0 oy
611 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından
Yeni evlenecektim evimin yedek anahtarını kaynanam istedi vermedim sizce doğru mu yaptım siz olsaydiniz verir miydiniz 

29 Cevaplar

0 oy
(2,501 puan) tarafından
Sakın a verme herkesin evi ayrı özeli var ne gerek var öyle şeye sen yokken eve girecek
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Niye veresin ki anahtarını?
0 oy
(1,950 puan) tarafından

Bizimkiler kendilerine almışlar yine senden istemiş anahtari  Kayinpederim gelip karıştırıyordu bizim evi :D

tarafından
Kayın peder ne alaka ya bazıları da karıdan farksız ikinci kaynana gibi
(1,950 puan) tarafından
Aynen oyle ozel esyama kadar bakmisti. Bi gun geldim ki benim evden bahçeyi suluyor:D
tarafından
Hahahh :D o ne öyle ya
(1,950 puan) tarafından
Manyak kendisi:D
tarafından
Ben evle birlikteyken dolabim  kırılmıştı kayinpederim  bakmak istedi kaynanama odama giremez dedim girmedi bence kimsenin haki yok heleki izinsiz kimse kabul edemez
0 oy
(119,345 puan) tarafından
amaan haaa sakın verim deme
0 oy
(281 puan) tarafından
İyi yapmissin verme canim hic gerek yok bende vermedim 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
İsteme nedeni ne arada habersiz girerse hayırama sızınki kaybolur falan diye dusunmus olabılır mi
0 oy
(1,378 puan) tarafından
Ne alaka orası senin evin yeni yeni şeyler duyuyorum tuhafıma gidiyor ne alaka ya ciddi
0 oy
tarafından
çok doğru yapmışsın. İstiyorsa belli ki herşeye karışan bir tip. böyle insanlara zamanında cizgini bildirmelisin. sonra gec oluyor. Burda neler okudum. Gelin evde yokken gelib evi karıştıranmı diyim, kapı kilidini değişmek isteyenmi...çok iyi yapmışsın. Aferin
0 oy
(687 puan) tarafından
Vermemen en doğru ama bn olsam verirdim safligimdan:)) 
0 oy
tarafından
Neden vericekmissin ki 
0 oy
tarafından
Ayrimiz gayrimiz mi var biz bir aileyiz ayakları bunlar. Verme tabi özeliniz olsun. 
0 oy
(210 puan) tarafından
Bizde de aynı durum oldu istediler bizde dursun lazım olur diye eşim direk gerek yok dedi bence iyi yapmışsın bi anda gelebilir sen yokken gelir felan belli olmaz 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hayatta vermem 
0 oy
(1,754 puan) tarafından
Bizimkide istedi kusura bakmayın veremem ben orası bizim evimiz dedim surat astı durdu kızımın ki var falan dedi dedim ama bizimki olmayacak sert dille 
0 oy
tarafından
Sacmaliga bak. Şimdi bişi desen bu seferde diyeceklerki siz evde yokken eve göz kulak oluruz. Sen hasta fln olduğunda girip çıkarız diye istedik
0 oy
(13,032 puan) tarafından
Ya benim kaynanam istemedi eşim kendisi verdi bende sorun etmedim kadın zaten gelip gittiği yok. Onun anahtarı da bende duruyor ben evde olmazsam kapıda kalma anahtarın olsun gir demişti 
0 oy
tarafından
Verme sakın baştan nasıl alistirirsan öyle gider
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Ben altlı üstlü oturuyom kaynanam ile her Zaman yedek anahtar aşağıda olurduben doğum yapana kadar izinsiz evime girmişliği yoktu ama çocuk doğduktan sonra ben ayağa kalkana kadar da sorun etmedim benim için geliyordu sonra ayaklandim bı kaç kere Cat kapı geldi çok korktum ya o an müsait olmasaydım diye yedek anahtarı aldım bebek için geliyor kapım her zaman açık ama eşimle akşam müsait miyiz değil miyiz onu hesap edemedi bir kaç defa kapıyı üstten kilitledim anahtarı almadan yoksa basılıyorduk az daha :ermm:neyse baktım olmuyor aldım sonra alt dairenin anahtarını çoğaltıp yanima aldım bitanesini bı kaç defa onları rahatsız etmemek için kendim açtım girdim eve ki birligiz bana ne dese begenirsiniz anahtarı aldın hırsız gibi sessiz sedasız giriyon içeri diye :D 

0 oy
(1,439 puan) tarafından
Kiz bu uygulama yi daha bekarken nerden buldun
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Benim kocada vermiş bunuda bi konusma esnasında öğrendim anahtarı unutursak veya kaybolursa diye ona bile kızdım valla verme sakın 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 637 göst.
0 oy
32 cevap 736 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Elanur__ (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 181 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 107 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,949 puan) tarafından soruldu