0 oy
78 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,671 puan) tarafından
Kızlar oğlumun yumurtaya alerjisi var herhalde yiyince yüzü şişti ya neyapabilirim 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktora gidebilirsin test yapsınlar 
(2,671 puan) tarafından
Canm oğlumun egzemasi var doktor yumurta verme pldemisti alerji testi de ysptormistik dedim bugünlük yesin ben ne bileyim böyle olacağını sadece tadına baksın dedim yüzü vücudu mshdoldu duş aldırdım susn biraz daha iyi resmen yüzü balon gibi sistu
-Reklam-
0 oy
(191 puan) tarafından
Bunu ihmal etmeyin 4 yaş aşısını yumurta alerjisi olana yapmıyolar ilk okula bekletiyolar gidip alerji testi yaptırın bence 
(2,671 puan) tarafından
Yaptırdık canım doktor yumurta vermeyin demişti egzemasi var ama dedim birgunluk yesin bukadar kötü olacağını bilemedim ya :-(
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Öncelikle yumurta içeren hicbirseyi oğluna verme sakın çocuk hastalıkları uzmanına gidip bu durumu söyle alerji doktoru için kayıt açacak ondan sonra çocuk alerji uzmanına gitmeniz gerekiyor tahliller testler derken yumurta diyetine gireceksiniz ihmal etme sakın bazı aşıları bile doktor kontrolünde vurulması gerekiyor 
(2,671 puan) tarafından
Canım alerji testini yaptırdık  egzemasi var diye böyle oldu herhalde doktor verme demişti bende dedim bir ginluk vereyim bukadar kötü olacağını bilemedim
0 oy
tarafından
Bence öncelikle bi doktora gidin. yüzü şişmiş çünkü ne olur ne olmaz. sonra da yumurtayı ve yumurtalı şeyleri çıkarırsın oğlunun yemek listesinden. 
(2,671 puan) tarafından
Aynen canım birdaha vermem her ay doktora godyrz egzemasi var doktor yumurta tetikler demişti bende tadına baksın dedim bukadar kötü olacagini bilemedim
tarafından
bizde de nörodermitis var egzamanın hafif türü. bizim de hep kafamızda kalıyordu alerji var mıdır diye. doktor yok demişti ** gidip yaptırdık şükür hiçbişeye çıkmadı. süt, yumurta, soya, ceviz, fıstık, birkaç sebze, domates hepsine bakıldı. şimdi gönül rahatlığıyla veriyorum herşeyi.
(2,671 puan) tarafından
Ayy ne güzel canım biz yaptırdık bizimde süt sebze meyve yok fedi sadece yumurta verme dedi. Ama nasıl korktum resmen oğlumun yüzü balon gibi oldu esimfe nobetteydi ödüm koptu şükür şuan iyi ya
0 oy
tarafından
Zaten alerjisi olan birine yumurta domates yeme derler.Geçmiş olsun 
(2,671 puan) tarafından
Tşkler
0 oy
tarafından
Yumurta içeren hiçbir ürün verme hemen dr git benim oğlumun da var baygınlık geçirdi Allah korusun ölüme kadar yolu var bunun hafife almayın bu durumu 
(2,671 puan) tarafından
Aynen doktoru aradık duş aldirin yoğurt verin dedi şuan biraz daha iyi yüzü resmen balon gibi sistu ya çok korktum eşimde nöbette yani  egzemadan dolayı oldu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 83 göst.
28 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayattelasi (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.
0 oy
4 cevap 114 göst.
14 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sumeyra_._ (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 136 göst.
2 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Eserimo (3,099 puan) tarafından soruldu

397,209 soru

11,880,287 cevap

35,995 kullanıcı

...