0 oy
577 göst.
Aile kategorisinde (253 puan) tarafından

Kızlar aşırı kötü bi haldeydim aşırı üzülüyorum düşündükçe ağlıyorum konu eşim ve çok değişmesi bana yalanlar söylemesi eşime olan güvenimin ilk darbes beni aldattığını öğrenmem oldu instgrmdan birilerine yazdığını gördüm hemen yüzüne vurdum yalvar yakar bir daha asla yapmayacağım dedi neyse zar zor affetim sonra eve çok geç gelmelere başladı abileriyle arkadaşalrıyla oturuyorduguna inandım bana hep kanıtladı amma velakin gelin görün ki telefon şifresini asla bilmiyorum neyse ona da eyv dedim beni aldattığı zaman telefon şifresini yine bilmiyordum Allah var güvenim vardı hiç istemedim çokta karıştırmazdım telefonunu o gün uyuya kalınca bi baktım telefonu açık yine bakmayacaktım ama rabbim işte görmemi istedi neyse bu eve geç gelmeleri çok canımı Sıkmaya başladı ailesiyle aynı apartmanda oturuyoruz annesi çok kızdı babası kaç kere söyledi babasının açtığı lokantaya bakıyor kaç aydır maddi sıkıntımız var diyip durdu yeme içme hariç cocugumada kendime de temel ihtiyaçlarımı karşılamadı sabr ettim darlıkta da bollukta da ben herşeyin kıymetini bildim kendine borç harç yapmış böyle olduğu halde birilerine borç vermiş sonra en canımı yakan bişey oldu amcasıyla yengesi beni yanlarına çağırdığılar ve eşim içn hiç iyi şeyler söylemediler amcası eşimin bir süredir içki içtiğini söyledi eve böyle geç gelmelerini iyi olmadıgını gözümü açmamı söylediler Allah razı olsun niyetleri kötü degil bunu bildiğim içn inandım beni uyarmak zorundalardı zaten amcası kayınpederin biliyor eşini takip ettiriyor sen bizden duyduğunu söyleme kayınpederin yakın zamanda söyleyecek dedi kötü şeyler olacak dedi kayınpederin onu dize getirir dedi sen hiç merak etme falan filan neyse dün abisiyle eşimle konuşmuş babası zannımca içki içtiğini bildiğini söylemiş ama benimde haberim olduğunu bilmiyorlar tabi ben bekledim ki eve benide çağırsın benim yanımda annesinin yanında söyleşin iş yerinde konuşmuşlar benle annesi bunu ögrenmeyelim üzülmeyeyim diye işin kötü tarafı ben öğrendim ve cok cok üzgünüm bildiğimi söylersem amcasını yengesini satmış olurum kayınpederimle konuşsam mı bilmiyorum eşim dün eve geldi başka şeyler yüzünden kızmış güya babası bana içki içtiğini asla söylemedi neden söylemedi neden benden saklıyor cok güvenim sarsıldı benim rızkımı çocuğumun rızkımı neden bu haram şeye yatırdı hemde bana maddi sıkıntım var diyerek demek ki yalan bu da babası bunu bilmiyor bence eşimin amcası senle konuşursa kayınpederin Herşeyi anlat dedi bunlar yalan dedi ama kayınpederim benle konuşmadı cok çekiniyormda yengesi de sen merak etme babası cok fena uyarır kızar ona oda düzelir dedi ne yapacağım hiç bilmiyorum bu kadarını hazmedemiyorum kabullenmiyorum eşim ilk zamanlar asla böyle değildi asla son 1 senede cok değişti çok konuştum onla iyiliği için çok şeyler söyledim beni seviyor şüphem yok bu konuda diyeceğim ama insan sevdiğine yalan söyler mi bazı şeyleri saklarmı çocuğunu düşünmez mi hiç Ya Allah aşkına bişey diyin 

9 Cevaplar

+1 oy
(2,747 puan) tarafından
Keşke nokta virgül kullansanız... Ve aldatmaktan bahsetmişsin gidip içkiye kafayı takmışsın. Aynı şeyleri daha çoook yaşarsın. Geçmiş olsun.
-Reklam-
0 oy
tarafından
yaa iki saat okudum ilki niye kapandi baslikta ne var anlamadim.. neyee bir kere 3 satirlik seyi roman yapmissin bacim.. kocanin seni aldatmasi mi suc, iki icmesi mi ? Ayrica sunu anlamadim sen nsl ictigini baskalarindwn ogreniyorsun adam eve gelmiyomu sarhos olmasa bile kokar bu.. 
(253 puan) tarafından
1. Si bende anlamadım niye kapattılar sorumu valla bacım iki satıra sığmaz ki derdim uzun oldu maalesef bende söyledim onları bana bunu diyince hiç ama hiç anlamadım vs içkinin kokusu nedir nasıldır bilmem ki sarhoş marhoş gelmedi hiç
(2,140 puan) tarafından
Demekki az içiyor canm çok içse anlardın hâl tavrından, babamdan biliyorum ben içince oda berbat şekilde kokuyo ve herşeye gülüyor hep aynı soruları soruyor vs Allah hidayete erdirsin cnm bu işin sonu güzel değil
tarafından
yaa simdi ben anlamadim sonucta az da icse ne oldu bu adama demissindir.. bazilari ya cok sinirli olur bazilari da guler daha bir hos olur.. az icse kendi ailesi neden sana soylesin ki yani az icip kalkmasini biliyor kimseye de zarari yok yani sikayetlik durum yok acaba esin icmiyor da sana mi boyle dediler bi suphelendim
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Okuyamadım valla o kadar uzun ki 
0 oy
(5,704 puan) tarafından
Seviyor ama aldatıyor seviyor ama içiyor vs vs diyorsun sevmiyo bacım bu adam kendinden Başka kimseyi sevmiyo sende eve gelince hiç mi kokusundan anlamadın içki içince ** ölüsü gibi kokuyor insan 
(253 puan) tarafından
İşte koku vs hiç almadım ben anlayamayayım diye çok içip gelmiyordu heralde seven insan bunları yapmaz artık ondan da şüphe duyuyorum
(5,704 puan) tarafından
Bi bardak bile içse anlar insan gerçekten soğan gibi düşün azıcık yesen de kokar çok yesende.. Kaldı ki bu adam seni aldatmışta yani sevgi bu değil bence sen otur düşün iyice bu adam beni seviyor diye yanında kalıp kendini avutma
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Evet sen üzülme diye saklamışlar öğrendin ve ne yapmayı düşünüyosun 

İçme desen içmeyecekmi hayır içecek 

Allah ıslah etsin inşaalah
(253 puan) tarafından
Bende Ya içerse diye düşünüp duruyorum dertleniyorum bundan dolayı napacagımı bilmiyorum
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Yaşadıklarının hepsiiiini yaşadım. Ben boşanmaya gidiyordum ağladı yalvar yakar durdum. İçki olayına kadar benimle aynı resmen. Ben yeminler tövbeler ettirdim babası abisi ağzına geleni saydilarda ona öyle durdu. Ben içkiye çok karşıyım. Ama sadece gizli gizli başlamasın diye sadece yılbaşında oda gözümün önünde olması şartıyla izin veriyorum bir kere sadece
(253 puan) tarafından
Kimileri sosyal olarak içer ama benim fıtratıma ters ben bunu kabullenmem ben ailemden böyle görmedim onun aileside böyle değil ve bunu yapmak için ne arkadaş ne şu durum ne bu durum hiç bişey bahane değil aklı başında bir insandı
(6,046 puan) tarafından
İnan bizim ailede de ilk içen esimdi. Onun ailesi de benim ailemde tamamen karşılar. Hatta babam duysaydi 5 dk bırakmazdı beni burada
(253 puan) tarafından
Benimde babam duysa asla böyle birşeyi kabullenmez işin gerçi geçmişte babası da içmiş ama adam şimdi namazında niyazında içmiyor asla benim babam sa hiç ama hiç ağzına sürmeyen insan
(6,046 puan) tarafından
Allah ıslah etsin hepsini inşallah
0 oy
tarafından
Aldatmasına bu kadar buyuk tepki vermeyip içki içmesine vermene acayip takıldım bu adam geceleri içip geliyorsa eğer leş gbi alkol kokması lazım hiç mi almadin o kokuyuda başkasından öğreniyorsun 
(253 puan) tarafından
Koku hiç ama hiç almadım kokusu nasıldır nedir bilmem ki
0 oy
(503 puan) tarafından
bence şu an içki olayını bir kenara koy da aldatma meselesine yönel canım sen önce onu hallet. arada güven olmadan evlilik yürümez. ayrıca ne demek şifresini senden gizlemesi senin bilmemen. tamam biz de birbirimizin şifrelerini biliriz ama karıştırmayız telefonlarımızı. çünkü öyle bir şüphemiz olmadı birbirimizden ama bu başka bişey 
0 oy
(220 puan) tarafından
Keşke tek sorun içki olsa bunlar ne böylee.. ailesiyle tüm bunlar konuşulurken bu adam nerde peki?

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 292 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde Simay derin (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 276 göst.
22 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 696 göst.
21 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 793 göst.