0 oy
506 göst.
Diğer kategorisinde (3,009 puan) tarafından

Bebeğimi kaybedeli 2 buçuk ay oldu biz aldık onu hastanede bırakmadık gomduk kendimiz ama ben daha hiç gidemedim mezarlığına eşim gidiyor ama benim yüreğim dayanmıyor çocuğum beni bekler mi günah mi işliyorum gitmeyerek :(

14 Cevaplar

0 oy
(3,532 puan) tarafından
Gt canım dua et bol bol

Basın sağolsun  Allhim sabır versin:( 
(3,009 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(214 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin melek olmuş yavrumuz allahım size sabır versin, toparlanıp gidersiniz elbet, dua nereden edilirse edilsin gidene ulaşır çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun :( Allahım tekrar nasip etsin 
(3,009 puan) tarafından
Amin sagolun
0 oy
(58 puan) tarafından

Ayy kuzum kıyamam Allahım sabır versin :(bence gitmelisin git Bi yasin oku yavruma dua et beklerdirya:( Melek olmuş yavrucagın 

(3,009 puan) tarafından
Bekler dimi bu his beni mahvediyor
(58 puan) tarafından
Annesin sen kuzum Allah sevdigikulunu yanına alırmış sen git dualaret o duyarseni inşalah başın saolsun
0 oy
(649 puan) tarafından
Canım nirt kaybı kabullenmek istemeyişin en belirgin özelliği mezarlığa gitmek istememektir. Allahin izniyle gunaha girmezsin yavrun cennet kusu olmus o seni ahirette cennet kapisinda bekleyecektir ve bir yazi da okumuştum rabbim annemi babami almadan gitmem diyecekmiş. Suan kendini zorlama mezarlığa gitmek icin hazir oldugun vakit gidersin . rabbim sabir versin 
(3,009 puan) tarafından
Sağolun bebeğim beni bekliyormuş gibi hissediyorum cok kotu oluyorum
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Basin sagolsun allah yasatmasin bi daha 

Git canimm dua ett bol bol
(3,009 puan) tarafından
Amin sagolun
0 oy
tarafından
Allah sabır versin ya çok üzüldüm o melek siz sırat köprüsünden geçerken Allah'a yalvaracak siz cennete girinceye kadar bekleyecek bu yönden masum bir meleğin ahirette size dua etmesi nedeni ile şanslısiniz ancak bu dünyada evlat acısı ile imtihan olduğunuz için de malesef şanssizsiniz Rabbim size sabır versin bir süre gitmeyin psikolojik olarak kendinizi toplayin ama uzaktan da olsa duanizi eksik etmeyin
0 oy
tarafından
Rabbim sabir versin canim  başın sagolsun  

Git bence dua et cok zor ama allah sanao gücü versin inşallah en kisa zamanda bir cocugun dahaolur
0 oy
(2,188 puan) tarafından

Başın sağolsun rabbim birdaha yaşatmasin :(

0 oy
(120,011 puan) tarafından
Allah sabır versin canım basın sagolsun senin yavrun melek olmuş cennet kuşu yavrunun yaninga git bol dua et
0 oy
tarafından
Canım kendini hazır hissettiğinde git bu da senin sınavın. O senin meleğin yaşamasada o senin sana ait. Şu an bende hamileyim ve çok üzüldüm. Allah sabır versin. 
0 oy
tarafından
Hayır tabikide kolay birşey değil kuzum içini ferah tut zamana bırak Allah sabır versin
0 oy
(6 puan) tarafından
Bence gidip gormelisin. Bende bebeğimi kaybettim. Surekli ruyalarima girerdi icimde bi parca eksikti sanki 3 ay toparlayamadm kendmi bos bos bakinrdm. Bigun ruyamda oglumu gordum yne benden kacip gittini gormustum. O an camimin onunde duran kuşun sesiyle uyandim. O gunden beri ne zaman kuş gorsem camimin etrafnda hep oglum geldi sanarm. Gozlerm dolar. Ama ynede nerde ne seklde oldnu bldm icin icim rahat. Sende gdip evladni gor hssedeblrsn orda olursan.
0 oy
tarafından
Başın sağolsın Allahım sabır ve dayanma gücü versin git kuzum bol bol dua et ona 
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Allah sana sabir versin canim.ins en yakin zamnada kucaginda bi yavrun daha olsun gunah olcak.bsy yok bence sen kendini ne zamn hazir hissedersn o zmn gidersn kendini uzmenin ne sana ne de melegine faydasi yok evinden de duani okuyabilirsin onun icin

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 394 göst.
17 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sevmm (1,991 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 159 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Seherl (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 151 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 346 göst.