0 oy
151 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (158 puan) tarafından
Genelde hergun yapıyorum ama bazen vakit bulamıyorum iki günlukte yediriyorum acaba zararı varmıdir sanırım besin değeri azaliyomus

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her öğün farklı yiyecekler veriyorum canım neden bilmiyorum ama içim rahat etmiyor her öğün aynı yemeği yedirmek
(158 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Her öğün bende ayrı veriyorum hergun farklı yemek te yapıyorum ama bazen de yapamıyorum işte o zaman benimde içim rahat etmiyor
tarafından
Arada olur canım oyle dunki yemeği yese bisiy olmaz  bendede oluyor nadiren
-Reklam-
0 oy
(566 puan) tarafından

Bizim yedigimiz yemeklerden yiyebileceği varsa onu yediriyorum yiyemezse ona gore bişey yapıyorum  olmadı cici bebe :ermm:

0 oy
(15,286 puan) tarafından
Ben önceki günün yemeğini de yediriyorum en fazla 2 gün yediririm aynı yemeği yani. 
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Yiyemeyecegi bir menüm varsa ona ayrı yapıyorum 
0 oy
(603 puan) tarafından
Sabah kahvalti çeşidi yediriyorum öğlen çorba ekmek ara öğün yoğurt veriyorum yatmadan bı kaç saat öncesinde cevizli meyve püresi veriyorum iki gün aynı çorba ve pureyi veriyorum üçüncü günü yine taze çorba ve püre veriyorum sikilmiyir iki gün üst üste yemekten sonuçta her gün ayrı çorba pişiremem bazende pilav makarna tarzı şeyler yediriyorum 
0 oy
(119,461 puan) tarafından
genelde biz ne yersek ondan yiyo
0 oy
tarafından
Her öğün farklı yapıyorum vicdanım rahat etmez yoksa
0 oy
tarafından
Günlük yapmaya özen gösteriyorum 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 144 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 118 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 121 göst.
8 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 328 göst.
29 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Prens-prenses annesi (545 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,942 kullanıcı

...