+1 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından
Burnumdan kokusu gitmiyor. 1 haftadır böyle. Aldım lavabolara koydum kesmedi. Kokladım kesmedi. Zehirlenmemek için çok koklamıyorum ama çıldırıcam. 1-2 kez kokladım ama yok kesmiyor. Özellikle işteyken coşuyor. Yakama naftalin takıp sürekli koklamak istiyorum. Yadırgamayın nolur. Resmen kıvranıyorum

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ay Allah yardımcın olsun ilk defa duyuyorum bunu da 
(1,097 puan) tarafından
Teşekkür ederim valla ilk hamileliğimde tuhaf aşermem olmuştu ama sadece 1 kere. Elektrikli süpürgeden çıkan kokuyu aşermiştim gece uyuyamamıştım sabah çalıştırıp kokladım kesildi ama yok bu sefer ne yapsam kesmiyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Valla ben sabun aşerdim :) öyle bir illet ki elim bana güvenmedi evdeki sabun şampuan aldı sakladı :D sonra danino yedim öyle yatıştı. Siz de belki yakanıza falan lavanta yapı sürerseniz körelir 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun oda çok zararlı canım 
(1,097 puan) tarafından
Evet çok zararlı uzak durmaya çalışıyorum ama yok
0 oy
(80 puan) tarafından
Yeşil sabundan nefred eden ben, hamileyken ıssırıp ıssırıp yemek istiyordum. Allahım elime alıp oturuyordum kokusunu içime çekiyorum . Doğum yaptım düzeldim kokusunu net alamıyorum bile
(1,097 puan) tarafından
Ya sabun gibi zararsız bişey olsa koklayıp durayım ama naftalin ya :(
0 oy
tarafından
Kuzum ben naftalin kokulu yorganlarda büyüdüm ama öyle böyle değil. Şu toz naftalinler olur bilir misin bilmiyorum onlardan al yorganlarinin arasına serp igrenirsin bile:) Çeyiz yerleştirilen annemin israriyla baza altındaki yorganlarimin arasına serpiştirin evlenelim üç sene oluyor ilk günkü gibi öyle ağır kokuyor ki anlatamam ama hamileysen önermem canim
(1,097 puan) tarafından
İşte hamileyim :( ve iğrenmem. Eşim hç sevmez kokusunu ama bana klsa uyurum
tarafından
Şöyle ne biliyim koltuklarının altı falan boş sa bir boş dolabın varsa içine koy gel git kokla bari evdeyken canın çekmesini gecistirecek kadar. Canım benim ya kiyamam:)
(1,097 puan) tarafından
Eşim dalga geçiyo artık. Mahvoldum ya. Trajikomik resmen :)
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bende soba kokusu asermistim. Çevremde sobası olan kimse yoktu. Koklayamadim. Şimdi bebeğim 10 aylik
(1,097 puan) tarafından
Aşerdim geçiştirdim eşime söylemedim. 1 gün 2 gn baktım yok gitmiyo aklımdan söyledim aldık en son ama sürekli aklımda. Bi anda hiç alakasız bi zamanda naftalin diyorum adama

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 148 göst.
2 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Vesselammm (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 60 göst.