0 oy
102 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,768 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kekekejjekwşwlqkskd………

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynısı bizde de var canim.oglum 1.5 yasinda evet emme reddi yaşanabiliyor. Eğer yeme içme emme sinde sıkıntı yoksa biraz daha bekleyebiliyorlar biz de yeme içme sıkıntı olmadığı icin 2 yaşına kadar takip edilcek dedi doktor .

Randevu al götür canim bebegini
(7,768 puan) tarafından
Kbb ye mi canım 3 aydır meme reddi vr
tarafından
Evet kbb ye gitceksin . Buyuk ihtimal o bağdan dolayı emmiyor engel oluyor o zaten doktora sormuştum kısa işlem spreyle uyuşturuyorlar lazerle 3 4 dakikalık bisey
(7,768 puan) tarafından
Oğlum hiç emmemişti kbbye gttk bağ yok demişti ama doktor bilgisizmiş demek baksana kabak çiçeği gibi ortada zaten :(
tarafından
Oğlum yemesinde icmesinde bi sıkıntı yoktu ama ben farkettim hatta saglikocagindaki doktora gösterdim bizzat kendisi kbb ye yönlendirdi.foto da göründüğü kadar var bağ aynı oglumuda boyle.disleri gec cıktı suan uzama aşamasında belki bağ geri çekilebilir diye bekliycez bakalim.ama emme sorunu varsa başka bir doktora gotur özele götürme imkanın varsa gotur.

Kalıcı dişleri cikinca sıkıntı oluyor canim ilerde okulda vs kendi biseyler yicek dis fircalamada sıkıntı yaratır bence gotur baska doktora
-Reklam-
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Benim oğlumda da var meme reddi yaşanabiliyor bizim burada kesmediler memlekette kestiricez bizde 
(7,768 puan) tarafından
Peki meme reddine çözüm bulabildin mi canım
(3,457 puan) tarafından
Benimki emiyor cnm doktor red varmı diye sormuştu ondan söyledim olabiliyor diye ama üst dudağı içe dönük oluyor zorlaniyor
(7,768 puan) tarafından
Sağol kuzum cevap için bu hafta mutlaka götürcem
0 oy
(482 puan) tarafından
Dudak bagi emmeye sorundur basli başına. Ben den sana tavsiyem kbb doktoruna götür kucuck bir işlemle hemen keserler. Oglum 15 günlükte emmiyordu onda dil bağı vardi. Kbb doktoruna götürdüm uyuşturup makasla kesti .Allah a dukur bir daha asla problem yaşamadı. Bağ ileride sorun oluyor peltek konuşma oluyor. Malesef erkek kardeşim 31 yasinda olmasına rağmen konuşması akıcı değil arada problem yaşıyor. O yüzden benden size kardeş tavsiyesi bas ustu baktırin. Bir seh olmaz demeyin. Kbb görsün çocuğu. Zaten o karar verir kesilip kesilmeyecegine
(7,768 puan) tarafından
Yok oğlumu götürmüştüm yok demişti ama baksana bariz belli olduğu bu hafta ikisinide götürcem inan çok yoruldm kızım 3 aydır emmiyor
(482 puan) tarafından
Kiyamam inan çoğu doktor önemsemiyor.  Ben iki doktora götürdüm 4 yasinda getir keseriz demişti. Bir gün nette araştırma yaparken  dil ya da dudak bağının büyüdükçe kalinlastigini ve cerrahi müdahale yapılarak ameliyathane de yapıldığını öğrendim. O gun karar verdim direk özel e götürdüm. Kbb doktoruna özel de 500 tl verip kestirdim
(7,768 puan) tarafından
Bebeğin canı çok acır mı uyutmuyorlarmış birde oğlum asla doğru durmaz  keserken
(482 puan) tarafından
Ben 15 günlük iken kestirdim. Uyuşturdu sonra da ufacık bir müdahale ile kesti. Sonra emzirdim cok basit islem. Ama yas ilerledikçe kalinlasiyor o yüzden ihmal etme bi an önce yaptır. Omur boyu çekmesinden iyidir ufacık bir ağrı demi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emine2763 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.