0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar oğlum 10 aylık 1 aya yakındır daha fazla belkide alerjik belirtileri var kusma, kabızlık, suratında bacağında döküntü geçmeyen pişiğimiz vardı o geçti doktora götürdüm çocuk doktoruna reflü olabilir ama alerji belirtisi de olabilir kusma dedi diğer belirtileri de anlatınca süt ve süt ürünlerini kesin dedi ama ona rağmen hala suratında gelip geçiyor tekrar ortaya çıkıyor kızarıklık alerjisi olan anneler bebeklerinize ne yediriyorsunuz kiloları nasıl lütfen bana yardımcı olun bebeğim zayıflamaya başladı 

1 cevap

0 oy
tarafından
İlk önce olabilir demekle olmaz dr demedimi test yaptırın diye alerji testi ne olduğu bilinmiyor daha nasıl Dr o anlamadim
tarafından
Bizimde süte alerjis var ama birebir süt içince oluyor yoğurt peynir verdiğimde bisiy olmuyoe test yaptırın hemen bence
tarafından
Dediki alerji olabilir bırakın süt ve süt ürünlerini sonra 3-4 gün geçti tekrar ufak ufak başlayın bakalım olacak mı belirtiler dedi sanki tekrarladı gibi eğer tekrarlarsa alerji testine gidersiniz.dedi şimdi canım bu kabızlık alerji belirtisi mi ? Ve ben inan ne yedireceğimi bilmiyorum oturup ağlayasım geliyor
tarafından
Evet kesinlikle kabızlık alerji belirtisi benim oğlum 1 kere kanlı yaptı çok zorlandı alerji testi yapıldı süt vermeyin kesinlikle denildi canım
tarafından
Testi peki özelde mi devlette mi yaptırdın ?
tarafından
Devlet
Mama mi kullanıyor anne sütü mü?
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 98 göst.
21 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysel11 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 167 göst.
20 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3bebeanasi (197 puan) tarafından soruldu
+2 oy
3 cevap 266 göst.
0 oy
6 cevap 526 göst.
8 Eylül 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ♥️Berat Seha'm♥️ (6,721 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...