0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (309 puan) tarafından

3ünde sezeryan doğum oldu 34 haftalık bugün böyle bir

image

parça geldi nedir normal mi

8 Cevaplar

0 oy
(191 puan) tarafından
Kuzum hiç bilemedim ya bende hc olmadi
(309 puan) tarafından
Ya teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(129 puan) tarafından
Ah anlayamıyorum 34 haftalıksin böyle parça gelmesi tuhaf yavrum ilk defa görüyorum böyle birşeyi habersiz bırakma geçmiş olsun doktora git
(191 puan) tarafından
Yok kiz dogum yapmış heraldi
(309 puan) tarafından
Evet canım yaptım
(129 puan) tarafından
Heee doğum yaptıysan kalan adet birikintisi olabilir o zaman
(309 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
(3,551 puan) tarafından
Pıhtılaşmış kan olabilir kese parçası olabilir el parçası olabilir.. Sezeryan da tam temizlik olmuyor malesef. Sonradan atıyorsun ama normal doğumda eş kendi kendine çıktıgı için tertemiz oluyor.
0 oy
(930 puan) tarafından

Geçmiş olsun canım 

Direk doktora git canım 

Bende de oldu 

Ve aşırı rahim kalinlasmasi var dedi doktor kürtaj oldum o yüzden 

Sonra spiral takıldım doktorun önerisiyle 
(309 puan) tarafından
Geçmiş olsun ama benim doğumum oldu canım doğumdan sonra kanla beraber gelen parça bu
0 oy
(6,833 puan) tarafından
Canım hastaneye bi git kan pıhtılaşması mi var acaba baksana topak topak olmus
(309 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Canım sen şuan hamile misin? Miyom olabilir mi aynısını annemdede görmüştüm çünkü ama hamileysen bişey bilgim yok 
(309 puan) tarafından
Ya çok üzüldüm canım geçmiş olsun Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin artık inşallah bizim 34 haftalık doğdu canım yani kilosu falan çok şükür her şey iyi ama acaba ne kadar kalır küvezde beni ne zaman alırlar içeri emzirmeye koklamak dokunmak istiyorum artık
tarafından
Amin kuzum inşallah benim bebeğim minyon küçüktü canım doğduğun 2650 ile doğdu 2500 ile eve geldi büyük ihtimalle 40.hafta filan doğacaktı çünkü hiç açıklığım yoktu o zamana kadarda 3 kilo filan olurdu ama olacağı varmış yaşadık ne kadar zor olsada biz çok ısrar etmiştik baş hekimdi benim doğum doktorum eşim tanıyodu zorlada olsa sadece ben girdim küveze ama hemen sokmamışlardı her gün oluyodu anne bebek saati hastaneye sormalısın bir sorunu yoksa kucağına alabilmen için izin veriyolar ben her gittiğimde emzirmiştim nedensizce küveze almamışlardır erken doğduğu için mi aldılar o zaman
(309 puan) tarafından
Erken doğdu canım ilk başta solunum sıkıntısı vardı oksijen falan takmışlar Rabbim her evladı ailesine bağışlasın inşallah
tarafından
İlk ondan şüpheleniyolardı evet canım doğru umarım bi sıkıntısı olmadan hemen çıkar amiin amin canım
(309 puan) tarafından
İnşallah canım amin Allah razı olsun sende de içimi rahatlattın
0 oy
tarafından
Normal cnm birikmiş kan pıhtısı bu
(309 puan) tarafından
Ya teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Çok normal bu bndese oldu bnde doktoruma sordm için temizleniyo rahimde kalan kan pıhtısı onlar adetliykende bunlarn ufakları geliyor ztn biz kdınlardan dedi , korkma kuzum
tarafından
Yorum Yazan arkadaşlar sizi hamile sanıyor sanırım doğum yaptım yazmışsınız korkmayın yazılanlardan
(309 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ya içimi rahatlattın Allah razı olsun
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Bende de böyle oldu korktum hatta ama ebe normal demişti
(309 puan) tarafından
Ay iyi bari sağol canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 118 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Seker_.33 (2,974 puan) tarafından soruldu
0 oy