0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından

Kızlar ya kocası böyle lokantacı olup da evde yemek yapmayan var mı yada çevrenizde bildiğiniz duyduğunuz biraz saçma ama ben isterdim çok hiç sevmiyorum yemek vs yapmayı uğraşmayı böyle hayalim var çokmu saçma :D

22 Cevaplar

0 oy
(1,837 puan) tarafından

Bence çok güzel bir hayal keşke öyle olsaydı :D

(726 puan) tarafından
Vallaha ya keşke akşam üzeri yollasa yemek yeterdi valla:))
(1,837 puan) tarafından
Ama terzi kendi söküğünü dikemez derler. Eşim Faruk Güllüoğlu Dilek pastanesi ve Yağcıoğlu pastaneleri şubelerinde müdür ama inan tatlı yiyemiyorum buralardan :D bizim şansımıza eve yemek gelmezdi yani
-Reklam-
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Her zaman değilde bazen güzel olurdu yani 
0 oy
tarafından
Hiç saçma değil çok mantıklı bence :)aynı anda bir de temizlik şirketi olup eve de haftada bir yardımcı gönderse tadından yenmez :) 
(726 puan) tarafından
Bence temizlikçi ye gerek yok yemek olsa yeterli olurdu herşey tam olurdu rahat kafa
tarafından
Valla madem bir hayal kuruluyor hepsi olsun isterim ben :)
0 oy
tarafından
Benim kocam lokantacı değil ama uzun süredir o yapıyor yemekleri :) 
0 oy
(13,348 puan) tarafından
Kayınbabam çalıştığı için bazen yemek getiriyor kaynanam rahat ☺️ günlük tatlı yapar getirir mesela 
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Eniştemin balık lokantası var. Sabah gider gece gelir 12 1 gibi çocuklar abyemek yapar arada çocukları yollar eve balık yollar. Gecenin bı vakti hal e gider. Zor meslek hiç tatili yok :(
0 oy
(1,154 puan) tarafından

Anam hayal ettim şuan 2 çocuklu biri olarak ilaç gibi gelirdi bulaşıgida alsın lokantaya görürsün orda halletsin yada karton tabaklara koysun kullan at olsun anaaaaaammmm keşke gerçek olsaydı:D

0 oy
(2,039 puan) tarafından
Hiç duymadım ama güzelmiş :) geçen gün eşime kahvaltıdan bıktım yaa yeter dedim kahvaltıdan bıkılır mı dedi bende galiba yemekten değilde  hazırlamaktan bıktım dedim :)
(726 puan) tarafından
Hahahahhh çok iyi
0 oy
tarafından
Esim restaurant isletiyor ama balik restauranti, haftada 1-2 hazir pisirtir gonderir eve, acar yeriz :))) cok sukur 2 gun yemek derdimi aliyor :))
0 oy
tarafından
Keşke bı tuş olsa bassak da her yer pırıl pırıl yemek hazır olsa 
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Benim teyzemin eşi. Kendisi aşçıdır ama yemek yapmaz hep teyzemden bekler 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Dayım, var kışın lokantada çalışıyo aşçı ama öyle eve yemek getrmez yengemn yemeklerini de pek begenmez kendi orda yer
tarafından
Yorumu okuyunca aklıma gçrümcem geldi oda benim yemekleri begenmez
0 oy
(11,216 puan) tarafından
ayin 30 gunu haftanin 7 gunu yemek yapmadigim icin boyle bir sorunum yok. boyle bir rutini yok esimin. beklemez
0 oy
(13,951 puan) tarafından
Benimkinin de temizlik şirketi olsaydı o zaman :))
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bende çok isterdim :D 
0 oy
(2,140 puan) tarafından

Keşke gerçek olsaydı valla hiç fena olmazdı:)

0 oy
(120,188 puan) tarafından
benim hayal dunyamdada firincilik var ekmek alma gitme derdi olmayana hayranim☺
(120,188 puan) tarafından
haa bide pastane
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Benim öyle eşim kebapci ve aşçı hafta sonu hiç yemek yapmam eşim dükkanda yer çok nadir evde yer 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Puhhahhahahahajaj 
0 oy
(211 puan) tarafından
Benim eşim yufkaci bebekten önce ben de dükkanda çalıştım ve kesinlikle eve yufka sokmuyorum o kadar bıktık :D

İlgili sorular

+1 oy
50 cevap 1,662 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+4 oy
126 cevap 8,064 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde Melekannem (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 315 göst.
9 Şubat 2022 Aile kategorisinde Melek annesi ❤️ (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.
29 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enesin_annesi123 (230 puan) tarafından soruldu

385,960 soru

11,538,524 cevap

35,210 kullanıcı

...