0 oy
906 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Az önce ne gördüm haberde biliyormusunuz bir hemşire 10 tane yeni dogmuş cocuka zarar vermiş elerini omurgalarını bacaklarnı kolarını kırmiş o viçdansiz pislik o daha kucucuk cocuklara acımamiş kelimeler cikmiyor bende okadar şey yazcam yazamiyom  biz gercekten kime güveniçez ya allah azıcık merhamet versin ya offffff rabbim evlatlarımızı kotu insanlardan korusun inşallah  hep iyi insanlarla karşılastırsın 

image

image

Ay resmen oturup alicam  ya  

20 Cevaplar

+1 oy
(2,931 puan) tarafından
Derdi neymis orospunun
tarafından
Bilmem kadınlarada   kızarmış eziyet cektitirmiş  doğum yapacaklara   viçdansiz  merhamet  yok  belki ondandir
(2,931 puan) tarafından
Bence insanlik yok insan değil mahluk
-Reklam-
0 oy
tarafından

Nasil yani ya :angry:

tarafından
Öyle işte daha yeni dogmiş  coklara  böyle  yapıyormus  kolarını bacaklarını omugaları  kırmiş  tam  10 tane cocaga  bu eziyeti yapmiş
(446 puan) tarafından
Allah belasını wersin
0 oy
tarafından
Turkiyede mi olmus bu olay keske onunda kolunu bacagini kafasini kirip tedavi ettirmeswler
tarafından
Sadece  hapis cezası  kadın cocugu dogurmuş  kucagina  almiş ne görsün
tarafından
Vallaha bende bu cezayı istiyorum hemde o çocukların annesi yapsın
0 oy
(628 puan) tarafından

Tüylerim diken diken oldu resmen kanım dondu. Bu nasıl bir insan, insan olamaz cani şey. Ona hapis cezası yanında bütün kemiklerini kırıp tedavide ettirmeyecekler sürünsün pis lik:'(

tarafından
Nerde canim  onu hakediyor zaten
(628 puan) tarafından
Kimin bebeği olursa olsun büyük konuşmayayım. Eşim bir gün dışardan bu benim bebeğim bak dese ona bile bakardım. Bebek bu ya sevilmez mi. Ben kıyamam ki zenci bile olsa bakarım. Bir oğlum var daha olmayacak diye biliyordum ve eşimide ikna etmiştim bir çocuk evlatlık alacaktık evimizi alınca fakat hamile olduğumu öğrendim. Biz bir yetimi kurtaralım derken. Cani gidip zarar veriyor. Rabbim böylelerine aman vermesin inşallah. Artık çocuklarımızı kimseyede emanet edemiyoruz bu yüzden.
tarafından
Öyle canim  ya işte  sen onlara acı kurtarmaya caliş o viçdansiz  onların her yerini kirsin  o cocukları görseydin varya  yeminle oturup bagira bagira aglardin
(628 puan) tarafından
Bakmadım sırf bu yüzden Google den. Ben dayanamam. Korkuyorum bebekleri tutmaya birşey olur diye. Karnımda tekmeliyor onca sorun yaşadım ama o yaşasın ben ölürüm diyorum. Rabbim yavrularımızı bu kötü ruhlu insanlardan uzak tutsun inşallah.
0 oy
tarafından
düzenlendi
Ne hapsi i verin insanlara hemen hapis versin benm elime verin noluuyo 
tarafından
Ya işte hapız  veriyorlar  idam hala yok  ne yaparlarsa yapsınlar  anca hapis
tarafından
İşte hapise vermesinler sinirden yazmamışım insanların içine salsınlar idamdan daha beter ederler ama yabancı ülke galiba dimi
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim.... içim acıdı ... ben tutarkn canı acır mi dye düşünürken... yeni doğmuş bi cana bu yapılır mı... ne kadar ruh hastası war merhametsz....
tarafından
Ya işte  sen sacın teline  kiyma  kaltıkı kolunu bacagini kır
0 oy
(227 puan) tarafından
Nasıl bir nesile geldik ya o masumdan ne istedin be kadın onun cocukları yok demekki anneligi bilse yapmazdı geri zekalı bölelerini halka verecekler işkence yapa yapa öldüreceksin
tarafından
Ya ben bi sineğe  bile  vurmuyorum  esim gile  kiziyom  bırak  nolcak  kucucuk cani var diye  o nasil olurda  cocuklara zarar verir ya nası kırıyon ya  oyuncakmi  biz  saclarının teline  kıyamiyoz
0 oy
(95 puan) tarafından

Hemde nasil bir vicdansizlik bu nasil insanmis :angry:peki bu Olay nerde yasanmis:ermm:

tarafından
Bilmiyom  canim ya okadarını gorsermedi  ama cocukları gorseydin  emin ol için daglanırdı  ya cekemedim  bile  düşün
(95 puan) tarafından
Kiyamam ya yazik gunah onlar daha minicik melekler :(
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Allah belanı versin sana da hapiste beterini yapsınlar 

Yemin ederim böyle şeyleri izleyip duyunca bebeğime daha çok sarılıyorum Allahım o anneleri anlayabiliyorum parçalarım o hemşireyi o.....u beter ol insallah
tarafından
Paylasmiçaktim üzülmeyin diye  ama  ne bilim ya  off ff işte
0 oy
tarafından
idam etsinler o pisliği
tarafından
Bütün kadınlar  ölsün cocuklar  olsun  belki o zaman verırler canim
0 oy
(5,519 puan) tarafından

Aman allahim yaaa :angry: pisliklerr

tarafından
Cani  viçdansiz ruhsuz  o
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Şimdi TRT de izledim Amerikadaymış. Pislik kadın..... 148 yıl az bile.... 
tarafından
Az ama cıkamaz ki ölür  inşallah orda
0 oy
tarafından
Bende bugün birinden duydum bakıcının biri bebek aglayinca bingildak denen biyer vara kafasında oraya iğne batryomus çocuk susuyomus telefonda birine anlatırken duyulmuş ayni bebeğin abisi de varmış ve çocukda fiziksel rahatsızlıklar bas göstermiş meğerse abisini de öyle yapmış küçükken ailede doğuştan olduğunu düşünmüş Allah vicdan versin sok oldum
tarafından
Ay allah böyle  canilerden  korusun cocularımızı
0 oy
(2,108 puan) tarafından
Allah kahrı perişan etsin ******** pi.cler ağzına birsuru şey geliyor yazmıyorum elime verseler acı çektire çektire yaşatırım o pi.ci
0 oy
(119,361 puan) tarafından
Ciddimisin nerde olmus boyle biseyi bi insan bi kadin yapabilirmi kanim dondu resmen yaa
tarafından
Bilmiyom valla  yabanci heralde  amerika dedi arkadas orda oldu heralde
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Allahım  sen uzak  tut böyle insanları  bizden: ( kızımı  yıkadım gecenlerde  boynuna  su dökeyim  derken  burnuna  kaçtı  biraz tıkandı  ölücem  zannettim  elim ayağım  titredi  

O gün yatamadım  vicdan  azabindan: (( ne ons ald var okurken  bile kötü  oldum  iyiki  denk gelmedim  bu habere 
tarafından
Ay işte  bunun annelikle alakası yok viçdan  merhamet le alakası var anne  olsa zaten yapmaz   kıyamaz  hayvanlar bile  kiymaz
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Onda nasıl bi zihniyet nasıl.bi kalp varmış 
tarafından
Yokmuş ki olsa yapmaz
(5,436 puan) tarafından
Diyecek bisi bulamıyorum valla ..... Biz kime guvenicez ki
tarafından
Güvenmiçez canim  güvenilmez  kimseye
0 oy
tarafından
Yazıklar olsun ya insnalar neden bu kadar vicdansız olmuş algilayamiyorum gerçekten artık başımıza yakında taş yagacak yemin ediyorum rezil insanlar Allah kahretsin seni pislik :(((
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ayyy kalbim durdu ya Allah m ne insanlık kalmış ne de birsey nsl güven oluyor anlamadığım şuncacik miniklerin masumların ne günahı var ya psikolojim allak bullak oldu yaaa yeni doğan cani cinayetler yok bunlar Ayyy kafayı yiyecem 

İlgili bir soru bulunamadı

380,384 soru

11,389,285 cevap

34,894 kullanıcı

...