0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından

Hanımlar günaydın ben 37 haftalık oldum simdi direk gidince doktor gün mu verecek yoksa başka şey de yapılıyor mu?

5 Cevaplar

0 oy
(1,986 puan) tarafından
Gün verir 

Gününde gidersin

ben kontrole diye gittim 

direk sezeryan oldum acil yatış oldu kan vs alındı yattım canım 
-Reklam-
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Gün verecek. O gün yatış yapılmadan önce kan tahlili EKG falan çekiyorlar nstye bağlıyorlar. 12den sonra bir sey yiyip içmemek gerekiyor. 
(421 puan) tarafından
Ama hamile olduğumuz için genelde sabah tok karnı gidiyoruz nst ac olmuyor tahlillerde tok olmak sorun olmaz mı
(1,847 puan) tarafından
Tahlil ya da nst için değil ki. Anestezi alacağın icin
(421 puan) tarafından
Yok aç karnı şart mi onu sormuştum çünkü nst de çektikleri için ac karnı nst olmuyor bu defa kan tahlili ac derse hepsi nasıl olacak
(1,847 puan) tarafından
Bana doktorum 12den sonra bir şey yeme demişti. Nstde hemşire dosyanda bulunması gerekiyor diye bağlamıştı. Hatta sancılarım falan 80e vuruyordu ve ben hiçbir şey hissetmiyordum
0 oy
(576 puan) tarafından
Gününü kararlaştırdıktan sonra anestezi için tahliller yapılıyo sonuçlarını anestezi doktoru inceliyor ona göre uygunmusun bakıyo onay veriyo
0 oy
(506 puan) tarafından
Haftaya cuma doğum var geçen pazartesi gittim Çarşamba gel çatı muayenesi yapacam dedi ona göre sezeryan mi normal mi diye karar verecek cuma kesin doğum dedi bende bilmiyorum
0 oy
tarafından
Sana gün verir. Ben son gittiğimde ameliyat için kan tahlili de vermiştim. Günümde de gittik oldu

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 131 göst.
30 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Omerim (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 323 göst.
0 oy
11 cevap 825 göst.
0 oy
2 cevap 49 göst.

380,041 soru

11,376,311 cevap

34,861 kullanıcı

...