0 oy
431 göst.
Aile kategorisinde (560 puan) tarafından
Geçen gün ilk defa birinin oraya gittik eşiyle ben yeni tanıştım bebeğimin altını nerde alabilirim diye sordum o da odayı gösterdi kendisi de geldi ama birşey diyemedim altını alırken gördü çok dikkat ederim evime biri gelse içerde odada alırım altını ama ben kadına onun evi olduğu için birşey diyemedim onunda bir küçük bebeği vardı siz olsanız ne yapardınız 

21 Cevaplar

0 oy
(15,864 puan) tarafından
Odaya geldiyse bebeğin pizisyonunu değiştiririm arkamı dönüp acardimmm benim içince ince bı konuu buu
(341 puan) tarafından
Ayy benim anamda oyle babam waeken git baska odada degistir dio. Babama sırtım  dönük  çocuğu  gormuyor bile olsun kiz çocuğu  baska yerde degistir dio. Ne alaka anlamadim. Bende yabanci kiz kadin cocuk erkek warken baska odada degistiririm de. Annemin babamin yaninda degistirmek neden ayip bilmiom.
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bisey yapmazdım 
0 oy
tarafından
gorse nolacak ki bisey yapmam napim kiz 
0 oy
(7,971 puan) tarafından
Bi sakınca yok bence kadın ne yapabilirki belki bisey istersin fln diye yanina gelmistir ulu orta yerde acmaman güzel olmus e kadina git diyemezdin sonuçta biri bana dese şahsen hiç hoş karsilamam
0 oy
(14,487 puan) tarafından
Hiç yaşamadım öyle birşey direk odaya girince kapıyı kapatıyorum 
0 oy
(14,894 puan) tarafından
Ben ev sahibi kadinin yanimda olmasindan rahatsiz olmam cünkü genelde yatak odasina degistiriliyor. Baskasinin yatak odasina tek olmak istemem. Gözünü dikip cocugun özel bölgesine bakmadigi sürece sorun yok benim icin. 
0 oy
tarafından
Biraz müsade edermisin canım dersim ben çekinmem 
0 oy
(8,347 puan) tarafından
Aynen valla bende kapiyi kapatirim giremez gemirse yinumu deiatrrm
0 oy
(7,894 puan) tarafından
Bir şey yapmazdım degistirirdim altını 
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Ben de hep başka ofada değiştiririm gelirse rahatsız olmam. Oturma pozisyonumu değiştiririm o da gözünü dikip bakmaz diye düşünüyorum 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ben çok dikkat ederim. Gerek olmadıkca anneme kardeşlerimede aldirnam . Bende bişey yapamazdim ama bu durumdan hoşnut olmadifimi ona bir şekilde sezdirirdim
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Evine ilk defa gittiysen ve  birbirinizi çok iyi tanımıyorsanız güvenmemiş olabilir o yüzden yanınızda durmuş bence
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Kadın  tadığım  biri  ise  çok  kasmazdım.  Değilse de yönümü değiştirir dim büyük ihtimalle.  Bi problem olacağını sanmıyorum. 
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Ay benimde en dikkat ettiğim konu bu aynı durumda kaldığım zaman ise görmiceği sekilde almaya çalışıyorum bi şekilde valla aslında onların anlaması lazım ama işte...
0 oy
tarafından
hiç başıma gelmedi ama öyle bişi olsa bezini çıkarınca üzerini atletiyle yada zıbın varsa zıbın la kapatırdım oda anlardı bence bakmaması gerektiğini 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Müsaade et de değişiyim deyin bi dahakine. Kendi evi olunca bakmaya hak mı kazanıyo anlamadım. 
0 oy
tarafından
Arkamı döner alirdim bebeğin pozisyonunu değiştirirdim 
0 oy
(17,464 puan) tarafından
Seni güvenip odada bırakmamış. O yüzden başında beklemiş. Yapacak bişey yok. Ne denir ki. Göstermeden almaya çalışacaksın. 
0 oy
(67 puan) tarafından
Odasını karıştırırsiniz belki diye size guvenmedigi için o kişi odada durmuştur
0 oy
(340 puan) tarafından

Lan geçen vizede yeni tanıştığım biri geldi benim de küçük bebeğim var kız bizim odada çocuğun altını değiştirdi ben yanında durdum burda ne dönüyor len:ermm:

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 210 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 337 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 389 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 835 göst.