0 oy
248 göst.
Aile kategorisinde (2,521 puan) tarafından
Kaza kurbanı oldu maalesef oğlum daha 2 yaşında dün evde test yaptım hamile olduğumu öğrendim dünden beri çok kötü hissediyorum kendimi hiç sevinmedim çünkü istediğim bisey değildi önlem alıyorduk yine de oldu devamlı ağlamak geliyor içimden kızlar biraz morale ihtiyacım var 

:/

18 Cevaplar

+2 oy
(9,577 puan) tarafından

Kız dua etki beben 2 yaşımdaymış 7 8 aylıkken hamile kalanlar var zaten o doğana kadar bebeğin 2.5 yaşınj da geçmiş olur bence ideal bir zaman ama kişiye göre değişir fazla yaş farkı olmaz arkadaş gibi büyürler ne güxel keşke benimde olsa eşim istemiyo :(

(2,521 puan) tarafından
Ya evet doğru söylüyorsun inan hiç istemediğim birşeydi ondan böyle hissediyorum galiba
(9,577 puan) tarafından
Öyle hissetme bebene kardeş geliyor sevin ❤️
(9,626 puan) tarafından
Onlardan biri benim ama şuan oglum 22 kızım 6 ayı geçti 6 buçuk olucak cok şükür doğdu büyüyolar bile
(9,577 puan) tarafından
Canları sağ olsun gerisi kolay ❤️
-Reklam-
0 oy
(11,254 puan) tarafından
Bence hiç bozma canim moralini arkadaşa ihtiyaç duymaz iste çocuğun arasında yaş farkı olmaması güzel bisi bence sağlıkla al kucağına sıkma canını rabbim verdiyse vardır bi bildiği hayırlısını dile neden oldu deme yarın iyiki dersin sağlıkla gelsin tek
(2,521 puan) tarafından
Evet çok haklısın ama sanki oğluma zaman ayıramıcakmış gibi hissediyorum onu ilgimden mahrum bırakmaktan yetememekten korkuyorum canım henüz hazır değildim böyle birseye
(11,254 puan) tarafından
Yaşı kaç olursa olsun bebek doğduğu zaman mecbur bi şeyler değişiyor canım elinden geldiğince yapacaksın oyun kurar gibi birlikte de bakabilirsiniz bence inan büyüdüğünde daha zor olur birinin okulu olacak ödevi olacak öbürü evde oyun isteyecek
(2,521 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun inan kendimde o gücü hiç görmüyordum oğlum biraz büyüsün öyle diyordum ama rabbim böyle uygun görmüş hakkım da hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Niye ki yaaa Rabbim vermisse vardir bir bildigi kotu oldugun icin istemedigin icin aglayacagina eli ayagi duzgun olsun saglikli hayirli evlat olsun diye dua ederken aglasan daha iyi olur canim benim ablamin iki cocugu vardi ucuncuyu hic hic istemiyordu simdi dogdu 1 yasi var ve gunde kac kez sukr ediyor onun oldugu icin
(2,521 puan) tarafından
Hepiniz çok haklısınız tabiki allahın bir bildigi vardır çok sağol canım alışmaya çalışıcam artık olan oldu umarım bu hissettiklerim geçer
(1,015 puan) tarafından
Insallah canim Rabbim saglikli evlatlar nasib etsin:)
0 oy
tarafından
Sacma lama oda can evlat bende korunuyor dum kızım 7 aylık 2 aylıkgebeyom kimsem de yok anne kaynana 2 cocuga nasıl bakıcam dıyorum ama Rabbım verdıyse yardımda eder uzme kendini Rabbım sanalda verdıyse ya evladına arkadaslık etsin diye yada rızkını artsın diye uzulme valla dogduktan sonra onu kucağına alınca neden oyle dusundım diyip aglıcan 
(2,521 puan) tarafından
Sağol kuzum inşallah öyle olur rabbim kolaylık versin hepimize
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Oğlun 2 yaşındaymış canım üzülme ben kızım 1 yaşındayken  hamile kaldım sen iyisin yani Rabbim nasip etmiş üzülme şükret olmayanları düşün 
(2,521 puan) tarafından
Haklisin canım herşeyin hayırlısı
0 oy
(49 puan) tarafından
Canim ben 2.bebegimi ogrendigimde 1. Kizim daha 1.5 yaşındaydı aralarında 2 yas var ve eşimle problemlerimiz vardi istemediğim bir gebelikti bende senin gibi düşündüm istemedim ağladım ve ilk kızımda ikincide prematüre ama şuan 2.kizim 6 aylik iyiki olmuş diyorum ilk kizim c9k seviyor kardeşini illaki kıskançlıklar oluyor ama bir o kadarda seviyor simdi diyorum iyiki gelmiş RABBIM doğru zamanı biliyormus bence sevin tadını cikar
(2,521 puan) tarafından
Sağol kuzum inşallah bende bu duruma tez vakitte alışıp sevinirim
(49 puan) tarafından
İnşallah canim
0 oy
tarafından
Kız ne güzel işte bende hamileyim kızım 2 yaşında kötü düşünme Allah yardım eder bacım
(2,521 puan) tarafından
Ah canım ben hiç istemiyordum ondan böyle kötü hissediyorum zamanla inşallah alışırım bu duruma sen isteyerek mi hamile kaldin
tarafından
Evet canım aniden oldu benim ki bende düşünmüyordum sonra dedim zaten doğana kadar 3 yaşında olacak kızım öyle birden karar verdim yaptım :)
tarafından
Birde fazla yaş istemedik aralarında çünkü inan sabır kalmıyor şimdi bir şekilde büyüyüp gidecekler
(2,521 puan) tarafından
Ne kadar güzel umarım bende bir an önce kabullenirim
0 oy
(119,282 puan) tarafından
doguma kadar oglun 3 yasina yaklasir bende kaza kurbaniyim ama uzulme rabbim nasip ettiyse vardir bi hayr 
(2,521 puan) tarafından
Yaşayıp görücem rabbim büyük:/
0 oy
(1,990 puan) tarafından
Canım bnim  uzulcek  ne var nerden baksan arada 3 yaş olucak az değil bence çok yaş farkı oluncada iyi olmuyor arkadaş olur birbirlerine Rabbim sabrınıza gucunude  verir sonra pişman olursun niye sevinmedim diye 
(2,521 puan) tarafından
Inşallah canım hayırlısı olsun herşey için
0 oy
tarafından
Canim nasil korunuyodun herkesin korkulu ruyasi kazayla hamile kalmak ya 
(2,521 puan) tarafından
Off geri çekilme ya 2 sene iyiydi noldu anlamadik
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Kuzum benim ya çok güzel bir haber bu ❤️❤️ilk etapta öyle hisler normal kuzum

Oğlun küçük diye onun ilgisinden mi çalarım acaba diye böyle hissediyorsun vicdan azabı ancak sen oğluna en değerli hediyeyi taşıyorsun çok şükür şu an. Ömrü boyunca enyakın arkadaşını taşıyorsun. 
(2,521 puan) tarafından
Evet kuzum tam olarak beni anlamışsın çok teşekkür ederim oğluma kıyamıyorum çok küçük ve meme emiyor ona baktıkça bile ağlıyorum hormonlar tavan sanırım
(3,162 puan) tarafından
Tam olarak aynı yollardan geçtim kuzu❤️benimkiler arasında 2 yaş bile yok
İnsan vicdan azabı çeker gibi oluyor çok şükür inan bana hormonlardan yakın zamanda geçecek bu duygular. Bence çok da ideal bir yaş aralığı seninki
(2,521 puan) tarafından
Inşallah geçer bu hislerim inşallah mutlu olurum bende çok teşekkür ederim canım ❤
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Korunduğunu halde kalmışsın demekki yiyecek ekmeği varmış her şeyde vardır bi hayır sakin moralini bozma ve isyana uğrama Allah korusun evdeki bebeğini düşün arkadaş olarak büyürler Rabbım kolaylığını verir 
(2,521 puan) tarafından
Hayırlısı neyse o olsun amin
0 oy
tarafından
Valla sana birşey diyim benim bebe küçük ama ben de senin yerinde olsaydım çok ağlardım ve hiç sevinmezdim . Ama rabbim sana anneliği çok yakistirdigi için vermiş bir tane daha öyle düşün ❤️
(2,521 puan) tarafından
Sağol kuzum ah ne ağlamak durup durup ağlıyorum valla
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Canım şanslısın yine çocuğun büyük .benim kızım 10 aylıkken hamile kaldım... 

Korunma yönteminiz neydi
(2,449 puan) tarafından
Bizde şuan öyle korunuyoruz aslında çok tehlikeli..

Peki eşin farketmedimi....
Kusura bakma böyle soruyorum ama
(2,521 puan) tarafından
Eminim kendimden diyor ama zevk suyu bile bırakıyor aklın varsa hemen hap falan al sonra benim gibi ağlarsın :(
(2,449 puan) tarafından
Hap kullanıyordum  2 aydır bıraktım yan etki yapıyordu sürekli adet görüyordum..

Korkuyorum ya
(2,521 puan) tarafından
Spral taktır
(2,449 puan) tarafından
Eşim izin vermiyor ona
0 oy
tarafından
Benim arkadaşım istemeden hamile kaldı senin gibi kaza ile sonra maalesef kaybetti kaybedince de ici içini yedi."acaba ben istemediğim için mi Rabbım benden aldı diye" kesinlikle istemiyorum falan deme bjsey olsa dayanamazsin
(2,521 puan) tarafından
Bilmiyorum inan gerçekten çok tuhaf hissediyorum
0 oy
tarafından
bebeğim 4 aylıkken hamile kaldım şimdi ikiside büyüdü arkadaş oldu üzülme şükret rabbim evlat vermiş doğuma kadar 3 yaşına yakın oluyor 
(2,521 puan) tarafından
Oy sen nasıl yaptın 4 aylikmis zor olmadı mı
tarafından
İlk başta oldu ama alışıyorsun haziranda biri 3 biri 4 yaşına girecek büyüdüler bile geçti gitti
(2,521 puan) tarafından
Sağol canım inşallah bende bu duruma alışırım
0 oy
(3,887 puan) tarafından
O doğasıya 3 yaşına gelecek üzüleceğin bişey değil rabbim aratmadan vermiş ne güzel, şaşkınlıktan ve hormonal bişey bu ağlaman da canm
(2,521 puan) tarafından
Umarım öyledir canım lohusalık günlerime döndüm resmen devamlı ağlamak geliyor içimden
(3,887 puan) tarafından
Sorması ayıp olmasın ama neyle korunuyodun spral mı? Bende de spral varda
(2,521 puan) tarafından
Yok canım ya keşke spral olsa geri çekilme
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Ne agliycan  kiz ikinci bebegim  doğduğunda  ilki 18 buçuk aylikti 

Senin büyümüş  bak benimki  büyüdü 16 aylik oldu bile..... zaman su gibi.... 2 tane minnoş evde beraber oynuyolar şükürler olsunn  iyikimmm iyi ki varlarrr
(2,521 puan) tarafından
Ah kuzum ben neden böyle hissedemiyorum ya

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 809 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 128 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 157 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu