0 oy
232 göst.
Aile kategorisinde (158 puan) tarafından
Anne ve babam geldi İstanbul'dan yanına 4 ay istambul da durdular abimin çocuğuna baktılar yemek ev işi yaptı annem hep orada . Bana geldi yemek hazırlamaya yardım etti bugün iş yapmasını yorulmasını istemiyorum 16 aylık oğlum var . Ben elimden geleni yapıyorum hastayım da biraz kimseye yük olmadım olmamda yorulmuş koltukta uyumuşum yemek bulaşığı vardı bulaşık makinesi çıkınca onları koyacaktım sonra babamın sesini duydum ."mutfağı topla  yardım et dedi annem bir şey söyledi ama anlamadım gözümü açıp. Sonra oğlum altını kirletmis babam çocuğa bak dedi annem bakmadı beni çağırdı uyandım temizledim mutfağa gittim annem ocağı silmiş dedim ben yaparım bu benim zoruma gitti ya eşimle anlaşamıyoruz bu konuyu konuşacağım ama  bu olay ağrıma gitti saçma mi gereksiz mi düşünüyorum bilmiyorum ama bir yerde hata var ben mi evlat olmayı başaramadım

3 Cevaplar

0 oy
(310 puan) tarafından
Boşver canım anne baba bende olsa napcan 
-Reklam-
0 oy
(687 puan) tarafından
Hiçbirşey anlamadım gerçekten acaba bnm beynim mi çok dolu algılayamadım şuan 
(687 puan) tarafından
Bnde orayı az çok çözdüm de ama sonra anne mutfakta iş yapıyor gibi biraz fazla alınganlık ve kocasına ne anlatacak ki ailesini mi şikayet edecek öyle bisey yapsa çok ayıp eder
(310 puan) tarafından
Evet galiba o gordudugunden sonra vazgeçmiş bacım niye uyumuyon galiba iki kışi kaldık sjshsh
(687 puan) tarafından
Kızım uyumuyor bnde onunla uğraşıyorum
(158 puan) tarafından
Canım kimseden yardım istemedim ki yaşını başını almış insanlar dinlenip yatmalilar sadece annemin tavrı üzdü abimin çocuğuna baktı benimki dış kapı bakmak zorunda değil tabi eşimden ayrılmayı dusunuyordum bunu kinusacaktim ailemle bu tavır üzerine vazgeçtim
(1,439 puan) tarafından
Esinle neden ayrılmayı düşündün ki canim vazgecilecek birsey se vazgeç tabiki

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 107 göst.
0 oy
7 cevap 91 göst.
19 Ocak 2024 Aile kategorisinde Annne3 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 226 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sena98 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy