0 oy
839 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Markete renkli toplar gelmişti hani bilenler vardır 50 tane diyo 55 tane çıktı içinden küvetinw minder yastık koydum oturttum içine kızı üstüne döktüm o topları oynuyo Vala bacaklaryla elleriyle rahatlamann yolunu buldum :D

Fotoğraf neden yok derseniz hala atamıyorum :D

14 Cevaplar

+1 oy
(12,776 puan) tarafından
Yarın topla topla bikacan ahahah bende kitap tarzı kelimelik vs kitaplardan almak istiyorum artık oyuncaklar dan sıkıldı eğitici şeyler 
tarafından
Biraz dha büyüsün onlarda geççez :) :) § yok kız hiç sıkılmam 9 yaşında kardeşim vatçr oyun istedim hala sıkılmadan oynarım çocuk bu :))
-Reklam-
0 oy
(849 puan) tarafından
Bebis kaç aylık canım hayırlı olsun 
tarafından
Ben Bi iki defadır otutturuyorm ya
(849 puan) tarafından
Bende az az deniyorum kasları gelişsin diye ama kafası aşağıya düşüyor:)
tarafından
:) :) küçük dha annesi :D
(849 puan) tarafından
Araştırdım ama kuzum bu ayda 1 2 dk alıştırmalar yapın diyor uzmanlar yapmaya başladık o yüzden:)
tarafından
:) :) :) :) :) :) :) :) :) ')')
0 oy
tarafından

Hehh kendine boş yere iş çıkardın biz de 100lu var evin heryerinde çıkıyor topla topla bitmiyor :D

tarafından
Ben dha alim diyom ya :D top havuzu yapcz eşimle :D
tarafından
he bak top havuzu olursa alın ama yinede dağılır ben pişman oldum aldigima:))oğlum eline.bile.almıyor sıkıldı çocuk
tarafından
Hep gördümü sıkılıyor lar ya
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Sevincin fazla suemucek canim cunku her yerden cikiyolar ve helal saymissin bnm saymak hic aklima gelmedi hahah
(5,519 puan) tarafından
Hahahha :DDD
tarafından
zeytini mi sayiyorsun :) merdiven basamaklarini falan sayiyormusun canim ben eskiden cok sayardim
tarafından
Merdivenleri eskiden sayıyordum takıntı ya bırakmak lazm :D
tarafından
ben bide kaldirimda yururken çizgiye bi ayagim geldiyse oburude gelecek yada hangi desene bastiysam oburude basacak gibi tskintilsrim vardı bak gecmis simdi aklima geldi:)
tarafından
Bnde öyleyim o yüzden yolda eşim elimi Bi tutuyo bırakmaz hiç ben azcık bırak derim bırakmaz bebek arabsnoda o alır elimizde kolunun altına Bi sıkıştırıyor öyle gidiyor :D
0 oy
(119,984 puan) tarafından
Vallahi fotoyu merak ettim hadi gonder gari
tarafından
Gönderemiyorum sıkıntı orda :D
0 oy
(1,397 puan) tarafından

Ben kaldırdım baktım hergun top topluyorum ugrasamadim valla:D

tarafından
Ben uğraşırım :D yeterli oynasın mutlu olsun da :) :) :),  çünkü çok memnuniyetsiz Bi kızım var :D
(1,397 puan) tarafından
Benimki oynamiyoki dagitiyo dönüp bakmiyo bile :D
tarafından
Sakla 1 ay snra çıkar unutması lazm çnkü :D yeni sanarlar hem :D
0 oy
tarafından
O toplar cok iyi annemde bize almis 100 tane dedim kim toplicak 100 tane topu ama iyi oynuyorlar
tarafından
Evet sıkıldıkları zaman sakla 1 ay snra çıkar yeni gbi heveslenirler :D
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Bizde tamı tamına 500 tane var park beşikte havuzda yerde heryerler  de top var :D baktigim heryerde onlari görüyorum  :D
tarafından
:) :) :) :) ')'  ama renkli renkli ya seviyolar
0 oy
tarafından
yoruma atmayi denedin mi resmi belki oyle olur 
tarafından
Denemedim onu başka sefere artık video çektim çnkü :) " ftgragı sildim
0 oy
(10,414 puan) tarafından

image

kız dosya seçe tıklıyosun galeriden resim seçiyosun sonrada sorunu soruyosun o kadar şimdi dene istersen
tarafından
Canm ben resim atmayı biliyorum :D gecen sene geldi resim atma şeysi :D attığım resimler var adminlede konuştum sil baştan yükle yapamıcam her seferinde
0 oy
tarafından

image

bende almistim bide bu oyun halisindan almstm bakalm bizimki napacak
tarafından
Benim evin altnda sok var bi tek oraya gidiyom oraya da adam akilli hiv birsy gelmiyor nerde dandik abuk sabuk seyler var onlar geliyor .s
tarafından
Hadi ya yakında yokmu başka
tarafından
A101 ve bim fazla uzak degil ama üşeniyom ay  .d boyle firsatlari yakalamaktan vs hic gezip nerde ne var bakmiyom ama bugun disrdaydim kizima besik pikesi aldim a101 den 10 tl ye cok tatli
tarafından
Yaaa bak ben onu görmedim
tarafından
Dur canm ataym resim
0 oy
tarafından

Muslin  kumas mi ne varya ondan canm

image

tarafından
Aaa çok güzelmiş bakim burda kaldıysa bende alayım :D
tarafından
Al canm cok tatli  10 tl cebini delmez icinde kalacagna
0 oy
(2,183 puan) tarafından
Bende toplardan havuz yapacam bahçeye ufak çaplı park ve kum havuzu yapmayı düşünüyorum imkanım el verir nasip olursa inşallah 
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Fotoğrafı bide ekran görüntüsü yapta at canım belki olur 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 154 göst.
12 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 543 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,455 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 229 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Neslis (755 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
2 Nisan 2023 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,650 soru

11,506,566 cevap

35,159 kullanıcı

...