+3 oy
998 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Ya okuyorum her yerde zararlı kendim yapıyorum falan yaptım güzel olmadı hani neyse onu geç sürekli kendiniz mi yapıyorsunuz

89 Cevaplar

+7 oy
(13,863 puan) tarafından
Kendim de yapmiyorum hazir da almiyorum. Baska seyler yiyor. Illaki cici bebe yemek zorunda degilki. 
tarafından
Oda bir bakış açısı tabi
-Reklam-
+1 oy
(6,053 puan) tarafından
Yok anam sen bakma burdakiler super anne aliyom ben yumurta yemiyor icine yumurta pekmez ezip weriyom 
tarafından
Ya bi çeşit kahvaltı olsun en azından bebeğim farklı tatları çok seviyor
(1,489 puan) tarafından
Aklımdan geçen yazı artı sana
(373 puan) tarafından
Tarif verebilir misiniz benim oğlum da yumurta yemiyor
(1,039 puan) tarafından
Valla bende e bebekteki ham marka keçi sutku olandan aldım sabah kahvaltıda 1 tane bebe bisküvisi 1 ck labne 1ck pekmez 1yumurta sarısınıanne sütüyle ezdim yedirdim
(6,053 puan) tarafından
Kuzumm 6 7 tane cici bebe yumurtayi az civikli hasliyom icine biraz pekmez katip hepsini eziyorum
0 oy
(676 puan) tarafından
Ben hazir kullanıyorum bebegim dokuz aylik
(2,165 puan) tarafından
Valla bende şuanlik hazır aldım bakalım
tarafından
Bi kaç ay sonra denemeyi düşünüyorum bende
(566 puan) tarafından
Migrosda sebzeli olanlar var hay.van figürlü onu tavsiye ederim şekersiz ve cok güzel tadi verin eline kemirsin bayada sert
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Ben kullanıyorum evde kendim yapmasını bilmiyorum hiç yapmadim
tarafından
Ben yaptımda olmadı :D
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Kendim yapsam daha iyi ama yapamıyorum lavaboya gittiğime şükrediyorum çünkü hazır alıyorum 
tarafından
Ay sorma çoğu zaman aç geziyorum
(1,472 puan) tarafından
Aynen öyle bide emziriyorum canım çıkıyor valla
0 oy
(211 puan) tarafından
Ben de bunu çok merak ediyordum 
tarafından
İki grup var bakalım
0 oy
tarafından
Hazır alıyorum canim oğlum 10 aylık olmak üzere bi kere yaptım yemedi benim yaptığımı bende hazır almaya devam ettim 
tarafından
Evde yapılan güzel olmuyor ki
tarafından
Ya zaten bu çocuklar belli bi yaştan sonra çikolatada yicek hamburgerde yicek cipste yicek yani Haa smdi yemiş zararlı bisey ha sonra yani kasmiyorum o yüzden bende hazır cici bebe ile büyümüşüm çok şükür Bi sorunum yok
0 oy
(788 puan) tarafından
Hazır alıyorum canım
tarafından
Sağol kuzum
0 oy
(119,292 puan) tarafından
ben aliyom hazir yani aldiriyom esime denk geldikce
tarafından
Bende denicem bakalım
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Bende hep hazır kullandım canım 
tarafından
Denicem bende canım böyle olmucak
(2,565 puan) tarafından
O kadar da sağlıklı veya sağlıksız düşüncesine girmek doğru değil bence canım heleki bu devirde
Çocuğumuza. Meyve olarakta bir çok şeyi yediriyoruz ama ne kadar sağlıklı doğal,yada meyvesuyu alıp içiyoruz o nekar sağlıklı yani bence bu kadar ince düşünmeye gerek yok Danone sağlıklı değil evet ben cicibebe  yoğurt bide meyveyi ezer verirdim yani o yüzden ben hep hazır kullandım hiç kendim yapmadım
0 oy
(7,006 puan) tarafından
Ben hazır kullanıyorum canım ama sürekli vermiyorum. 
tarafından
Böyle mantıklı gib
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Hic vermedim yapmadım da paket gida vermiyorum zaten yemese de olur diye düşündüm hep
(1,363 puan) tarafından
Fikrinize saygim sonsuz ama nereye kadar?? Meraktan soruyorum bunuda inanin. Buyudugunde goruyor istiyor. 3 yaşa kadar izole buyutup sonra dış dunyayi tamamen taniyip ogrendiginde engel olamiyosun ki. Buyuk7 yasinda ikinci 2 aylik cocuklarim var. En guzel sekilde en kaliteli seylerle besledik ilkini, Tavuk baktik, pekmezini özel yaptirdik, iste tereyagini bilmem ne dagindan getirttik falan. Gunluk illaki eti sebzesi kuruyemisi meyvesini yedirdik (((kiii yemekle arasi yok yedircem diye çatladim)))ama paketli gida da tuketti. Kaliteli saglikli besleyip arada kaçamak sayip onlarida yedi
tarafından
Ne güzel bende vermem diyordum ama vericem gibi :)
tarafından
İste ilerde zaten tanisacak ❤️☺️ biz de koruyabildigimiz kadar koruyacagiz paketli gidalardan .

Simdi biz uzak tutucaz ama ilerde o yemek isteyecek ve yiyecek .En azindan bebeklik doneminde bunu vermemek lazim bence kuzu ❤️
(1,950 puan) tarafından
3 yasa kadar korumam lazim sonrasi ona kaliyor zaten. Bende bu fikirdeyim canim temeli sağlam atmak gerek.
(1,950 puan) tarafından
Cici bebe yedirmediysen hic alıştırma bence onun yerine alternatif baska seyler bul derim..
0 oy
tarafından
Kızım küçükken hazır aldım hep sonra yemedi zaten evde yapmadım hiç 
tarafından
Bakalım benimki yicek mi
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Kendim yaptım birşeye benzemedi hazır aldım zaten kızım pek sevmedi tadını arada kullanıyorum 
tarafından
Bakalım benimki sevecek mi
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Ben hazr kullnıyorum 1 kere yaptım bidaha yapmadım
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Yooo hiç kendim yapmadım öyle aşırı da tüketmedik ztn 2 aydırda hiç tüketmiyor
tarafından
Az az verilir bencede
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Dogalligin b.kunu cikarttilar bence  :)  tamam bende ogluma yapmistim ama oyle devamli degil. Elinde yesin diye gerci bizimki cicibebe pek kullanmadi ama simdi 2.oglum 2 aylik. Gerektigi zaman veririm.
tarafından
Bence de bende onlardan olucaktım ama yapamadım :D
0 oy
tarafından
Ben hazır kullanıyorum
tarafından
Sağol canım
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bebek ürünleri denetleniyor hemde herşeyden daha çok zararlı da değil kararında yediği sürece ben Ülker bebe alıyorum trans yag yok. 
tarafından
Sağol kuzum
0 oy
tarafından
İlk başlarda kendim yapıyordum sma 1 aydır hazır alıyorum 11 aylik olacak benimde 
tarafından
Ben yapamıcam galiba

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 229 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde ZeuS ve HeRa (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 112 göst.
20 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu