0 oy
646 göst.
Aile kategorisinde (510 puan) tarafından
Evi arabayı satıp Antalya'ya yerleşelim dedi eşim borcumuz çok oyuzden satmak düşğncesi ile dedi herşeyi kapatıp yerleşelim anlatyaya diye. Dediki orasu truzim bölgesi her türlü işi yaparsın iş kurarsın burdaki dükkanı kapatalım dedi . Şuan Trabzondayız . Sizce mantıklı mı antalyaya gitmek . Yalnız gidersek görümcem de gelir diye düşünüyorum turizim okumuş anlatyada çalışmış eskiden eşimde antalyada çalışmış 20 li yaşlarında 2 si 7 sene flan antalyada kalmışlar geçen sene görümcem arkadaşı ile gitti ama iş bulamadı pandemiden dolayı geri döndü ev kirası vs çıkamadı işin içinden halen daha der keşke antalyaya gidebilsem diye. Sadece bu kafamı karıştırdı eşim öyle bşşey demedi ama ben olacağı biliyorum kesin gelir görümcem

13 Cevaplar

0 oy
(537 puan) tarafından
Ekmeğin nerdeyse oraya git cnm olsun gelsin aynı evde değilde aynı binada oturmayı düşün☺️şimdiden hayırlısı olsun cnm 
(510 puan) tarafından
Ayrı yerleşeceğini sanmıyorum
-Reklam-
0 oy
(122 puan) tarafından
Bende Antalya'dan Ankara ya taşındım para kazanmasına kazanıyorsun ama her şey orda ağız pahalısı kiralık daire bile almış başını gidiyor turistik yer olduğu için 
0 oy
tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah canim 
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Orası yazın para kazandırıyor canım bir de gelir yüksek ama giderlerde ona göre  yüksek. Geçen sene gittik  sokakta bi külah dondurma 25 lira su 5 lira   hayatta pahalı biraz
0 oy
tarafından
Antalya mikrmmel bir şehir. Gorumcen senle yaslanacak değil. Gider bir gun
0 oy
(119,326 puan) tarafından
simdi geliri iyi olan yerde giderde iyi oluyo mesela dukkqn ev kirasi vs ucukdur
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Kesin gelir canım cocugunuz gibi olur gorumcen ben sana soyleyeyim. Bir de orda kiralar cok pahalıymıs. Allah gonlunuze gore versin canım. 
0 oy
(997 puan) tarafından
Antalya da yaşayan biri olarak söylüyorum herşey ateş pahası özellikle ev dükkan kiraları yasanack gibi değil eğer benm imkanım olsa daha köy tarafına tasinirim :/
(2,616 puan) tarafından
Aha bizde arsa arıyoruz koy tarafından ev yapacaz içine
(997 puan) tarafından
Hayalimi yapicksiniz resmen ❤️ bahçeli müstakil ev şehrin kalabalgndn gürültüsünden uzak
(510 puan) tarafından
Benimde hayalim bahçeli bir ev ama antalyada evler çok aşırı pahalı
(997 puan) tarafından
Evet ben taşımalı 1 yıl oldu şuan kiram 1400 ama geçen yıl tasndgm için şuan bizim  aprtmnda 2 bin e verdiler mesela ve en ucuz ev bu semtten 2-2.5
0 oy
tarafından
Valla canım turizm de etkilenecek gibi savastan dolayi. Bu sene Rus ve Ukraynalılar gelemez diyolar. Bide Antalyanın neresi tam olarak. Bizde oralarda yaşıyoruz. Bide kiralar cok uçuk burda 
(510 puan) tarafından
Evet baktım çok yüksek.  Neresi olduğuna karar vermedik
tarafından
Hersey Cook pahalı burda yaşam zor vallahi. Alanyadayiz biz. Burda elektrik de aşırı geliyo bize. Kışın ısıtıcı açiyoz 1000 TL üssü geliyo. Yazında mecbur klima vantilatör çalişiyo. Ona göre karar verşn derim
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Biz ankaradan sekiz sene önce geldik eşimle ikimizde otele girdik çalıştık üç yıl sonra ev aldık krediyle şuan kredinmiz bitmek üzere ama gerçekten hayat burda pahalı artık eskisi gibi değil ev kiraları falan aldı başını gitti... Bazen diyorum satıp burayı geri Ankara'ya gitsek 
(510 puan) tarafından
Baktım evler kiralar çok pahalı nasıl yapsak ki bende isterim şehir değişikliği eşim nere ben ora ama görümcem gelmesini istemiyorum ve birazda korkuyorum ya dahada batarsak işlerimiz kötü suan  günlük kazandığımız parayı  şimdi haftada kazanıyoruz orda bi iş kursak ama işte insan endişe ediyor bi yerde de evini arabanı herşeyini satacan borçları kapamak için ya orda olmazsa korkusu
0 oy
tarafından
Eşim de bana diyor 10 yıldır istdayız..kaporta boyacı dükkan alıcaktı ailesi yardımcı olmadı onlarşa sık görüşmek istemiyor..ya izmir ya antalyaya gidelim siyor iş hemen bulurum tanıdık var diyor..ben izmir istemedik direkt olursa antalya olacak ama şu ** gidemem 1.sınıf kızım var yaza bakarız dedim net  birşey yok ama buraya da çok alıştım orda tanıdık yok arkadaş yok..burda yakın bir arkadaşım var sadece o da çalışıyor..biz de kaldık öyle girsek alışır mıyım zorlanır mıyım bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Oyle bi teklifte bulunursa kesin bi dille reddet ki yuz bulmasn
0 oy
(191 puan) tarafından
Keşke eşim bana dese Antalya yaşamak istediğim bir yer. Ekmeğimiz neredeyse orada olun 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 98 göst.
8 Eylül 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Cemrenin mamasi (8,326 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 84 göst.
2 Temmuz 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Mh. 2606mt (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 135 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde First (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 335 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,616 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...