinde bı sure sonra sıkmak zorunda kaliyosin
(893 puan) tarafından
Öylemi cnm tşk ederim saol
0 oy
tarafından

imageben bunu kullaniyorum vip ahmetin setini cope attim bu puskurtmeliler bana hic temiz gelmiyor

(893 puan) tarafından
Vip Ahmet kovalı olan diyon cnm ndn menin degildin ya
tarafından
Bezi cok kalitesiz mopun sopasi ise 3 5 kullanimda çöp ve parcalrini tedarik etmeye kalksan yeni bi set alirsin
(2,860 puan) tarafından
Aynn bende de de vallahi mop çiftliği var resmen tek geçerim silva ve viledanin kendi markasının döner başlıklı olani
tarafından
Silva da bazen yoruyor ama cok guzel siliyor ya
(2,860 puan) tarafından
Aynn cnm süper oda
0 oy
(119,461 puan) tarafından
soldaki maviden var gusel tavsiye ederim
(893 puan) tarafından
Saol cnm
0 oy
(348 puan) tarafından
Bende pembesi var ben memnunum
(893 puan) tarafından
Cnm hangi marka kullaniyon parke mi tek siliyon
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Su hazneli olanı kullananlar memnun değil.. Ben normal bezli kullanıyorum. Markası petra kalite efsane :sideways:

(2,479 puan) tarafından
Benim dediğim markanın bezi var ve sadece beyaz sabun, ılık su ile yıkanıyor bezin ömrü uzun olması için. Yıkıyorum, cırtlı, takıyorum siliyorum parkeleri. Kirlendi mi çıkarıp tekrar yıkıyorum sabunla tekrar sil. Su püskürt, yok haznede bezi ıslat vs sıkıntılı işler bence. Elin değmeden yıkanmaz temiz olmaz gibi geliyor bana
(893 puan) tarafından
Anladım cnm  çok saol linki varmı atıyım bakım bana da püskürt tek tek nerde puskurtucez saçma geldi
(2,479 puan) tarafından
Yani bunlarda bezin iz yapmaması da önemli. Benimki İsviçre markası. Çok uzun süreler kullanım garantisi var. Annem 18 sene oldu kullanıyor hala güzel bezler. Cam bezi yağ bezi falanda kullanıyorum. Ocağın yağını deterjansız sil mesela hiç yağ kalmıyor. Camda kurlamaya gerek kalmıyor. Bez hapsediyor kirleri. Biraz fiyatlı ama değiyor gerçekten kaliteli istiyorsanız. Petra ydı ismi ama perla oldu heralde bezleri. İntde vardır
(893 puan) tarafından
Cnm ismi şuan perlami ona göre alcam da
(2,479 puan) tarafından
Perla. Sanırım kendi sitesi kapanmış hata veriyor. Ama şöyle bi baktım ankadogrudansatis diye bir sitede buldum. Ama o site güvenilir mi bilgim yok. Oraya girip şekli nasıl olduğuna bakabilirsin. Benimkini annem çeyizime almıştı. Annem üye eskiden almıştı yani. Şuan sitesi hata veriyor niye anlamadım
0 oy
(33 puan) tarafından
İkisini de kullanıyorum ama tablet olandan daha memnunum.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 119 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 147 göst.
0 oy
5 cevap 127 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Azrainci (189 puan) tarafından soruldu