0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
5 aylık hamileyim ne yersem karnım sisiyo çok rahatsız ediyo beni ya sizde de öyle oluyomu bsey ne yiyeceğimi şaşırdım az yesem doymuyom çok doyuncaya yiyince de sisiyo karnım az önce doktordan geldim enfeksiyon olabilir belki diyo kan ver diyo siskinlikle alakası varmıdır ki enfeksiyonun acaba

2 Cevaplar

0 oy
(65 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
23 haftalık gebeyim bende de aynı sorun var özellikle akşam yemeğinden sonra aşırı şişkinlik oluyo çok rahatsız oluyorum
tarafından
Hadi ya sende de mi var napcaz ya benimki her yemek yiyince sisiyo sindirm sorunu yaşıyoz sanırım
tarafından
Doktora soruyom kan tahlili ver diyo ne alakaysa belli işte sindirim gaz sorunu ondan şişiyor enfeksiyona bagliyo hemen ne alaka
(65 puan) tarafından
Valla bilmiyorum neden oluyo ama yemekten sonra hareketsiz kalmak daha da şişiriyor çok hareket edince de bacaklarım ve belimin ağrısından uyuyamıyorum ne yapacağımı şaşırdım daha 23 haftada bu sorunlar varsa ilerde ne olur bilmem
tarafından
Valla öyle cnm şimdiden agirlastik ilerde yerimizden kalkamayiz valla erkek bebek ne zormuş ben kızım da zorlanmadım ya kolay ve gecti
-Reklam-
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Az ye homini gırtlak yeme sende şişkoo
tarafından
Hahaha ayso heryerde karşıma cikiyon kız :))napim kız  çok acikiyom karpuz aseriyom kaç aydır zaten bulamiyom rüyalarıma giriyo
(1,414 puan) tarafından
Kızz ekim ayına kadar karpuzum vardı deseydin ya gönderirdim Memet bahçeye ektiydi
tarafından
Valla mi kız aklıma gelmedi goruyonmu bilseydim derdim ya yokmu şimdi kız

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 72 göst.
0 oy
16 cevap 477 göst.
10 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Msdefne19 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 157 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 185 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu

381,020 soru

11,406,985 cevap

34,943 kullanıcı

...