0 oy
355 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sıvı yağa yine zam geliyormuş kızlar amanin

15 Cevaplar

0 oy
(350 puan) tarafından
Benim eşimde market çalışanı ya haberi önceden aldık biz sıtokladik bacım :D
(200 puan) tarafından
Ne zaman gelecekmiş kız benmde bugun yagım bitti yarın alıcak eşim
(350 puan) tarafından
Daha bu gün sabah haberimiz oldu kuzum ama net olarak bilemiyorum eşim duyar duymaz aldı
tarafından
Ne kadar olacak peki kesin 200 mu ya , başka neler zamlanacak bulmuşken sorayım :))
(350 puan) tarafından
Toz şekeri falan zamdaymis geciktin bacım :D yarın sabah zamnlaniyormus herşey
tarafından
Ne kadar olacak fiyatlari yağla şekerin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yemeklerde tereyağı kullanıyorum siviyag 5 litre 2 ay gidiyor kek pasta için Kızartma da xok sevmeyiz ama yine de Allah yardım etsin vallahi ya 
0 oy
tarafından

Kiz Geldi bile:angry:

(64 puan) tarafından
Ne kadar oldu
0 oy
(3,599 puan) tarafından

Ayy evet haberlerde gördüm benim stogum daha bitmedi :D

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Eşimden aldım bende haberi ne diyelim Allah beterinden korusun daha dicek bişi yok 
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Tam ben yağ alacaktım 
0 oy
tarafından
Benzine yine gelecekmiş bugün öyle mi duydunuz mu kızlar 
tarafından
Gelsi kız 20 tl YE cıktı 19.40
tarafından
Allah kahretsin battık ulan bu ne yaaa
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Stoklamiyorum  5 lt yudum aldim 4 5 aydan fazla oldu kullanıyorum hala  hakiki sızma yag salatama kullanıyorum abim yolluyor marmaristen onu tereyağım samsundan geliyor sıvı yağ da baya gidiyo durumu olmayanin yardımcisi olsun nediyelim canım
(1,094 puan) tarafından
5 lt 4.5 ay mı kiz ben bir bucuk ay gidiyor iki kisi olmamiza ragmen
(5,953 puan) tarafından
Esim uzun yola gidiyo10 gun olmaz gelince 5 6 gün kalır gider ondada genelde gezmeye gideriz yer geliriz  tek ben varim 6.5 aylik oglusum var  :) kızartma cok yapmam eve siniyor kokusu  kendime yaptığım yemek de minik bebek tenceresi gibi :))
(1,094 puan) tarafından
Anladim cnm
0 oy
(494 puan) tarafından
Dün eşim 3 tane almış gelmiş 5 kiloluk çok kırmıştım ne gerek var kıtlık mi var diye zeytin  yağı kullanırım ben normalde şuan bu haberi duydum eşimi tebrik ettim ön görüşü icin=) 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Demin aydinlandik Cnm aldm 5+4 lt
0 oy
(7,830 puan) tarafından
Grev yapacm artik 
0 oy
(603 puan) tarafından

Biraz önce burdan gördüm hemen eşimi yolladım Aldırdım kuzm Allah razı olsun burdakilerinde böyle bilgileri paylaşıyorlar yararlanıyoruz bı zamn gider evdeki yağışa yeni acmistim Allah'ın izniyke Allah gülerek yedrsin hepimize:)

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Zikkim yicez bu gidişle 
0 oy
tarafından
Akşam üstü bir arkadaş daha söyledi bende aldım da durumu olmayan haberi olmayan ne yapsın. İnsan aldığına bile sevinemiyor ki. 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ay ben 100 tlyken 3 kutu almıştım. 2 kişiyiz hala 2 kutusu duruyor. Allah bereket versin olmayanda versin. Ne kadar olacakmış peki???

İlgili bir soru bulunamadı

381,160 soru

11,410,683 cevap

34,951 kullanıcı

...