0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (546 puan) tarafından
Ayy biri gelince çocuğa bisey oluyo uyku düzeni bozuluyo sanki anlıyo dicemde anlayamaz.. 1 saattir odada Çocuk uyutuyom 

25 Cevaplar

0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bı yere gittiğim de de
-Reklam-
0 oy
(7,346 puan) tarafından
Hemde nasıl ve üç dört gün zor oturuyo düzene 
0 oy
tarafından
Benimki de öyle oluyo 
0 oy
(15,323 puan) tarafından
Genelde değişir. Çevrede incelenecek daha çok insan oluyor haliyle. Normal 
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Aynen öyle ne yazık ki
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Annemle kardeşim gelir ben uyku vakti gelince yatağa götürüyorum orda uyuyor :)) yemek de kendimizi ona göre ayalliyoruz olelimle sorun olmuyor 
0 oy
(158 puan) tarafından
Hemde nasilll bozuluyor
0 oy
(576 puan) tarafından
Perişan oluyo çocuğum yaa iki türlü de. En iyisi bize kimse gelmesin biz de kimseye gitmeyelim diyorum hep
0 oy
tarafından
Ay ewet bizimde yaaaa:)))
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Çoğunlukla misafir geldiğinde yemiyor
0 oy
tarafından
Bozuluyor valla uyku düzeni özellikle 1 buçuk yaşında evde biri olunca tedirgin oluyor gece sık sık uyanıyor korkuyor 

Bence zannediyor ki evdeki kişi yanına gelicek falan ondan mı korkuyor anlamadım o yüzden misafir kabul etmiyorum yatiliya zaten yılda bir gelirler 
0 oy
(48,788 puan) tarafından
Bizim daha hic iki gun ust uste ayni saatte uyuyup ayni saatte kalkmamistir her gun baska ☺️ hele misafir gelsin dogdu dogali uyumaz
0 oy
(152 puan) tarafından
Eve biri gelince de vedeee dışarı çıkınca yoldu hazirlanmaydi bide disardaki yemekleri beğenmezler bazen kuru ekmekle öğünü geçirdiğimizde oldu ya ve sonrasında çocuğu aç bıraktım diye çok vicdan yapıyorum dışarı çıktığıma pişman oluyorum 
0 oy
tarafından
O gün hiç ugraşmıyorum uyumak istemiyor çünkü biz yatarken uyutuyorum normade 9 da uyur anneme gidince 11 de oyun oynuyorlar. Allahtan eve gelince düzen devam ediyor
0 oy
tarafından
Değişiyor akşam misafirini sevmiyorum bu yüzden tam uyku saatinde uyandiriyorlar çocuğu çocukları beşiğini sallıyor yada elini yüzünü elleyip uyandiriyorlar çocuğun uykusu bir dağılıyor geceyi buluyoruz o yüzden gelen gündüz gelsin istiyorum misafir falan kabul etmeyecegim 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yok değişmiyor herşeyimiz düzenli şükür 
0 oy
tarafından
Biri gelsin 

Bir yere gidelim  

Disarda olalim 

Masallah herseyde mahvoluyoruz misal bugun aksam ustu disardaydik bebek arabasinda az uyudu normalde en gec 9.30 da yatan bebeyi az once zor bela uyutttum 
0 oy
(13,117 puan) tarafından
Şuan sıçrıyor bile uykusunda ☹️
0 oy
tarafından
Evt uyumaz yemekte yemez
0 oy
(7,073 puan) tarafından
Kesinlikle bozuluyor canım. 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 321 göst.