+1 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde (1,405 puan) tarafından
kzialr geçenlerde biri post açmıştı süpürge le şu çektim bozuldu diye bende bozulsun diye denedim bozuldu:) yani bana illallah ettirdiği için kurtulmamamin tek çaresi bu (sonra kınar kinclersiniz ) şimdi sorum şu tamire gidildiğinde yapılır mı muhtemelen motoru yandı 

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yapılır elbet ama pahalıya patlar 
(1,405 puan) tarafından
pahalı olursa işte yenisini aldırırım amacım o inşallah pahalı çıkar :) tövbe yarabbim bu zldar zamanda yaptığıma Allah affetsin
-Reklam-
+1 oy
tarafından
düzenlendi

Asgari ücretli bi aile aylik maaşının yarisini veriyo o supurgeyi alabilmek için. O kadar şükürsüz insanlariz ki yenisi alinsin diye birseyler bozuyoruz, hele ki böyle bi dönemde bu israf..... ihtiyaç sahibi birine verebilirdin az çekiyo bile olsa onu havada kapacak insanlar var

Allah eşinin yardimcisi olsun ve evet makine tamire giderse yapilir 
tarafından
Madem durumu var aldirmiskwn en iyisini aldır sen dyson jimmy  kablosuz süpürgerler var o kadar rahat oluyor ki 4 yıldır onunla uğraşmasın birazda kablosuzla sefan olsun ☺
(1,405 puan) tarafından
sağol cnaim inşallah :)
tarafından
İlla bozmasimi lazim gidip ihtiyac sahibi birine versin onun az cekiyo dediği supurgeyi o haliyle alacak bir suru insan var. Maalesef agzi olan konusuyo şekil A
tarafından
☺ Sen anlamak istemiyorsun heralde ihtiyacı olan birine verdirmiyor kocası
(1,405 puan) tarafından
he aynen bacım kocam hamile halimle gördüğüne acımayacak almayacak başkasına vermeme razı olacak. biz hiç düşünmedik.
0 oy
(15,002 puan) tarafından

Ansjjdjakaksd:D

0 oy
(13,798 puan) tarafından
Ay burdan neler ögrenecem daha. Motor yaninca yüksek fiyat cikar. Sen esine dersin yaptirsak yine boyulacak en iyisi sen bana Dyson al diye. 
(1,405 puan) tarafından
amaç bu zaten :) 4 yıldır ama artık temizlik yapasım gelmiyor illlah ediyrium belim kopuyor
(13,798 puan) tarafından
Benimkide alali 3 sene oldu. Aklimda bulunsun bu yöntem. Hic iyi cekmiyor bu lanet süpürge.
(1,405 puan) tarafından
ilk deneme anında bozuldu :) valla yaptirirsa da ertesi gün yine yapacam aldıran kadsr
tarafından
Ayyy düşman başına diyeceğim :D ama haklısın ya zor oluyordur tabi çekmeyince napacaksin
0 oy
(17,649 puan) tarafından
:D linçleyimmi seni 
(1,405 puan) tarafından
:) valla son çare buydu daha da almazsa ötürü pis pis yaşarız hamileyim belim kopuyor supurken
(17,649 puan) tarafından
Alır inşallah kurtulursun :))
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Motor değişimi 400 500 tutuyo canim :D yenisini alin bnce
(1,405 puan) tarafından
amin amin inşallah :)
0 oy
tarafından
Bu ekonomik sıkıntı da naptın kız makineler çok pahalı şuan :)))) 
(1,405 puan) tarafından
valla hamileyim belim kopuyor oturup supuruyorum tek tek tozları elimle toplasam o kadar yorulmam allahin belası vestel işte bana gitsin dyson yada Philips alsın benimde can
tarafından
philips maraton al bari yada philips Power pro Max
(1,405 puan) tarafından
ya dyson yada Philips maraton deidm bende inşallah gitip yaptirmazsa
0 oy
tarafından
Kız nasıl bozdun makinayı 
(1,405 puan) tarafından
evi önce süpürdüm sonra biraz su çektim anında gitti sesi var ama çekme gücü yok
tarafından
Eğer birgün bozmak istersem teşekkür ederim canım :D
(1,405 puan) tarafından
iyilikten anlamıyorlar yapacak bisey yok valla :)
tarafından
Aynen valla illa bozulmaları o bekliyorlar
0 oy
(2,579 puan) tarafından
Kız ne çektin de bozuldu çok merak ettim 
(1,405 puan) tarafından
su. geçen biri yazmıştı su çektim çok az su çektirdim anında gitti
0 oy
(119,126 puan) tarafından
garantisi varsa iyide yoksa pahaliya patlar
(1,405 puan) tarafından
garantisi bitti 4 yıldır. yaptıracağı na alsın kurtulayım artık bundan kiz
0 oy
tarafından
İlla bozulması mi gerekiyor yenisini almak için. Bozmak yerine ihtiyacı olan birine verip, yenisini aldirsaydin olmaz mı gitti makine ☺️
(1,405 puan) tarafından
söyle soyelyim Bi iki kere belim tutuldu kalktı kendi süpürdü çekmiyor 2 saat supuyroum Bi odayı. sürekli söylüyorum indirimleri varken niye alayım diyor. köydeki çok eski bunu oraya götüreyim yok bozuluncaya kadar diyro. inan artık evi süpür eyi istemiyorum parkeyi tek alıyor halinin üstünde gr m bisey çekmiyor düzgün sürekli hali cirpiyorum hamileyim daha illallah ettim. ha maddi durumu olmasa tövbe yapmam ama herseye para var bana mı yok benim can değil mi
0 oy
(15,853 puan) tarafından
Markası neydi neden bozdun
(1,405 puan) tarafından
evet canım
(15,853 puan) tarafından
Hiç parçalarını değiştirdin mi filtresini süngerini falan hortumu hic yıkadın mi
(1,405 puan) tarafından
süngeri sürekli yıkıyorum tazyikli suyla zaten yikamazsam hiç çekmez. hortumunu da yıkıyorum. filtresine de değiştim başta iyidi sonra gitti geri
(15,853 puan) tarafından
Filtresinin her yıl değişmesi lazim..filtre de tıkanır. Eger filtre orjinal ise onu da yikamaz lazım. Değilse yere 2 3 vurdan tozlar yere düşer. Bence bozmakla hata yaptinm. Makine 4 yılda bozulacak bir sey degil. Bendd 4 buçuk yıldır kullanıyorum parcalarini değişince eskisi gibi çoooook.kuvvetli çekmiyor ama yine de guzel çekiyor yani
(1,405 puan) tarafından
yıkıyorum cnaim kurutmadan kullanmıyorum. zaten büyük çöpleri çekmem bile bisey dökülsün sacilsin önce girgirlarim sonra supururum. daha önce garantiye de götürdüm geri gönderdiler halılarımi bile değiştim o yüzden. yorumları da oku vestel in sayfasında hepsi çekim gücü azalıyor diyro hem daha gzoume de battı yani evi hiç temiz gormuyroum. ablama geçen gittim koca evi yarım saatte bitirdim ben Bi odayı 1 saatte anca yani inan o elektrik faturası belki parasını çıkarmıştır :)
0 oy
tarafından
Motoru yanmıştır onun yenisini alin daha iyi taksitle ödenir bir şekildee, bosver canından önemli mi sanki :D
(1,405 puan) tarafından
inşallah inşallah canım :)
tarafından
Amannn bacimm  söylersin eşine hamileyken bunu kullanmakta zorlaniyordum zaten eski yenisini alalim Bende rahat ederim bari biraz de geçc stres yapma kendine
(1,405 puan) tarafından
dilimde tüy bitti artık söylememe kararı aldım. gider Bi ayakkabıya 1000 TL verir Bi cekete 400 yani kendine değil bana da aynı ama eve bisey geldiğinde sanırsın acimizdan ölüyoruz
tarafından
:))))Hepsi aynı erkeklerin ,ohh iyi yapmışsın helal olsun
0 oy
tarafından
Esim dun sordu 2 binden basliyo dediler benimkide bozuk malesef
(1,405 puan) tarafından
inşallah kolaylıkla güzelinden alırsın
0 oy
(817 puan) tarafından
Linç linç linççç yazayım da sen anla demek istediklerimi :))
(1,405 puan) tarafından
ahahah :)
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Yapılır. Hatta eşine ' abi bununla su çekmişler ondan bozulmuş' da derler. Aynı şeyi yaşadım babama şikayet etmiş tamirci süpürgeyle su çekmişler diye 
(1,405 puan) tarafından
yapsın onu da cekecem içine :)
0 oy
tarafından
Geçiş olsun canım şimdi bekleki alsın :D agsgsg 
(1,405 puan) tarafından
sancılı bekleyiş :)
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Allah seni bilrekmi bozdun çokmu kötüydü kız bak böyle işte nirmalde bişeye gözün gibi bakarsın illakin bozulur bazı şeylerde böyle yıllarca devam eder 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Motor takar ama çok para ister     

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 127 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 160 göst.
12 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birannee (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
23 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Asilomm (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
23 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Asilomm (334 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...