0 oy
330 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (795 puan) tarafından
Kızlar bu anlatilanlar dogru mu haber falan hak getire bizim evde televizyon pek acilmaz kizdan dolayi fiyatlar cok mu yukseliyor ona gore bende gidip alayım evdeki bitmeden un icin de ayni seyi soyluyolar un da az bari cok yukselmeden ihtiyaclari alayim 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım alıyorsan şoktan al şuan aynı fiyat 109 lira. Biz geçen sefer tarım kooperatif marketten almıştık 92 liraydı ama şuan güncel fiyatını bilmiyorum belki de bitmiştir yani. A101le Bim zamlandirdi büyük ihtimal şok da bugün akşam zamlandirir 
tarafından
Şuan 130 lira her yerde en ucuz kizlar
tarafından
Sabh değişti dün alan aldı
tarafından
Sokun kendi sitesinde 109 lira yaziyodu ben baktığımda
tarafından
Yok yağ :) stok da yokmuş burada marketler de de uok
tarafından
Doğrudur canım ben bugün gitmedim internet sitesinden baktım
-Reklam-
0 oy
(703 puan) tarafından
Valla bende burdan duydum 8litre sipariş verdim
(795 puan) tarafından
internetten mi verdin canim nerden fiyat nasil uygun mu
0 oy
tarafından
Demin markette gördüm olin 4bucuk kg yag 134 TL idi 

Beş kiloluk yoktu 

Selin 4bucuk 144 TL idi 
(795 puan) tarafından
biryag kullaniyodum cok pahali digerleri de su gibi oluyo bende bi gidip bakayim canım sağol
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Sabah bimde 130 tlydi kalmamisti ama oba kalmisti
(795 puan) tarafından
biryag kullaniyodum ama fiyatlar daha da artcakmi ne olcak boyle gidip alayim hemen bende
0 oy
tarafından
Bimde dun 109 du 130 tl olmus 101 dede 115 simdide ayni sok da zamlanir
0 oy
tarafından
109 olan yağ fiyatları şuan 150 TL oldu hemen alın az önce geldim bulamadım yağ kıtlığı var
0 oy
tarafından
Dün 9 a 10 kala burda yag postu gordum hemen gittim tıklım tıklım di bim iki tane alabildim oğlumla ayrı ayrı alabildim vermiyorlardi iki tane
0 oy
tarafından
Bizim aile dostumuzun gross toptan parekende marketi var Türk şeker ve orkide yağ sahipleri sabit aynı fiyatta karar kılmışlar yükselten olursa fiyatı şikayet etmek yeterli demişlerdi biz o yüzden hep 4 buçuk litre orkide yağ alıyoruz 100 liraya ordan şekerde 37 liraya alıyoruz 5 kg inşallah onlara da gelmez zam. Allah yardımcımız olsun inşallah. Unda babam fırıncı olduğu için onlar hesaplı alıyor ordan alıyorum. Unda kooperatifde birde tanzim marketlerdede hesaplı bilgin olsun.
0 oy
(634 puan) tarafından
Bimde 130 olmus. Tarım koparatifte 'te 123 e aldırdım kayınvalide me 3 tane duydyfim kadarıyla yağlar rusya dan geliyor mus.fiyatlar artcakmis daha da
0 oy
(119,282 puan) tarafından
cokdan zamlanmis bile bacim
0 oy
(2,785 puan) tarafından
128 yağ cnm 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Pazartesi çıkacam alışverişe merak ediyom bakalim kaçtan alacam
0 oy
tarafından
şokta aynı fiyat yağ 108 TL 
0 oy
tarafından
Doğru değil ben hiç bugüne kadar bir 5 lt lik yağı 150 TL ye almadım hep 105 115 bugün de bimden aldım 115 TL inan abartıyorlar haberlerde nerde elit bir yer var oranın market fiyatlarını gösteriyorlar tamam bizde markete gidince 300 TL den aşağıya odemiyoruz eşim ve ben varız sadece ama yağı da hiç 150 ye almadım sahsen
0 oy
(2,441 puan) tarafından
Evet dün akşam trendyol hepsiburada gibi yerlerde yağ fiyatları 200e çıkartıldı. Marketlerde güncellendi mi bilmiyorum. Biz de yarına kadar zamlanır diye dün akşam aldık.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 374 göst.
9 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 161 göst.
3 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde ozlemyc (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,024 göst.
25 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 315 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ekennnnn (2,562 puan) tarafından soruldu

379,501 soru

11,360,797 cevap

34,838 kullanıcı

...