0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (201 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar kusura bakmayın canım çok sıkkın konuşucak hiç kimsem yok amacım sadece derdimi dökmek 

8 aydır evliyiz kaçarak evlendik 4 aylık oğlum var eşim tek çalışıyor anlamıyorum hiç birşeye yetişemiyoruz kira ödüyoruz faturalar birikti doğalgaz kesilcek  ödeyemezsek 

Eşimin yada benim hiç kötü huylarımız yoktur dışarı bile çıkmıyoruz ikimizde bu gün sabahtan beri sanki anlaşılmış gibi tüm borçlarımız nerde varsa arıyor herkes yarına 3 gün içinde ver diyorlar evime 2. El aldım bı yatak odam sıfır geri kalan eşyalarım 2. El faturalara sadece 5 bin TL borcumuz var 5 tane taksitimiz kaldı siz de böylemi sadece biz mi hatta yapıyoruz anlamıyorum eşim de sıkıntıdan stresten hep hastalık çıkıyor daha bebeğimize bebek arabası alamadık hastaneye gitmem gerekiyor kucağımda götürüyorum bı çözüm birşey söyleyin yapim sabahtan beri düşünmekten ağlamaktan helak oldum ya  
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

0 oy
(5,904 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun valla şuan maddi olarak herkes zora düşüyor ailenle barıştıysanız bebeğe onlar baksada sende çalışsan en azından borçlar bitene kadar 
(201 puan) tarafından
Amin inşallah sıkıntı çekmekten çok yorulduk :( Barıştım ama herkesten uzak yaşıyorum bırakıcak  kimsem yok
(5,904 puan) tarafından
Eşinin akrabası falanda mı yok güvenebileceğiniz inan bana şu süreçte herkes anca karnını doyuruyor sürekli bişeylere zam gelip duruyor takip edemiyorum artık
(201 puan) tarafından
Eşimin de yok pek burda hepsi köyde yaşıyorlar ailesi fln
İnşallah bir an önce düzeltir herşey sıkıntı çekmekten cidden bu millet ne yapacağını şaşırıyor Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah
-Reklam-

İlgili bir soru bulunamadı

381,035 soru

11,407,360 cevap

34,943 kullanıcı

...