0 oy
646 göst.
Diğer kategorisinde (1,563 puan) tarafından
Kızlar yağ haftaya kadar 200 lirayı bulur diyorlar ukrayna bizide vurcak buğdaydı arpaydı ordan ihrac ediliyor ekmeğede zam gelicek tekrar askari ücret arttı tamamda herşeye de zam geliyor nasl olcsk bu işler 

15 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Arkadaş ne yağmış ya Dünden beri 50 taneden fazla yağ post açıldı zam geldiyse geldi ne yapalım mecbur alacağız yiyeceğiz yemeyeceksek ölüp gideceğiz açlıktan rızkı veren Allah'tır biraz sakin olun ya
(1,122 puan) tarafından
Ay çok doğru yorum yapmssn begonvil yaa aradigim yorum artk yağ postu göre göre bi hal olduk ya yapack bisey yok mecbur alacZ yani dediğin gibi ölüm kapıda zamlardan korkyolar:)
tarafından
Aynn bnde tereyağı kullniyom cnm tek kizartmaya sıvıyağ. :))iyi dyosun hakkında gryorlar vala bn almadım :))bitince alicm
tarafından
Sirac_23 öyle cnm istersek kendimizi yirtalim ele hiç bisey geçmeyecek insanlar ancak stok yapmayı bırakıp vakitli alsa herseyi böyle olmaz ://
tarafından
Hem tereyağı sağlıklı hem daha tasarruflu aman varsin oda bitsin ☺ biseyler ederiz kafasindayim ben
(1,122 puan) tarafından
Aynen öyle canm belki bu kdr korkmasalar stok yapmasalar yaglarda marketlerde saklanmaz.
-Reklam-
+4 oy
(7,654 puan) tarafından
Ülkemizde Tarım Yapılsın ve Dışa Bağımlılık Bitsin Yoksa cok daha bekleriz Gemilerin limana yaklaşmasını ....
(1,563 puan) tarafından
Aynen öyle
(2,924 puan) tarafından
Hay ağzına sağlık biz kendimiz neden uretrmiyoruz
(1,045 puan) tarafından
Ben anlamadm zaten koskoca ulke neden herseyi disardan aliyoruz
(11,216 puan) tarafından
turkiyede ki tarum cesitliligi hic bir dunyada yok. 4 mevsimi yasiyan muhtesem bir iklim ve cografya ama samanina kadar ithal ediyorsa. iste durum bu hale gelir
(7,654 puan) tarafından
Yanlış politikalar ülkemizde malesef bitirdi tarim ve hayvancılığı hizmet sektörü de yurt dışına çalışıyor zaten orada bir artış oldu ama tarim bitti üretmiyoruz destekler yetersiz
(11,216 puan) tarafından
kucuk cifti tohummus gubretmis mazotmus alamiyor. urettigi bunlari karsilamiyacak.o yuzden uretimi birakti.
(7,654 puan) tarafından
Bilen de bilmeyende yorum yapıyor
:S
+2 oy
tarafından
Zıkkım olsun vallahi silecem su uygulamayı yeter ya 
(1,415 puan) tarafından
Kuzu 4 -5 ay önce filan aldım hepsiexpressten ve Hızlı marketten indirim kodları kullanarak aldım onun öncesinde de 5 lt teneke sırmayı 45 den alıp 5 tane stok yapmıştım  işte o yağlar daha dün bitti evde..
tarafından
İyi yapmısın bak
(1,415 puan) tarafından
Valla öyle yapmasam buraya o postları açanlar gibi dertlenip dururdum.. Çünkü eşim işsiz günlük işlere gider bugün 111 tl verip almış ama bana diyor mümkün olduğu kadar idareli ol ztn günlüğü 100 tl adam ne etsin..
(1,563 puan) tarafından
Adamlarada yazık valla
(1,415 puan) tarafından
Aynen canım bi bebek işleri çıkaydı aradan bende işime geri dönerdim 4 yaşadımı girerim işe  eşimde rahatlar biraz
+1 oy
(3,600 puan) tarafından
Valla suç savaşta değil bizi başka ülkelere muhtaç edenlerde bizim ülkemizde buğday yetismiyomu sanki  ülkemizde bu kadr verimli topraklar varken elin gavurundan buğday alıp ekmek yaoiyosak bugünde açta kalırız muhtacta 
+1 oy
tarafından
Daha da gelecek. Dünyada kriz baş gösteriyor ve biz de bundan doğal olarak etkileniyoruz. Stok yapmıyorum yapmayacağım da rızkı veren Allah. Aç kalmayiz elbet.
(7,654 puan) tarafından
Allah iyilerle karşılaştırsin çocuk büyütmek cok daha zor
tarafından
Amin amin. İnsanlar çok yozlaşti. Değerlerimizden uzaklaştık. Allah sonumuz hayr eylesin
(7,654 puan) tarafından
Ahh amin kuzum amin kiz seyma bana güvenince numarani at özelden de konuşuruz
tarafından
Konusuruz inşallah yavrum. Senin enerjin süper için dişin bir. Benim kiymetlilerim içindesin ❤️❤️❤️❤️ İstanbul'a gelince de kesinlikle görüşelim.
(7,654 puan) tarafından
Ayy kiz keskee insallah nasip olur♥️
0 oy
(1,045 puan) tarafından
En  cok bizi etkiledi ne olcak halimiz ekmek 10 tl olcakmis
tarafından
Yok artıkkkkk
(1,045 puan) tarafından
Haberlere bakmadiniz heralde
0 oy
tarafından
Savaş bitse bile toprakları yandı kolay kolay üretim yapıp satamazlar
(1,563 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(816 puan) tarafından
Az önce marketteydim inanamazsın sülale boyu gelmişler 10 kişi hepsinin elinde 2 tane 5 litre yağ vardı şskamı bu dedim ya :)
(1,563 puan) tarafından
Millet yağ stoģu yapıyor şuan markette yağ kalmamis bizim :)
tarafından
Bizim milletten ne bekliyon kız 1 gün sokağa çıkma yasağı var diye ekmek kuyruğuna market kuyruğuna giren bi millet :)
(1,563 puan) tarafından
Vallahi yağ sakin olun lüften bizede bırakın gıtlık çıkmadı daha sükür :)
(816 puan) tarafından
Onu hiç söyleme zaten 1 gün çıkma yasağında teyzenin biri marketteki bütün tavukları almıştı çok komikiz ya :)) inşallah o gördüğüm 20 tane 5 litre yağ alan sülale fırsatçılar değildir yağ bitince bunlar aaa bizde var ama yarım altın fiyatına diye satmasınlar kıız kafamda deli sorular
(1,563 puan) tarafından
Hahaha olabilir canm :)
0 oy
(11,216 puan) tarafından
tarim ulkesinde bu kadar disa bagimli olmanin sonuclari
tarafından
++++ artım yok valla
(1,563 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(2,924 puan) tarafından
Kendi üretimimizi kendimiz yapamıyoruz sanki neden disardan bekliyoruz herseyi hiç bisekilde çiçek yagi kullanmıyorum hakiki zeytin yağı kullanıyorum  herseyi dış ticaretten bekliyoruz 
(1,563 puan) tarafından
Sonra da etkileniyoruz işte durum bu
(2,924 puan) tarafından
Aynen öyle Türkiye çok geniş bi ülke hersey elinden geliyor yurt dışına bağlı olmamaliyiz onlar bize mecbur kalsinlar
(1,563 puan) tarafından
Malesef biz muhtac kaliyoruz şuan
0 oy
(2,924 puan) tarafından
Zamlardan ölmeyiz ama bizim aç gözlü insanlarımız yüzünden ölürüz sanki o.aldıkları ucuz yağlar hiç bitmeyecek bırakınca herkes evine yağ götürsün kimse yağ bulamiyor artık herseyi bahane edip koşuyorlar markete covid pandemisi geldi koştular kıtlık çıkmış gibi dış ülkede savaş çıkıyor hepsi koşuyor markete aç gibi yazik 

MİLLET O.T.U B.O.K.U BAHANE EDIP KENDI ULKESINI BIRAKIP TURKIYEYE YERLESIYOR YAKINDA TURKIYEDE KENDI ULKEMIZDE YABANCILIK CEKECEZ AZ KALDI 
0 oy
tarafından
Bizim millet abartmayi cok seviyor ya.
0 oy
tarafından

Resimlere bakar mısın su dede ile nineye sorsam yaşlılık.maasi yetmiyor der fakat gidip de böyle ya alabiliyor başka birisi ise teneke yağlardan gitmiş almış ülkede şu an bu bizim Açgözlü milletimiz yüzünden bu duruma geliyoruz Tabii ki Market sahipleri yağları stoplar Çünkü En ufacık bir zam haberinde gidip böyle yaparlar adamlar da aklını kullanır daha fazla para kazanır Şu an herkes iyi adam bahsediyor ama Un makarna çay pirinç fasulye bunlardan Neden kimse bahsetmiyor yarım paket makarna şu an 7,5 lira Ama herkes yağda yağ diye tutturmuş 

Öyle açgözlülük yapmasalar ülkemizi emin olun düzelecek Ama bunlar yüzünden olmuyor işte Sonra da ekonomik kriz var diyorlar E tabii ki sen böyle istifler Sen eğer başkasına kalmaz bu kez o kişi de kalkar ekonomik kriz var diyor ortalıkta basbas bağırmaya başlar

image

image

(1,563 puan) tarafından
Sanki gıtlık var ben anlamıyorum ya virüsün ilk ciktigi dönemlerde de bunu yaptilar
0 oy
(3 puan) tarafından
Bizi vurmayan bisey mi var? Savaş çıkmadan öncede böyleydik sadece bahaneyi buldurlar şimdi rahat rahat yaparlar zamları. 
0 oy
tarafından
Daha da kotuye gidecek. Bu gunleri arayacagiz diye dusunuyorum.
(1,563 puan) tarafından
Orası kesin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 121 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Melek 0666 (1,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.
30 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 68 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Canlarim 3 (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 77 göst.
12 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meyy (57 puan) tarafından soruldu

397,454 soru

11,887,401 cevap

36,006 kullanıcı

...