0 oy
62 göst.
Aile kategorisinde (427 puan) tarafından

Kizlar bebegim 3.5 aylık kac cc mama normal herkes farklı söylüyor genel olarak ne kadar veriliyor merak ettim . Ve bu ara mamasini yemiyor kaliyor mama bu durumu yaşayan var mi 

(anne sütü yok kesildi sadece mama yiyen bebekler içindir sorum)

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
3.5 aydan sonra sadece mama verdim bende mecburen. ne kadar yediği aklımda değil ama ne kadar isterse o kadar verdim hep. sadece bir dönem mama reddi oldu 4 ay atağında o zamanda da uykusunda verdim :) eğer hiç yemiyorsa öyle deneyebilirsin atak dönemi olabilir.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim 5 aylık 120 cc veriyorum bitince isterse hemen 30 cc yapıp veriyorum. Sende ilk önce 90 cc ver isterse 30 cc yapıp verirsin. Büyük ihtimalle 4 ay atağındasınız sakin kal canım hatta bebeğine müzık aç, kucagın al sakinleştirip öyle verirsin mamasını
(427 puan) tarafından
Kusucakmis gibi yapiyor biberon verince
tarafından
Biberon yeni vermeye mi başladın canım.
(427 puan) tarafından
Hayir maalesef sütüm ilk ay kesildi tek başına bakınca iyi beslenemedim uyuyamadim ondan olsa gerek hep mama verdim 30 günden itibaren
tarafından
Bende aynıyım sütum var ama az yetmiyor yarım saat sonra ağlıyor bende 3 aylikken başladim mamaya. Biberonu şuan reddiyorsa kaşıkla ver canım 4 ayda malesef huysuz oluyor bizim 2 hafta sürdü sonra düzeldi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 75 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (879 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 194 göst.
0 oy
2 cevap 106 göst.
0 oy
1 cevap 76 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu

380,532 soru

11,393,338 cevap

34,903 kullanıcı

...