0 oy
871 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kocamin kafasına biraz önce vida düşmüş tepeden parmak kadar bişey beni bı arayışı var kocasız kalcaktin az kalsın beynim patliyodu kafam yariliyodu ölüyodum diye neyse şakalaşırken ölseydim artık sende başka koca bulur evlenirdin dedi bende ben başımı yakmışım bi kere bi daha aynı hataya düşer miyim bak bakalım dedim :D  Siz evlenir misiniz evlenmez misin 

60 Cevaplar

0 oy
(343 puan) tarafından
Keşke ölse de evlenmesem kurban kesicem yemin ederim öldügu zaman
tarafından
Kiz tovbeee
(343 puan) tarafından
Öyle ama canımı çok yaktı çünkü
-Reklam-
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Rabbim korusun ya önce ben öleyim o acıyı çekmek istemiyorum Allah başımdan eksik etmesin onu 
0 oy
(13,141 puan) tarafından
Evlilik öyle çokta matah bir şey değilmiş şükür anne de oldum gerek yok derdim bence 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Allah acısını göstermesin allah korusun ama öyle birsey olsa eşimin veliahtı oglum yeter bana
0 oy
(425 puan) tarafından
Eşimi çok seviyorum ya  evlenmem 
0 oy
(190 puan) tarafından
Üç çocuğum var.Allah korusun .cocuklarimi kimseye ezdirmem büyük konuşmak gibi olmasın 30.yaslardayim . Allah eslerimizi bize ve çocuklarına bağışlasın.
0 oy
(378 puan) tarafından
Evlenmem sanirim ama buyuk konusmamak gerek yine de
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Tabikide hayır..    
0 oy
tarafından
Evlenmem aynı senin düşüncedeyim ++++
0 oy
(736 puan) tarafından
Babam  öldükten sonra sevdiklerimi kaybetme korkusu yaşayan benim hakkıma girdin korkularimi tazeledin teşekkürler 
tarafından
Ölüm heryerde olan bişey
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Hayat devam edicek yalnızlık çok zor. Ben eşim gibi bir erkek bulsam evlenirdim ama canım eşim gibisi zor bulunur :))
0 oy
(251 puan) tarafından
İyi yada kötü Rabbım başımdan eksik etmesin kimseye ezdirmez kimseye muhtaç etmez ailesi sorunlu olsada Bi dediğimi iki etmez zaten severk evlendik  aileler yönünden çok sorun yaşadık bidaha ne ben kimseyi böyle sevebilirim nede beni kimse böyle güzel sevebilir Allah korusun dusncesi bile kötü 
0 oy
tarafından
Kocam asla asla öyle bir konuşma yapmaz bana şaka bile olsa 

Ama bende evlenmem yaaa
0 oy
tarafından
Yok canm evlenmem 
0 oy
tarafından
Benim kocam kalkıp bana diycek ben ölürsem kendine başka birini bulursun bende bunu saka olarak anluycam
tarafından
Herkesin eşiyle arasindaki samimiyeti muhabbeti kendi arasında olan sakalasmalari farklıdır herkesle sizin saka anlayisiniz ayni olcak diye bişey yok ki
tarafından
Tabi sizde haklisiniz
0 oy
(503 puan) tarafından
asla evlenmem,hem kocamın yerine kimseyi koyamam,hemde kız çocuğum var kimseye güvenemem 
0 oy
tarafından
Ay allahım korusun. Beni ondan önce alsın.. 

Ben o acıyla mücadele edecek kadar güçlü müyüm bilmiyorum. 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Evlenirdim benim alalh Kimse yi kocasız ailesiz etmwsin
0 oy
(84 puan) tarafından

Bidaha erkek kahrı çekemem :D

0 oy
(2,194 puan) tarafından
Evlenmezdim 

İlgili sorular

0 oy
64 cevap 1,159 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 442 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 904 göst.
0 oy
68 cevap 740 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu

380,227 soru

11,383,773 cevap

34,882 kullanıcı

...