0 oy
160 göst.
Aile kategorisinde (374 puan) tarafından

Kızlar bebeğim 10 aylık ve çok uyur ben yatınca yatar ben kalkınca kaldırdım bu bazen 10 bazen 12 saati bile bulur doğduğundan beri böyle ilk başlarda gece kalkar mama verirdim ama artık ben bile uyanamiyorum gece besleyemiyorum sizce sorun olurmu kilosu iyi bu arada bide sürekli yatmiyoruz o saate kadar ben çok yorgun olunca o saatleri buluyor

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden sorun olsun ki herkes uyusun diye çabalıyor masallah 
(374 puan) tarafından
Acaba çok uyuyo gece aç kalır mı diyom
-Reklam-
0 oy
tarafından
6 aylık bebeklerde bile gece beslenmesini önermiyor drlar yani 6 aylıkken kesen var gece beslenmesini uyusun dokunma daha ne istiyorsun aç olsa uyanır zaten gece ☺️
(374 puan) tarafından
Valla uyanamiyorum İnanki bı yatiyom bı bakmışım sabah olmuş
tarafından
Uyandırma zaten canım sağlık ocağındaki dr sor gerçekten çok normal gece beslenmesi belli bir aydan sonra zararlı  yani aç çocuk mutlaka uyanır çok normal masalh diyelim
tarafından
Ne gibi zararı var canım. Benim kızım gündüzde ayni gecede. Uyumadan emmez. Gözü açken 5-6 saat emmedigini biliyorum. Bazen saha fazlada oluyor. Uyuyunca emer. O yüzden gece hep 2-3 saatte bir mamasını yaparım ve emer. Aciktigini bilmiyor kızım. Çok boğazlı değil.
0 oy
tarafından

Burada ki çoğu annenin aradığı bebek :D bırak uyusun 

(374 puan) tarafından
Bırakıyorum valla uyandırsam ağlıyor zaten uykuya çok düşkün
0 oy
(4,450 puan) tarafından
Tamam dedin ya bu akşam uyumaz ben ne zaman uyuyo desem aylarca uyumuyordunduzeni bozuluyordu benim kızın şimdi ikinci oldu her sorana uyusada uyumasada uyumuyo diyom 
(374 puan) tarafından
Hadi ya Allah korusun kız uyusun uyusun
(4,450 puan) tarafından
Maşallah diyelim:)
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Nazar değmesin Insallah ne güzel işte ablam 3 4 kadar ayakta 
(374 puan) tarafından
Ya o da zor ya amin inşallah
(1,541 puan) tarafından
Sabah 12 de kalkıyor bazen 1 de
0 oy
(262 puan) tarafından
Alaahim ya sabır. Benimki de 15 aydır gece 15 kez uyaniyor
0 oy
tarafından
Allahım maşallah de ya nazar değmesin benimkide gece deli dürtmüş gibi 50 kere uyanır :(
(374 puan) tarafından
Kız öyle iyi de aç diye hep korkum ben bazen diyorum bu kız uyansa nasıl bakicam o kadar alışmışım ki uykuya
tarafından
Yok canım kocaman olmuş maşallah ilk 3 ay için geçerli o uyandırmak yinede içim rahat etsin diyorsan yatmadan uyku mamalarından yapıp yedirebilirsin muzlu irmik falan az bişey
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Maşallah canım ne güzel işte
(374 puan) tarafından
Maşallah canım diyorum tabiki ama işte diyom bu diğer bebekler gibi hiç değil hepsi illa uyanır. Çevrem de hep der
0 oy
(7,957 puan) tarafından
10 aylık ollmus büyümüş artik

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 105 göst.
0 oy
9 cevap 205 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Funda6363 (212 puan) tarafından soruldu