0 oy
478 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kizlar dun aksamdam 10 dan beri bebegim hareket etmedi cok cok az bi iki tane tekme atti 36 +4 uz tatli yedim cikolata felan sola dinlendim yibe de oynamadi normalde hareketli bi bebek cok korkuyorum geceden beri kan ter içindeyim. Bi de gece afedersiniz ishal oldum kaç defa wc ye gttim nie oyle oldu cok korkuyorummmm :'(:(

6 Cevaplar

0 oy
(58 puan) tarafından

Canım isal olduysan su kaybı olabilir bnde öyle olmuştu bol sıvı tüket ve hastaneye git. Bn gittiğimde yatışa aldılar direk Bni geçmiş olsun :unsure:

tarafından
Şimdi saglik ocagina gtcem kalp atışına bakmaya sıkıntı var mi diye
(58 puan) tarafından
Git bakalım canım bnm inş ciddi bir durum yoktur
tarafından
Gttim cani kalp atışını duydum canm içim rahatladi ama belim felaket agriyo sanirim dogum yakın galiba
(58 puan) tarafından
Hadi hayırlısı :) tez zamanda kurtulursun inşallah canım
tarafından
Amin canm benim cok teşekkür ederim ❤
-Reklam-
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Cnm ishal doğum belirtisi olabilir, bende öyleydim bi hafta çektim 37 de paşam oldu bi hastaneye git cnm su kaybına yol açabilir. 
(5,436 puan) tarafından
Git cnm ihmal etme
tarafından
Sagol canm tesekkur ederim  :(
tarafından
Gttim canim kalp atışını duydum canm içim rahatladi ama belim felaket agriyo sanirim dogum yakın galiba
(5,436 puan) tarafından
Olabilir cnm sağ salim kucağına al inşallah bi avazda kurtarsın rabbim
tarafından
Aminnn canm cok tesekkur ederim Allah razi olsun
0 oy
(290 puan) tarafından
Canım bol bol su iç ve doktorunu bilgilendir. Ama bazen bebekler de uyuyor veya doğum kanalına inerlerse hareket edecek yeri kalmıyor olabilir. Mesela benim kız çok fazla hareketliydi ama son zamanlar yavas yavaş hareketi azaldı ve doktorum günde en az 10 defa hareket ediyorsa bi sıkıntı yok dedi. Tabi hareketler eskisi gibi aşırı yer değiştirmeli olmuyor artık.
tarafından
Hiç olmadı canm sagolasin aklıma tanınacağına gdim diyorum.ben braz fazla evhamlıyim bi de pazartesi günü kalp atımı cok düşük çıktı bide ritminde sorun vardi azicik duzeldi tekrar korkuyorum bisey olur mu die
(290 puan) tarafından
Telaş yapmakta haklısın ama yüreği canım ihmal etme tabi.
tarafından
Gttim canim kalp atışını duydum canm içim rahatladi ama belim felaket agriyo sanirim dogum yakın galiba
(290 puan) tarafından
Çok sevindim canım. Hayırlısı olsun canım
tarafından
Amin canm cok sagol allah razi olsun teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bnde doğumdan bir hafta önce ishla oldum bu tam 3 5 gün sürdü doğumun habercisi bnde 36 doğum yaptım
tarafından
Ayy kiz haklisn valla hakkimda hayirlsi olsin
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Hastaneye gidip Bi suyuna baktırmalısın. 

Zate. İshal doğum belirtisi. 

Ben anlamamıştım. 35 te gelmişti kızımda. Bi kontrol ettir için rahat etsin. Çünkü artık doğum haftaların 
tarafından
Yarin kontrolüm var canm bugünde kalp atışına batırdım cok sukur iyiydi kızım sagolasin canım desteğin icn
0 oy
(185 puan) tarafından
Bir Dr Git cnm son haftalarda sin allah korusun ihtimal etme
tarafından

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 164 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 184 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 2cocukannesiii (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Fatmaaa43 (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 561 göst.