0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından
Oğlumun küçüklerini uyku seti kılıflarına koymuştum. Hani şu fermuarlı şeffaf olanlar. Kızıma olcak gibi olanları ayıklayayım diye bi çıkardım bazıları sararmış. Ne yapabilirim yıkayınca çıkar mı acaba

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canim benimde oğlum oldu bende diğer oğlundan kalan kıyafetleri çıkarmıştım onlarda baay sararmisti ben geceden suya koydum biraz tursil ve yumuşatıcı koyup sıcak su koydum abaah kadar sonra yeşil sabunla yıkadım sararmış yerleri sonra lmakinayaa attım tertermiz oldu valla şimdi giydiriyor hiç sarılık fln yok
(1,097 puan) tarafından
Ya çok sağolun :)
tarafından
Evet canım cikiyo ben doğum yapmadan hurclardan çıkarmıştım kaç beyaz zıbın takımı falnnoyle olmuştu baya vlbi vardı sıcak suya koydum sabah kadar sonra sabah yeşil sabunla sararmış yerleri elimle citiledim siktim makinaya attım valla benimkiler geçti bembeyaz oldu giydiriyorum şimdi
(1,097 puan) tarafından
Denicem ya inşallah çıkar çok sevdiklerim var 2. De giysin istiyorum azcık giyildiler :)
tarafından
Evet bende atacaktim çünkü çok kötü sararmalar vardı ama geçti giydiryom
-Reklam-
+1 oy
(265 puan) tarafından
Çamaşır makinesi deterjanı çamaşır suyu sıcak suda karıştır sonra solmayacak çamaşırları at icine leke meke kalmaz.bolca durulardır makinede 
(1,097 puan) tarafından
Çıkıyor mu peki
(265 puan) tarafından
Ben başarmıştım  çıkıyor
(1,097 puan) tarafından
Teşekkür ederim
+1 oy
tarafından
canim komple cikmasa da azaldi belli belirsiz oldu, ben kosla leke cikarici aldim. bir gece suda beklettim 2 kez de yikadim.sonra bebek deterjaniyla yikadim oyle yaptim sadece
(1,097 puan) tarafından
Çok sağolun
0 oy
(361 puan) tarafından
Beyaz sabunla sıcak suyla yıka durlamadan makinaya at veya beyaz ise çamaşır suyu yap
(1,097 puan) tarafından
Çoğunlukla beyazlar sararmış birkaç tane renkli var. Çok sağolun
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Hamarat hanımlaaar çözüm arıyorum. Kadir ezildiye mi ulaşalım :D
0 oy
(119,168 puan) tarafından
naparsan yap cikmjyo
(1,097 puan) tarafından
Gerçekten mi yaa :( neden sarardı bunlar çokta güzeller
(119,168 puan) tarafından
bende anlamiyom bizim yazliklar kisliklar sararmiyo bebek giyimlerinsarariyo
(1,097 puan) tarafından
İnşallah çıkar lekeler :(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 637 göst.
25 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 916 göst.
15 Aralık 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 303 göst.
23 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu

378,419 soru

11,326,961 cevap

34,780 kullanıcı

...