0 oy
625 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Kilo aldın yaşlı gozukuyorsun diyen var mı eşi 

46 Cevaplar

0 oy
(3,730 puan) tarafından
Kilo takıntım derse çok pis küserim biliyor diyemiyor
(7 puan) tarafından
Daha yeni 5 hafta 4 günlük
(3,730 puan) tarafından
Doktor ne diyor canım ilaç kullanıyor musun
(7 puan) tarafından
Daha nasip olmadı gitmek 11 e aldım randevu köyde yaşıyorum
(3,730 puan) tarafından
Hiç kendini strese sokma canım gerekirse doğum zamanına kadar yat bol bol Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah
(7 puan) tarafından
Amiiin cnm Allah razı olsun sizden
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben evlendıgımde 97 kıloydum bır kere esımden kıloyla ılglı bırsey duymadım ne ayıp ne terbıyesızlık bu ya 
(7 puan) tarafından
İşte ne bilim bilmeyerek dedim diyo özür diliyor ama benim canım çok sıkılıyor hamilelik de hormonlar da var oturup aglayasim var
tarafından
Sen bır tane Doğur da goreyım noluyor de, ya burda okuyorum şaşırıyorum nasıl böyle konuşur senınle hamılesın bır de yanı kırılırsın üzülürsün
(7 puan) tarafından
Üzülüyorum çok özür diledi tamam dedim ama gene kafama takiliyi
0 oy
tarafından

Hayır kilomu yüzüme vurmaz ama benim annemde kızım zayıfla o seni kıskansın o özensin diyor:D

(7 puan) tarafından
Aaa tamam cnm hayırlısıyla 6 aylık olsun size yazacağım teşekkür ederim
tarafından
Bize anlat cnm neler yapmaliyiz
(3,608 puan) tarafından
Kızlar eşim fitness antrenörü bende gıda teknisyeniyim bı diyetisyen kadar olamayız ama herşeyden önce vücut yağ oranını öğrenmeniz lazım  ona göre bir diyet programı yapılır kimine yarayan kilo verdiren kimine verdirmez sadece boğazdan kesilerek verilen kilo sagliksizdir vucud önce ödem atar sonra dengesiz aşırı diyetlerde kastan yemeye başlar bizde kilo verdiğimizi sanariz hem sıkılaşma hem dengeli kilo vermek için bazı suplementler kullanmalıyız zaten çoğumuz emziriyor bu tür destekleyicilere ihtiyacımız olacak
(886 puan) tarafından
Canım merhaba yorumunuzu okudum da bende her gün leslie 3 mile yapıorum mesela kilo olarak 70 im ama göstermediğmi flan söylüyorlar daha önce diyetisyenle çalıştım sizn dediğiniz gibi yağ kas oranindan herkes 63 64 flan zannediyor sanirm demek istediğiniz bu
(3,608 puan) tarafından
Evet canım belkide vücudun sıkı olduğu için gostermiyorsundur
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Ne münasebet.?

Ha kilolu değilim ama olsamda diyeceğini sanmam ki izinde vermem ümüğünü sıkarım valla..

Biraz göbiş var ilk zmn ona laf edecekk oldu ağzının payını aldı daha ağzını açamaz açtırmam..

Çünkü ben karnı dümdüz 48 kilo 9 yaşında oğlu olduğuna asla inanılmayan bir anneydim onunla tanıştığımda.. onunla evlenip ikinciyi doğurunca kaldı göbek benim tipimi o bozdu şimdi de lafını edemez o kadar :)
(7 puan) tarafından
Aynn ben bekarken zayiftim evlendim kilo aldım şimdi böyle oluyor işte
0 oy
tarafından
Dogumdan sonra dedi, ver kilolari falan. Bende dedim vallahi her halimle guzelim. O bu artik demiyor
(7 puan) tarafından
Ne güzel cnm inşallah veririz bir gün
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Diyemez çünkü benden kilolu :) hatta çok zayıfladın ben öyle bir deri bir kemik kadın istemem diyor :)
(7 puan) tarafından
Spor yapiyordum hamile kalmadan önce hatta hamile kalamiyordum dedim bu ay kilo verim spor yapım o ay da hamile kaldım
(2,039 puan) tarafından
Ayy hamileysen olmaz canım önce bir bebeğin doğsun sonra eşin bu durumda bile sana birşey diyorsa sende bir tane doğur da o zaman konuşuruz de
(7 puan) tarafından
Dicem cnm bunu mutlaka ne bilim evet gebeyim
(2,039 puan) tarafından
Hamileyken insan daha alıngan oluyor ama o seninle dalga geçiyorsa sende onunla geç sonuçta mükemmel değildir illa bir kusuru vardır onunda zayifsa zayifligiyla kisaysa kisaligiyla gibi
tarafından
Kız bi tanıdığım kız   çok zayıf ve bakım lı eşi recep ivedik gibi  ablam ın arkadaşı kız   ablam a ağlamış bu aralar bakımsızzın kilo aldın o kilolar ı derhal ne yap ne et vermeye çalış demiş kadın a  adam    man.. Yak
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Asla kilo alınca eşim laf etmez ben çok takarm diyorm vermem lâzm filan diyo kilolu degilsn takma kafana kilo dediğin neki çok şkur dış gorunusmle eşim hiç bir zman dalga gecmedi çok şkur 
(7 puan) tarafından
Benim ki de geçmezdi ama işte dün bı geçti onda da ben hamilelik hormonları çok alınganlık ettim sanırım
(1,122 puan) tarafından
Şaka yapmstir belki cnm bnde 2.ciye hamilym şuan doğumdan snra direk korse takacm bol bol su hem süt olur hem zayfrlarz sende yap takma kafana kilo verilir canm
(7 puan) tarafından
İnşallah cnm Allah razı olsun sizden
(1,122 puan) tarafından
Ne demk cnm kadınız sonucda illaki kilo alyorz :)
(7 puan) tarafından
Yaniii ama insanın yüzüne vurulması can sıkıcı biraz yada hben abartiyorum
0 oy
(348 puan) tarafından
Hayir asla dalga geçmez tombisim diye sever ben rahatsız olsam bile ben olmuyorum sen  dert ediyorsun der..
(348 puan) tarafından
Seven bir erkek karısının orasına burasına takılmaz bennkendim istersek diyet yaparim degilmi..
Hatta zayıf birini görünce karı hastamı bu Kız diyor :)) sakın zayıf olma der
(7 puan) tarafından
Ahahah hep dalga geç hem de zayıf olma o da güzelmiş cnm
(348 puan) tarafından
Ben kocam tombis seviyor yapacak birsey yok bende 80  kiloyum :) zatiflasam bilr en fazla 70 olur
(7 puan) tarafından
Valla kne kadar zayiflasak kar
(348 puan) tarafından
Valla 90 çıkmıştım 82 olmuşum suan tabi 75 dusunuyorum  sağlığım için aşırı midem ağırdı reflum var o coştu simdi rahatım yavaş yavaş veriyorum yaza kadar olur artık:)
0 oy
tarafından
Ben derim kendime o.kuz gibi oldum diye o da 13 ay arayla 2 doğum yaptın can sıkma verirsin vermesen ne olur çocuklarımızdan  hatıra bize der :)
(7 puan) tarafından
Ay neguzel valla
0 oy
tarafından

22 gün önce doğum yaptım kiloma laf söyledi oluyor da önce aynaya bak diyorum çünkü kendi göbeği benden önce gidiyor kendi daha doğurmadı:D

(7 puan) tarafından
:) bizimkinde yok göbek ki dalga geçim
tarafından
Madem o senin fiziğine dalga geçiyor yüzü burnumu kaşı gözü illaki bir şeyine kurt bul kilo verilir de senin işini zor estetiğe verecek paran var mı de ay ne kadar kötü duruyor falan de sen de ona yap aynı şeyi
0 oy
(13,100 puan) tarafından
Biraz popon büyümüş falan diyor ama asla yaşlı görünüyorsun çirkin olmuşsun vs gibi şeyler demez 
(7 puan) tarafından
Senin ki gene insafliymis bacım
0 oy
(9,007 puan) tarafından
İlk doğumum da. 74 kiloya çıktım emzirirken. Normalde 50 kiloydum ama eşim asla laf etmedi her halin güzel diyodu ben kendim rahatsız olup diyet yaptım eski kiloma döndüm
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Benimkide bana kilo aldırtmaya calısıyo ama alamıyoooommm napimm  bi arar doktor kontrolü vitamin takviyesi almıstım ozamn biraz aldım ama o takviyeyi sürekli kullanamıyorum o yuzden artık kullanmıyorum yine zayıfım 
0 oy
(634 puan) tarafından
Şimdi ben bi ara 95 kiloydum eşim bana pilates topu sünger Bob diyordu sen oturunca araba yana çöktü diyordu daha neler neler diyordu hırs ettim 63 kiloyum şuan manken gibiyim eşimde seksen beş kilo kocaman bir göbeği var şimdi ben ona diyorum keser döner sap döner gün gelir hesap döner yapabilirsin korkma 
0 oy
(15,227 puan) tarafından
Yaşlı gozukuyosun falan demez öyle kırıcı konuşmaz hiç. Ama kilo aldın toton büyüdü diye dalga geciyo
0 oy
(223 puan) tarafından
Kilolu değilimdir ama kimse benim fiziki özellikleriyle dalga geçemez herkes kendi fizikine baksın. Biz çocuk doguruyoruz dünyaya can getiriyoruz kolaysa kendileri dogursunlar bakalım nereleri sarkicak 1 senede 10 yıl yaşlanmış gibi olurlar. 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Eşinin sanamı saygısı yok kendini mi manken sanıyo acaba
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Kilolu seven kocam tır gibi olan ben :'(

0 oy
tarafından
Dalga geçerse trip yer nokta:)
0 oy
tarafından
Bugün yemek yerken önüme ekmek kırıntısı dökülmüş. Kızıma dönüp babacım sen doğdun benim hatun yemek yemeyi bile unuttu dağıldı dedi. Sakın dedim bir daha bana böyle bir sey söyleme ima bile etme. Bu cocuk nasıl büyüyor senin haberin var mı densiz dedim. Kalktım masadan. Şaka yaptı ona göre ama ben alındım. Alınırımda özür diledi. Daha yapabileceğini sanmam. Ağzina lafı sokar geçerim. 
(7 puan) tarafından
Ben de dakka başı diyorum yüzüne üzülüyor artik demem deme sende bana lütfen dedi

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 2,918 göst.
13 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Bgmsr bbkkz (13 puan) tarafından soruldu
+4 oy
115 cevap 2,171 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 482 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,322 göst.