0 oy
503 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Arnav ismini koymak istiyorum ama emin değilim caizmi bilmiyorum anlamı ne bilmiyorum hiç arnav ismini koyanlar varmı çevrenizde isim koymakta kararsız kaldım isim onerirmisiniz

43 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Nerelisin ? Nerden aklına geldi. Çok kötü bir isim bence. 
(665 puan) tarafından
Bı tane Hint filmi vardı kanal 7de kesin ordan kaldı aklında arnav sikiraynzada diye...
tarafından
Soyadına koptum hahahhaa:D
(2,479 puan) tarafından
Hahahaha kız bu nee Allah aşkına yapmayın değişik isim koyacaz diye çocuğu dalga konusu etmeyin ne oldu Ahmet Mehmet Muhammed lere
(665 puan) tarafından
Kız direk o geldi aklıma ne bilim arnav diye isim mi olur...
(7 puan) tarafından
Öyle esti koycamdan değil canım
-Reklam-
+3 oy
(7,780 puan) tarafından
Ne ki o ya? Hint dizisinden ilham aldıysan bence hiç koyma
+3 oy
(1,793 puan) tarafından
Değişik isimler koyacağız diye çocukları, geleceğini, gelecekte ona nasıl sesleneceklerini düşünmüyoruz..

Arnav bilemedim ya çok garip geldi ...
(7 puan) tarafından
Aynen öyle canım ben şaka yaptım eşim bana bıraktı ismi ne koyacağımı da bende ona bir söyledim öyle dalgasına aklımda kalmış diziden o ne ya dedi direk neyse boşver in
+3 oy
(3,491 puan) tarafından

Arnav sing rayzada kızın olursa ona da kushi koyarsın :D

+2 oy
(285 puan) tarafından

İlk defa duydum cnm  ben böyle isimleri hiç sewmiyorum.Peygamberimizin soyundan o kadar güzel asil isimler warken neden bu kadar zorlastiriyosunuz ben sahsen akşam düşünsem bu ismi neydi diye hatirlamam :)

(762 puan) tarafından
+++++
+1 oy
(15,827 puan) tarafından
Ayy kusura bakma nolurr bizim burda girvav derler kedilere Mart ayında girnava gelmiş derler ona benziyor  yapma evladına bunu çocuklar hele çok acımasız oluyor okulda falan dalga geçilir
(2,479 puan) tarafından
Ahahaha kız nerelisin ben bayburtluyum bizim oralarda da derler girnava geldi diye
(15,827 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️ Corumluyum bacimm bennn
(2,479 puan) tarafından
Yakınız demekki olsun :))
+1 oy
tarafından
O ne öyle mirnavv gibi Allah aşkına nerden buluyorsunuz şu saçma salakk isimleri ya doğru düzgün bir isim köy şu çocuğa bu çocukların eğitim hayatı kariyer hayatı var biraz ileriye dönük düşünün hep bebek kalmiyorlar çocuk akran zorbaligina maruz kalır okulda vs. 
(3,491 puan) tarafından
Ay güldürdün mirnav nerden geldi  aklına:)
0 oy
(369 puan) tarafından
Hint dizilerinde duymuştum 
0 oy
tarafından
Hint dizisindeki adma değil mi o ne saçma
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Cok uydurulmus bir isim gibi duruyor. Hatta isim gibi bile degil. Ben olsam cocuguma bunu yapmam. 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Ay nerden buluyonuz böyle değişik isimleri kulağa hiç hoş gelmiyo kusura bakma ama gerçekden saçma 
0 oy
tarafından
Kulaktaki tınısı kaba ve hoş degil bence
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yok ya cok kotu :/
0 oy
(223 puan) tarafından
Bı ne be ! Küfür eder gibi 
tarafından
Aynısını dusundum valla
0 oy
tarafından
Sakın çocuğuna böyle bir kötülük yapma canım hiç güzel değil 
0 oy
tarafından
Arnavut geldi direk aklıma hiç güzel değil canım 
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Arnav ın anlamı okyanus deniz demek 
0 oy
tarafından
Hint dizisi vardi kiz ordan mi geldi aklina. Ama hemen çıkar aklindan çok kötü bi isim. Anlami bile yokki bizde  cocuguna yazik
0 oy
(2,803 puan) tarafından
E tamamda anlamını bilmediğin bir ismi koymak sence caizmi ? Nolur degisik isim koyalım diye abartmayın sanucta bu kişi bu ismi omru boyunca tasıycak 
0 oy
(265 puan) tarafından

Asel ,Enzel,Liya kızlarımın adını öneririm :) arnav 8smini ilk defa duyuyorum. daha güzel isimler bulabilirsiniz bence.

İlgili bir soru bulunamadı

381,125 soru

11,410,141 cevap

34,948 kullanıcı

...